Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Leczyć dupojebcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest wykluczenie społeczne odpowiem krótko, kiedy mimo że pracujesz na nic cię nie stać. nigdy w życiu nie byłeś na urlop spędzasz w domu bo nie stać cię na wczasy , kiedy w czasie urlopu musisz dorobić na zrywaniu owoców by spłacić długi, kiedy chodzisz w ubraniach mających ponad 10 lat lub kupionych w lumpeksie, kiedy martwisz się w czym będziesz chodził w zimie bo buty zimowe się rozpadły, czy podczas mrozów z nów w mieszkaniu będziesz miał 8-12 stopni ciepła. To jest wykluczenie społeczne  i nie chodzi o niezaradność tylko to los ludzi którym przyszło żyć samotnie z jednej pensji.
Wykluczenie społeczne to sytuacja, gdy obywatel, będący członkiem społeczeństwa, nie może w pełni uczestniczyć w ważnych aspektach życia społecznego. Sytuacja ta jest niezależna od jednostki i znajduje się poza jej kontrolą. Wykluczenie społeczne ma charakter wielowymiarowy i może dotyczyć wielu dziedzin życia: edukacji, gospodarki, kultury, polityki. Może mieć charakter braku dostępu do usług medycznych, społecznych. Może też być wynikiem ograniczenia praw obywatelskich. Komentując w skrócie twoją wypowiedź można być wykluczonym społecznie ze względu na orientację seksualną
 Jeden przykład gdzie LGBT nie może w czymś uczestniczyć. Partnerstwo tak ale małżeństwo nie. I tyle wykluczenia. Tam już Viki napisała co Konstytucja RP mówi o małżeństwie. Ta konstytucja o łamanie której elitki III RP oskarżają PiS a w tym wypadku każą ją łamać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już LGBT+ mówią, że jest ich 30%? 100 lat temu było ich 1%, 10 lat temu 3-5%, a teraz już 30%? Jak oni się kurna liczą..?
Niepełnosprawni, weganie, feministki, single, osoby nie mogące sobie znaleźć miejsca w życiu. Jest nas spokojnie 30%.
Wyliczyłes grupy nie mające nic wspólnego z LGBT, ale to oni wykorzystują niepełnosprawnych do promocji nienaturalnej "miłości", którą promują ludzie pokroju prezydenta Wa-wa, ostatnio zamieszczajacego zdjęcie w łóżku z kochankiem; już wkrótce, dzięki promocji pederastow zamieści zdjęcie  z kochankiem gdy uprawiają seks, oczywiście, oralny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej zorganizować POkojowy POchód deweloperów POłączony z promocjami na POkoje w akademikach z niebieskimi miejscami POstojowymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zdecydują o tym kolegialnie - głosując dokładnie o 4.38 nad ranem; tak jak podczas zdrady o świcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka Masz na myśli marsze w święto Bożego Ciała?
Boże Ciało to święto chrześcijan, a chrześcijaństwo to religia i istnieje od ponad 2000 lat. W przypadku naszego państwa chrześcijanami katolikami było ok. 90% społeczeństwa, więc takie obchody tego święta są czymś normalnym dla większości i zgodne z polską tradycją. Poza tym nie ma to związku z walką o cokolwiek, nie zaczyna i nie kończy się na zajmowaniu orientacją seksulaną, a jedynie jest świętem dla uczczenia JCH. A co czci wartościowego marsz równości? Pytam, bo patrząc na zachowania niektórych uczestników mam wrażenie, że to marsz ludzi wymagających pomocy psychiatry, a przecież o dostęp do takiej pomocy walczyć nie trzeba, bo nawet skierowanie jest zbędne.
No nie wytrzymałem, jak doczytałem do psychiatry i muszę skomentować. Analogicznie możemy podejść do Twojej wiary i religii - nie masz dowodów, opierasz się jedynie na wierze, dowodach i bajkach opowiadamych przez funkcjonariuszy KK, a jednak nikt Cię do psychiatry nie wysyła. Pozwół więc innym na to, by żyli tak, jak chcą, głosili to, co chcą, a i oni nie będą się wpieprzać w Twoje życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co powiedzą przeciwnicy marszu, jak ich dzidcko okaże się homoseksualne...
A co ma piernik do wiatraka? Ludzie mają różne dzieci i nie biegają z nimi po marszach, gdyż doskonale wiedzą, że ich dzieci są takimi samymi obywatelami jak inni i jeśli już mają o coś zabiegać, to właśnie o to, aby miały to co inni. A jakie to prawa ma hetero, których nie posiada homo? Czy hetero może wziąć ślub z osobą tej samej płci? Nie. Czy hetero może wbrew naturze posiadać potomstwo z osobą tej samej płci? Nie. Czy homo może pracować, dziedziczyć, płacić podatki i korzystać z ulg, iść na emeryturę, leczyć się, śpiewać, wyjechać, iść na urlop, uczyć się, awansować, itd? Może. Zatem czego chce? Jakich praw się domaga, a raczej jakich przywilejów? I co to ma wspólnego w równością?
Czy Ty jesteś głupia, czy tylko udajesz? Specjalnie odwracasz kota ogonem. to albo głupota, albo perfidia. Osoby homoseksualne nie mogą dziedziczyć po sobie, choćby i 40 lat były w związku. Nie mają prawa do wiedzy o stanie zdrowia partnera. Doczytaj, a jeśli uda Ci się zrozumieć, to dopiero wtedy się publicznie wypowiadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech wybierze telefon do przyjaciela-dewelopera...
LGBT w Lublinie to: Lubelska Grupa Bliska TBV. Odmowa poparcia mogłaby zostać uznana za przejaw uwalniania się od powiązań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej zorganizować POkojowy POchód deweloperów POłączony z promocjami na POkoje w akademikach z niebieskimi miejscami POstojowymi?
 Deweloperzy lubią robić w kakao swoich klientów-jelonków - czy takie zachowanie można zaliczyć do lgtbv?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zorganizować referendum w sprawie marszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zorganizować referendum w sprawie marszu.
 Pytanie, co w tym przypadku zostanie przekazane za 1,23 z vat? Skórzane majtadały prezesa wiodącej firmy deweloperskiej używane podczas wakacyjnych sabatów członków Loży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dość LGBT i reklam maści na hemoroidy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promując LGBT promujesz hemoroidy i wspierasz przez to przemysł farmaceutyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech idą gdzie indziej promować czekoladową grotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może miasto weźmie kredyt i dofinansuje taką manifestację. Drugą połowę dofinansuje Unia Europejska z programu ubogacania lokalnego folkloru. Budimex zbuduje za to mobilną platformę , KPRD wyleje nowy asfalt na drodze pochodu , a TBV wykupi wszystkie bilbordy i zrobi kampanię marketingową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej zorganizować POkojowy POchód deweloperów POłączony z promocjami na POkoje w akademikach z niebieskimi miejscami POstojowymi?
 Pójdźmy na kompromis: skoro mamy mieć park naturalistyczny, zróbmy na Górkach marsz naturystów w strojach służbowych, które kosztują mniej niz 1,23 zł z vat. Jestem przekonana, że to pogodzi zwaśnione strony, a i zuczek-satyr przyjdzie rzucić okiem na młódki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że niedługo to LGBT się skończy i weźmiecie się do pracy nieroby. Niech PIS wygra to was pogonimy, skończy się ten cyrk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą iść? Niech idą. Bardziej obawiam się przeciwników tego marszu niż chcących w nim iść. Ja nie jestem nim zainteresowany i dlatego olewam go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka Masz na myśli marsze w święto Bożego Ciała?
Boże Ciało to święto chrześcijan, a chrześcijaństwo to religia i istnieje od ponad 2000 lat. W przypadku naszego państwa chrześcijanami katolikami było ok. 90% społeczeństwa, więc takie obchody tego święta są czymś normalnym dla większości i zgodne z polską tradycją. Poza tym nie ma to związku z walką o cokolwiek, nie zaczyna i nie kończy się na zajmowaniu orientacją seksulaną, a jedynie jest świętem dla uczczenia JCH. A co czci wartościowego marsz równości? Pytam, bo patrząc na zachowania niektórych uczestników mam wrażenie, że to marsz ludzi wymagających pomocy psychiatry, a przecież o dostęp do takiej pomocy walczyć nie trzeba, bo nawet skierowanie jest zbędne.
No nie wytrzymałem, jak doczytałem do psychiatry i muszę skomentować. Analogicznie możemy podejść do Twojej wiary i religii - nie masz dowodów, opierasz się jedynie na wierze, dowodach i bajkach opowiadamych przez funkcjonariuszy KK, a jednak nikt Cię do psychiatry nie wysyła. Pozwół więc innym na to, by żyli tak, jak chcą, głosili to, co chcą, a i oni nie będą się wpieprzać w Twoje życie.
 Wiara ma to do siebie, że właśnie opiera się na wierze, a nie dowodach. Głosić to sobie mogą w swoich klubach, pubach, czy gdzie tam chcą, ale w swoim otoczeniu, aby właśnie jak to napisałeś "nie wpieprzali się" w moje życie, a właśnie nachalnie próbują to robić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJCIE JUŻ SPOKÓJ Z TYMI ZBOKAMI, NORMALNIE STRACH DO LODÓWKI ZAJRZEĆ BO WSZĘDZIE LEWAKI I PEDAŁY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...