Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a inni złodzieje są nietykalni i jeszcze ronda nazywają ich imieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego ja nigdy nie daję kasy. Szpitale i hospicja są od pomocy chorym. Na te instytucje, comiesięcznie każdy pracujący płaci składkę zdrowotną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki masz dowody, czy tak sobie wrzuciłeś bo to w modzie jest? Przez ponad dwadzieścia lat nie udowodniono im kradzieży a jełopy wciąż to samo.W Polsce większego altruisty od Owsiaka nie znajdziecie. A osoby przez takie oskarżenia nie raz były karane o zniesławienie. Pamiętacie tego blogera "matka kurka " czy jakoś tak? Został osądzony za te kłamstwa które teraz powtarzasz. Nasze polskie dwa plemiona są mistrzami w hejcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety mamy plagę cwaniackich fundacji. Przed daniem pieniędzy można poszukać strony takiej fundacji i sprawdzic sparawozdanie finansowe z dzialalności. spora częśc takich sprytnych fundacji niepublikuje sprawozdań. Często na działalność statutowa przeznaczaja 20-30%, reszta to "koszty", czytaj koszty dla szefów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki masz dowody, czy tak sobie wrzuciłeś bo to w modzie jest? Przez ponad dwadzieścia lat nie udowodniono im kradzieży a jełopy wciąż to samo.W Polsce większego altruisty od Owsiaka nie znajdziecie. A osoby przez takie oskarżenia nie raz były karane o zniesławienie. Pamiętacie tego blogera "matka kurka " czy jakoś tak? Został osądzony za te kłamstwa które teraz powtarzasz. Nasze polskie dwa plemiona są mistrzami w hejcie.
 podoba mi się twój tok myślenia - jak kiedyś -  Mówimy  –  partia , a w domyśle:  Lenin   mówimy - złodziej  a w domyśle: ... - ja o tym ... nie wspomniałem " uderz w stół ..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne pisowskie mejzy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt. " i jeszcze ronda nazywają ich imieniem ". A czyim imieniem nazwać chcą rondo w Chełmie? Świeża sprawa, stąd wywnioskowałem. Poza tym podoba Ci się mój tok myślenia, co też daje do myślenia. Poza tym faktycznie inni złodzieje są nietykalni. Co przyjdzie nowa partia to kumoterstwo i przekręty. Ci co rządzą dzisiaj, dawno przekroczyli czerwoną linię. Zobaczycie ile brudów jeszcze wyjdzie, jak już stracą władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...