Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chińskie buty po 20 zł, chińska odzież po 10 zeta. Chińska jakość do tego zupełnie za free... Ale mi to promocje. Badziew, dziadostwo i kaszana. Tyle w temacie. Oczywiście przyprawione wszystko "po lubelsku". Kicha i kaszanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe wyprzedaże to są na zachodzie i USA ! U nas to śmiech na sali nasz handel jest ze 100 lat opóźniony pod tym względem. Nasi sprzedają w najlepszym przypadku ale po rzeczywistych kosztach produkcji i to się nazywa promocją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja zona kupila bluzke w MANGO za 39,99 zl miesiac przed wyprzedaza, kiedy poslismy na wyprzedaz do tego sklepu okazalo sie ze bluzka kosztyje 38 zl a cena niby jest obnizona z 60 zl ??????????????? piszcie o sklepach oszustach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nikt na siłę do sklepu nie zagania,dlaczego Polacy są takimi pessmistami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buty tekstylne za 20 zł? Za darmo bym takich nie chciała, pewnie po tygodniu się rozwalają, szkoda sił na szukanie takich perełek... Ja wolę kupić sobie porządne buty, raz na jakiś czas, tak żeby przez długi czas mieć i nie musieć co tydzień latać po galeriach handlowych w poszukiwaniu nowych butów... Dawno już kupiłam sobie takie porządne zapierniczajki http://oryginalnebuty.pl/nike-capri-43149 , fakt, że kosztowały trochę więcej niż 20 zł, ale latam w nich i latam, a dalej są w dobrym stanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie w Plazie są te galerianki??? szukam i szukam inic! Pomóżcie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze cie przeczytac kasia prus zeby tu w londynie tak tanio bylo... pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polscy własciciele zachodnich marek jeszcze chuba nie dorosli do wyprzedazy, sklep taki jak Mango nie powienin sobie pozwalać na wyprzedażową ściemę. A jeśli wyprzedaże, to spróbujcie przez kluby zakupowe , tam wyprzedaże trwają cały rok, podzielone są kilkudniowe kampanie, np. ciuchy z Zary klika dni, perfumy D&G kilka dni itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimowe również - dzieje się, w tym roku wyprzedaże jeszcze przed świętami, a już najciekawiej jest w sieci. Merg wcześnie przecenił całe obuwie, jest wyjątkowo tanio. Ciekawe co się zacznie w sklepach po świętach. Tradycyjnie wszyscy ruszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ruszą, ale co z tego, skoro i tak w sieci będzie taniej? W zasadzie wszystkie zakupy tego typu od dwóch sezonów robię w sieci - po prostu jest bez porównania taniej, więc po co mam przepłacać na mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie zdecydowanie bardziej opłaca się kupować ubrania przez internet, szczególnie że można tam trafić na prawdziwe wyprzedaże jak na tej stronie. Te w zwykłych sklepach są często oszukiwane.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubrań by nie kupiła, chyba że wcześniej przymierzone. O ile buty można łatwo i sensownie dobrać, to raczej w przypadku odzież będzie to trudne, bo ciężko ocenić, jak będziemy w czymś konkretnym wyglądały, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że warto zamawiać z netu, przecież ceny są bez porównania niższe. Kolejna kwestia to szybkość, wybór i inne tematy. Na Mergu również kupowałam - i to rzeczywiście ma sens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stronka salesandshopping.pl na pewno jest godna polecenia, jedna z lepszych z promocjami, wyprzedażami i generalnie okazjami jeśli chodzi o marki odzieżowe.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Merg mam kalosze - faktycznie bardzo tanie i ładne. Jakoś odeszła mi ochota na kupowanie na mieście, bo po co? Traci się cały dzień, a i tak wybór na mieście jest o wiele gorszy. A w necie same ceny są znacznie niższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...