Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A mIeLiŚmY jEcHaĆ nA sUpEr WiOsEnNą ImPrEzĘ ... a Tu JaKaŚ żAłObA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fdsg napisał:
A mIeLiŚmY jEcHaĆ nA sUpEr WiOsEnNą ImPrEzĘ ... a Tu JaKaŚ żAłObA
Jak Ci nie wstyd... Pusty jesteś jak wydmuszka. Zastanów się kim Ty jesteś i o co Ci w życiu chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin Plaza potrzebuje aż tyle czasu? Naprawdę poniżej krytyki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak-AutoSalon odwołany,bo byłem-był tylko przez godzinę do 11-stej z minutami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Plaza jak zwykle bez zmian! ciekawe kto im przyjdzie na te ich śmieszne seanse!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fdsg napisał:
A mIeLiŚmY jEcHaĆ nA sUpEr WiOsEnNą ImPrEzĘ ... a Tu JaKaŚ żAłObA
Kretyn i tłuk to mało powiedziany. Pospolity polaczek z przymusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja prowadzę sklep i też mam jutro zamknięte z powodu żałoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na czas żałoby dziennik wschodni też mógłby zaprzestać pisać bzdurnych opowieści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Plaza nie moze uszanowac załoby bo wiadomo co dla nich najwazniejsze - kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Mam nadzieje ze przynajmniej ludzie którzy wybierali sie na seanse wykazą sie odrobiną szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdźcie sobie lepiej na stonę Cinema City....tam jak byk jest napisane że jutro i w poniedziałek kino jest nieczynne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jesteś zle poinformowany Plaza, bo jutro tez jest nieczynna ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy do szkoły będziemy chodzić, gdy naszego prezydenta już nie ma ? - my młodzież też chcemy oddawać hołd i przeżywać z innymi. Powinniśmy mieć tydzień wolnego jak trwa tygodniowa - narodowa żałoba ku pamięci. [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy giełda samochodowa jutro będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czy giełda samochodowa jutro będzie?
Do myśl się . Jak mówią, że wszystko jest nie czynne to nawet ta twoja giełda samochodowa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joung napisał:
Czy do szkoły będziemy chodzić, gdy naszego prezydenta już nie ma ? - my młodzież też chcemy oddawać hołd i przeżywać z innymi. Powinniśmy mieć tydzień wolnego jak trwa tygodniowa - narodowa żałoba ku pamięci. [*] [*] [*]
jesteś idiotą, czy tylko udajesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A autobusy będą jutro jeździły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktos czy gielda smochodowa bedzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a prund bedzie bo mi minso sie rozmrozi" Nie, wystarczy, że Ci się mózg już rozmroził, ośle jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Polska w Załobie a w Dworze Anna impreza.Żadnego szacunku dla tragicznie zmarłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy jestescie juz tak nie tragizujcie. Kazdy sobie zdaje sprawe ze to wielka strata dla narodu ale żeby aż tak sie na innych rzucac???A w sprawie tej elizówki to też jest ciekawe bo na stroni głownej nic nie napisane;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...