Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamach na siódemkę (wideo)

Utworzony przez rodzic, 29 listopada 2007 r. o 07:53 Powrót do artykułu
Mam dość dyktatury nauczycieli!!!!!Proszę zobaczyć budżet miasta!!!!70% budzetu idzie na szkoły, na utrzymanie, na pernsjeNiż demograficzny owszem jest i co z tego jak zadna szkoła nie została zamknięta.Niech przestaną biadolic i wynocha na Biedronki. Dzieciaki z Czubów maja prawo miec pod bokiem i szkołe podstawową, gimnazjum i liceum .A LO VII niech za dużo nie mysli bo jak tak dalej pojdzie to z tymi wynikami wogole nikt sie do nich nie bedzie zapisywał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak dzieciaki z czubów mają takie prawo ale DLACZEGO KOSZTEM UCZNIÓW VII LO?!ten budynek ponad 50 lat temu była budowana dla tej właśnie placówki! 50% uczniów mieszka poza lublinem i muszą dojeżdżać wiele km szkołę wybrali ze względu na lokalizację (blisko dworca pkp i pks!) młodzieży z czubów łatwiej jest dojechać na lsm czy inną dzielnicę. pozostała część uczniów to głównie czechów oni mają b. dobre połączenie komunikacyje, uczniowie czubów to zaledwie mały odsetek tej szkoły!!! nagle im się zachciało tej szkoły placówka ma dobre wyniki w nauce i nikt tego nie zaprzeczy! 96,6% uczniów w tym roku zdało maturę a średnia krajowa to 76%UCZNIOWIE, RODZICE I NAUCZYCIELE SĄ ZGODNI W TEJ SPRAWIE!!!!NIE ODDAMY NASZEJ SZKOŁY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja się cieszę że istnieją też inne licea
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Mam dość dyktatury nauczycieli!!!!!Proszę zobaczyć budżet miasta!!!!70% budzetu idzie na szkoły, na utrzymanie, na pernsjeNiż demograficzny owszem jest i co z tego jak zadna szkoła nie została zamknięta.Niech przestaną biadolic i wynocha na Biedronki. Dzieciaki z Czubów maja prawo miec pod bokiem i szkołe podstawową, gimnazjum i liceum .A LO VII niech za dużo nie mysli bo jak tak dalej pojdzie to z tymi wynikami wogole nikt sie do nich nie bedzie zapisywał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż żal czytać to co wypisują niektórzy niezwylke mądrzy "dorośli", czy ta osoba która to napisała ma jakiekolwiek pojęcie o tym co przeniesienie szkoły na ulicę Biedronki znaczy dla jej uczniów i nauczycieli??? To prawda, że na Czubach brakuje liceum, ale dlaczego ma być tam przeniesiona akurat 7? Radziłabym tej osobie, żeby poważniej podeszła do sprawy zanim zacznie wypisywać takie głupoty w stylu:"wynocha na biedronki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Mam dość dyktatury nauczycieli!!!!!Proszę zobaczyć budżet miasta!!!!70% budzetu idzie na szkoły, na utrzymanie, na pernsjeNiż demograficzny owszem jest i co z tego jak zadna szkoła nie została zamknięta.Niech przestaną biadolic i wynocha na Biedronki. Dzieciaki z Czubów maja prawo miec pod bokiem i szkołe podstawową, gimnazjum i liceum .A LO VII niech za dużo nie mysli bo jak tak dalej pojdzie to z tymi wynikami wogole nikt sie do nich nie bedzie zapisywał
WEŹ CZŁENIU WYLUZUJ niech to twoja szkołe przeniosą i wynocha tobie na biedronki bo MY ZOSTAJEMY HI HI HI HURA!!!!!!!!!!!!!!! a jak kilka osób ( ok.40 paru) miało by lepiej a 700 miało by dojeżdzać chociaz nie wiem czy tyle by zostało to komu sie bardziej opłaca?? żarty co za kretyn to napisał.i jeszcze raz kretynie sam wymocha i nie biadol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...