Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Załatwił się w Aqua Lublin. MOSiR grozi sądem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2017 r. o 18:10 Powrót do artykułu
rasizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załatwił się w Aqua Lublin. MOSiR grozi sądem? Gówno mu zrobią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to KOD wszak to ograniczenie wolności s...nia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niska kultura odwiedzających może to z puli 500 plus im mozna więcej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy materiał dowodowy został zabezpieczony. Po ujęciu podejrzanego odbędzie sie najpierw konfrontacja, a następnie badanie zgodności rozmiaru? Jak ktoś lubi takie klimaty, to powinien intensywnie praktykować we własnej wannie. Karać dotkliwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze sikam do basenu bo jestem z PiS i mnie wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niezgodne z wartościami unijnymi. Timmermans załatwi delikwenta na amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle korzystanie z takich ogólnych kapielisk jest obrzydliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zawsze sikam do basenu bo jestem z PiS i mnie wolno
 Jesteś z peło, bo jesteś debilem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał być bąk a poszło z gruzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo basenu mówi jasno: jak chce ci się srać to idź na głęboką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żarty żartami,ale czy jeden z drugim chciałby się kąpać w basenie ,a obok nie pływały fekalia,chyba by żądał odszkodowania za nieprzygotowany obiekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to zdarzenie trafi do sądu to będzie gówniana sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straty są olbżymie i Nieodwracalne  ,walić chama aż   spuchnie jeżeli to celowe złośliwe było  .Poza karą finansową  ta pływalnia może stracić REPUTACJE [opinie ]dlatego domagam się  większej kary więzienia aby następnemu nawet nie myślał ,smutne że to w centrum Lublina takie żeczy zostały dokonane to nawet w powiatach gdzie niby mniesza kultura  ???? nie słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Janórz,Janórz  - ile to bykuf w twojm artykóle !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaleźli zakalca zostawił po sobie nartę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"może się domagać..." nie!!! ma się domagać!!! część naszego społeczeństwa nigdy się niczego nie nauczy jak nie będzie j...na finansowo, karać i to z górnej "pólki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 174. KK Sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy § 1.Kto sprowadza bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 2.Jeżeli sprawca działa nieumyślnie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd spółki MOSiR jest odpowiedzialny za niepodejmowanie działań naprawczych na czas, narażenie spółki na straty - kto normalny pójdzie na basen do którego regularnie inni oddają kał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zawsze sikam do basenu bo jestem z PiS i mnie wolno
 A to ci dobrze! Ja za czasów PO rąbałem klocka do basenu, a teraz rządzą twoi i jestem w niełasce...:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...