Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żałoba narodowa. Część lubelskich instytucji odwołuje i przenosi imprezy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2019 r. o 19:17 Powrót do artykułu
Jakaż to żałoba narodowa?Jaki związek Adamowicz miał z Lublinem i regionem???Nasza klasa polityczna jest chora,a w ślad za nimi i media.Wczoraj była 74 rocznica wyzwolenia Warszawy i nikt ani nie wspomniał o niej.Prezydent stolicy ogłosił 3-dniową żałobę po stracie kolegi partyjnego a zapomniał uczcic tak wielkiej i tragicznej rocznicy.W Lublinie niech się ludzie opamiętaja bo wpadają w skrajność,a o to cwaniakom chodzi!
Odpowiedz
Ludzie Podniesie głowy ten człowiek nie był swiety, tylko nasze państwo to niemoty Nie popieram zamachu ale płakałam za Papierze a teraz będę jadł, pił i polowal
Odpowiedz
Ale sobie opozycja jazdę nad trumną Adamowicza urządziła. Wycisną z tej tragedii ile się da. Wykorzystają do maksimum. Jakie to odrażające. Nasze elity wymordowali Niemcy podczas IIWŚ a resztę dorżnęli sowieci. Od tamtej pory w polskiej polityce bryluje barachło z proletariackim rodowodem.
Odpowiedz
Jak zapomniałem kiedyś o zapłaceniu mandatu drogowego na kwotę 100 zł, przybył facet i zaczął spisywać co to ja mam wartościowego w domu. ( Teraz załatwiają to w US przy rozliczeniu rocznym). Mając siedem mieszkań w Gdańsku zapomina się o pięciu w oświadczeniu. I nic!
Odpowiedz
Ludzie wzięli sprawy w swoje ręce i takie skutki.polityce opamiętajcie się.Nawet ochron was nie uchroni bo taki zbir jak ten to znajdzie lukę w ochronie i zrobi swoje.Jestem za zniesieniem immunitetu. Jak sędzia będzie wydawał wyroki sprawiedliwe to i obawiac sie nie ma czego..
Odpowiedz
A ja tam go nigdy nie lubiłem za to proniemieckie zachowanie.
Odpowiedz
Postawić mu należy pomnik w Lublinie.
 znaczy ławka z laptopem już jest na cokół MON czeka na rozkaz
Odpowiedz
Paranoja. Żałoba powinna być tylko w Gdańsku. Tusk po morderstwie Marka Rasiaka w 2010 roku odmówił jego żonie przyznania specjalnej renty.
Odpowiedz
Pisowcy jada na trumnach już prawie 10 lat i jeszcze nie wycisnęli wszystkiego. Nie możecie przeżyć, że ludzie przezywają śmierć kogoś nie od was.
Odpowiedz
Pisowcy jada na trumnach już prawie 10 lat i jeszcze nie wycisnęli wszystkiego. Nie możecie przeżyć, że ludzie przezywają śmierć kogoś nie od was.
 oni wszyscy są nie od nas
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.