Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lepsze byłyby chowane słupki na pilota tylko dla niepełnosprawnych i dostawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie chcielibyśmy tego, żeby to nie wyglądało jak ogrodzenie, tylko bardziej po ludzku" - dlatego to nie zadziała na bydło drogowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Od początku roku za nieprawidłowe parkowanie na pl. Łokietka mamy wystawionych 11 mandatów." - brzmi jak powód do zadowolenia. 2 mandaty miesięcznie to ma być sukces? Sukcesem byłoby gdyby tam nie wjeżdżały samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Strażnicy miejscy przekonują, że pilnują porządku przy Bramie Krakowskiej. – W tej okolicy mamy stale patrol pieszy, który na bieżąco reaguje na nieprawidłowości" - jak mawiał Pan Górski: skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest sens utrzymywania straży miejskiej skoro nie potrafią nawet upilnować parkowania na jednym niedużym placu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazrzucać tych ściętych drzew to nie będą wjeżdżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Elementy małej architektury"? Może kolejne betonowe ławko-doniczki PO 100.000 za sztukę? Ratuszowcy dzikie parkowanie mają tak naprawdę w głębokim poważaniu, ale każdy pretekst jest dobry, żeby wydać kolejną "stówkę" na tandetne bibeloty od czapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zburzyć state miasto, oddać teren wiecie komu, on pobuduje wieżowce, a tu zrobi naturalistyczny parking za 1.23 pln i będzie spokój. A za kasę z manadatów (trzeba będzie dorzucić parę stówek tysięcy z kasy miasta) zrobić niezobowiązujące referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest sens utrzymywania straży miejskiej skoro nie potrafią nawet upilnować parkowania na jednym niedużym placu?
 Zuczkowa czarna sotnia czasem jest potrzebna, jak np. podczas pamiętnej sesji w/s uchwalenia dewelo-studium - do wyłapywania tych, którym nie podoba się dewelo-rozwój, tj. do ochrony dewelo-władzy przed ludem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nielegalne niebezpieczne parkowanie to zmora lublina. Miasto g robi. Rozwala te nowe granity, to zaplacimy za ich ponowna wymiane. Stac nas. Wezmiemy nowy kredyt. Zuk pochwali soe kolejnym sukcesem. To miasto to zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się podziała dewelo-zukowa agencja PR, bo chciałabym się dowiedzieć, w jaki sposób za ten stan odpowiada Pruszon, 500+ i "Nowogrodzka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się podziała dewelo-zukowa agencja PR, bo chciałabym się dowiedzieć, w jaki sposób za ten stan odpowiada Pruszon, 500+ i "Nowogrodzka".
 No i coś plusów ostatnio dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest sens utrzymywania straży miejskiej skoro nie potrafią nawet upilnować parkowania na jednym niedużym placu?
 Człowieku na cały Lublin przypada raptem 110 strzażników miejskich. Co ty oczekujesz, że zaczną się rozdwajać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-rozwój", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest sens utrzymywania straży miejskiej skoro nie potrafią nawet upilnować parkowania na jednym niedużym placu?
Człowieku na cały Lublin przypada raptem 110 strzażników miejskich. Co ty oczekujesz, że zaczną się rozdwajać?
 110 to bardzo dużo jak na Lublin. Wystarczy 1 do pilnowania tego placu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest sens utrzymywania straży miejskiej skoro nie potrafią nawet upilnować parkowania na jednym niedużym placu?
Człowieku na cały Lublin przypada raptem 110 strzażników miejskich. Co ty oczekujesz, że zaczną się rozdwajać?
 A ilu płatnych trolli przypada na cały Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się podziała dewelo-zukowa agencja PR, bo chciałabym się dowiedzieć, w jaki sposób za ten stan odpowiada Pruszon, 500+ i "Nowogrodzka".
 sPOKOjnie, już są!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się pomysł z naturalistycznym parkingiem podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskatimes.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-kroluje-w-polskim-internecie-pomaga-w-tym-zdyscyplinowana-armia-trolli/ar/8866523
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedni chcą słupków, drudzy płaczą że wszędzie tylko słupki... weź tu bądź mądry i dogódź wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...