Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginął Bartosz Lis. Trwają poszukiwania 40-latka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 grudnia 2016 r. o 12:02 Powrót do artykułu
To alkocholik, pewnie zamelinował gdzieś i chleje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholik pisze się przez samo H imbecylu . Życzę Ci aby Twoja rodzina też się zabunkrowala i nigdy stamtąd nie wyszła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholik pisze się przez samo H imbecylu . Życzę Ci aby Twoja rodzina też się zabunkrowala i nigdy stamtąd nie wyszła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ssij jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Menel zwykły co śmierdzi gównem, niech zwolni miejsce a nie tlen zabiera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoszone na policje . Dziś , maksymalnie jutro odpowiesz za to karnie . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wolnosc słowa i własna opinie nie karaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba ktora wyzywa kogos od imbecyli na forum to juz odpowiedzialnosc karna mozna poniesc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja straszysz człowieka a słowa użyte w temacie sa wulgarnymi i obrażliwymi w rozumieniu prawa. Tą sprawą policja może sie już zająć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo już coś czy się odnalazł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odnalazł się ... niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy się znalazł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak znalazł się, niestety nie żyje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi przykro. Mieszkam w pobliżu, nie widziałem na drzwiach klepsydry, więc przypuszczałem, ze trwają jeszcze poszukiwania...a znana jest przyczyna śmierci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co cię to obchodzi, takiś ciekawski? Było się interesować człowiekiem jak żył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od interesowania się jest rodzina i najbliżsi. Ja chyba jako mieszkający niedaleko sąsiad i kojarzący Pana Bartosza z widzenia nie wiele mogłem zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, co mogłeś zrobić, zastanów ile można zrobić dla drugiego człowieka. Człowiek jest tyle wart ile może ofiarować drugiemu. Ile jesteś wart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno jest pomagać wszystkim wokół. Szczególnie gdy sie kogos nie zna. Mam chodzić po ulicach i pytać, czy komuś nie trzeba pomoc..??? Moi znajomi i przyjaciele na mnie nie narzekają. Wiedzą, że można na mnie liczyć. Pomagam im jak mogę i gdy widzę, że tego potrzebują. Nie kazdy chce, by mu pomagać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...