Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagraniczni studenci są bezpieczni w Lublinie? Komenda zbada reakcję policjantów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2017 r. o 20:41 Powrót do artykułu
U siebie przy takim incydencie to by pewnie nie przeżył. już niech nie narzeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Ktoś z zagranicy przyjechał kształcić się w Lublinie to niech nie robi rozruby w klubach z alkoholem. Bo Lublinianom ręce do tyłka nie przyrosły i w razie czego odgonią zagranicznego cwaniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechał tu studiować czy chlać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękny, otwarty na innych kraj... komentarze utwierdzają mnie, że tradycyjna polska gościnność to tylko puste słowo... ciekawe jak wielu z was ustawia na wigilijnym stole dodatkowe nakrycie, śpiewa żaliwie kolędy podczas pasterki, identyfikuje się z JP2...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można mieć w sobie tyle zawiści? Komuś stała się krzywda. Policja zawiodła. A tu oczywiście wiadro pomyj.  Od wieków ludzie z całego świata studiują w różnych ośrodkach naukowych, gdzie znajdują interesujące ich kierunki, albo warunki do studiowania, które odpowiadają ich kieszeni. Polacy wyjeżdżają bardzo chętnie, szukając dla sibie szans w różnych zakątkach świata. Powinniśmy się cieszyć, że Lublin jest wybierany przez zagranicznych studentów, bo może dzięki temu kondycja naszych uczelni się poprawi, zwłaszcza że niż demograficzny nie przynosi optymistycznych prognoz... Jeśli nie przez pryzmat zwykłego szacunku dla ludzi, spójrzcie na to przez pryzmat ekonomiczny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu policja zawiodła ??? a w Turcji nie leją się w klubach ? leją tylko z tą różnicą,że tam się używa noży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że zdarzają się dyletanckie ciule w siłach porządkowych, ale że na gościa z Turcji trafiło?... Jeśli ci wezwani nie zrobili nic, to wypindolić z resortu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ja jadę do innego kraju to powinienem przynajmniej choć trochę umieć się porozumieć, a taki student z zagranicy myśli, że jak już zna angielski to jest ok może też choć trochę poznał by język polski!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co niby policjanci mieli zrobiç? Uchylili szybę żeby na czasie nie tracić zorientowali sie w sytuacji a nie wysiedli wylegitymowali 10 osób przez 20 minut i pojechali szukać zbójów. Znaleść to raczej trudne było w centrum gdzie młodych od groma i każdy podobnie ubrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak studiowałem za granicą.... Lublina w królewskim mieście Kraków to przez 5 lat nie miałem żadnej styczności z MO. A inni z kieleckiego czy z rzeszowskiego? Na rok był może 1 przypadek kumpla z Rzeszowa, który pchnął Kanara w tramwaju i już był rejwach. Nawet MO poinformowała Rektora o "wyczynach" Jego studenta. Ale jechać do obcego kraju i robić rozruby pod knajpami i mieć mecenasów w nasich w Polsce nie do POmyślenia w innym kraju UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszą , że w Lublinie studiuje ca 20 tys studentów z innych państwa. I na POdstawie 1 przypadku rozróby ( nie ustalono z czyjej winy ) oczerniać mieszkańców Lublina jaki to zły naród tylko pachołki szkopów i nasich POtrafią. Ile podczas rządów PiS zginęło Polaków w: Brukseli, W. Brytanii, Francji i Niemiec - kilkanaście . I co? O tym pachołki milczą a o 1 przypadku w Lublinie szczekają już 2 tydzień. Znaj proporcję mocium Panie mawiał wieszcz. Czy to takie trudne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie kierowców polskich TiR co jeżdzili do Iraku przez Turcję w latach PRL. Jak byli traktowani przez Turków? Rzeczy dziwne a ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należało spytać p.komendanta policji czy on sam zna j.angielski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby idiotów nie było i nie mieli dostępu do neta to połowy tych idiotycznych, w tym twoich, wypocin by tu nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten na zdjęciu tu chyba student ale III wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamów i buców i co z tego...... lepiej chamów i buców niż gwłacicieli i bombowo rozrywkowych morderców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no wymiękłem. jedyny artykuł jaki mnie rozśmieszył zestawieniem tytułu i zdjęcia. zadajecie pytanie a na zdjęciu poturbowany obcokrajowca. a skoro poturbowany to jacy *** bezpieczni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...