Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zalew Zemborzycki: Wyłowili ciało topielca

Utworzony przez ja, 17 marca 2010 r. o 11:43 Powrót do artykułu
Jak ktos deb*** i przy roztopach lazi po lodzie to niech sie topi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CUŚ TU NIE TAK.FAJERMANY ZDJEŁY GOŚCIA Z LODU A NIE SPOD.DRUGA SPRAWA ŻE KITNĄŁ NA ZAWAŁ.TO JA SIĘ PYTAM JAKI Z NIEGO TOPIELEC ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego artkułu prawdę jest,że zmarł człowiek,reszta jest wymysłem bednego redaktorzyny, któremu się nie chce zwertfikować faktów i pisze bzdury coby wywołać sensację,a w rzeczywistości się OSMIESZA. Na zalewie panie redaktorze jest 40-50cm warstwa pokrywy lodowej po której swobodnie można jezdzić cięzarówką,lekkim czolgiem itp. Człowiek coby zostać topielcem musiałby wyrąbać przerębel a pózniej do niej wskoczyć. Proponuję coby szef redakcji za taki artykuł ukarał pismaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ago napisał:
Na zalewie panie redaktorze jest 40-50cm warstwa pokrywy lodowej po której swobodnie można jezdzić cięzarówką,lekkim czolgiem itp. Człowiek coby zostać topielcem musiałby wyrąbać przerębel a pózniej do niej wskoczyć.
szkoda tylko, ze nie wiesz ze nie wszedzie lod ma grubosc 40-50 cm, a cialo nie tonie w linii prostej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środek lata trzech wędkarzy siedzi łowi ryby w łódce, w pewnej chwili jeden wypada za burtę, drugi nurkuje mu na ratunek, wyławia go, po chwili trzeci mówi- to nie on, on nie miał łyżew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mb - uczyć się od KL http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/...dzili,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze mi sie wlosy jeza jak widze tych ludzi tak pewnie spacerujacych po lodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty się człowieku zastanów co piszesz!!!!! Z twojej wypowiedzi wynika że to ty jesteś de*** Nie znałeś człowieka i okoliczności w jakich zmarł to się nie wypowiadaj!!!!!!! I powinieneś przeprosić rodzinę że nazwałeś tak ich bliską osobę!!!!!!!! Po prostu brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ago napisał:
Z tego artkułu prawdę jest,że zmarł człowiek,reszta jest wymysłem bednego redaktorzyny, któremu się nie chce zwertfikować faktów i pisze bzdury coby wywołać sensację,a w rzeczywistości się OSMIESZA. Na zalewie panie redaktorze jest 40-50cm warstwa pokrywy lodowej po której swobodnie można jezdzić cięzarówką,lekkim czolgiem itp. Człowiek coby zostać topielcem musiałby wyrąbać przerębel a pózniej do niej wskoczyć. Proponuję coby szef redakcji za taki artykuł ukarał pismaka.
Caly "Dziennik Wschodni"! To prawda, wywoluje sensacje. Na moim przykladzie: kiedy bylam na porodowce, jakas Pani redaktor napisala, ze pukala do mojego mieszkania, a ja nie otworzylam Jej drzwi (jak moglam otworzyc, skoro mnie w nim nie bylo- rodzilam). Szef redakcji obiecal sprostowanie calego artykulu...niestety na czczej obietnicy sie skonczylo. Po kilku latach od tego zdarzenia jeszcze nie moge dojsc do siebie, pamietam wszystko jakby to bylo wczoraj... Pismak jak bazgrolil tak bezkarnie bazgroli do tej pory!!! Pozdrawiam wszystkich internautow. Zycze milej i realnej lektury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...