Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamieszki pod stadionem Motoru Lublin

Utworzony przez mn, 2 września 2009 r. o 19:39 Powrót do artykułu
A dopuścić do siebie obydwie strony i na zasadzie naturalnej selekcji znajduch same się powybijają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto czekała?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mn napisał:
A dopuścić do siebie obydwie strony i na zasadzie naturalnej selekcji znajduch same się powybijają.
Dać im jeszcze jakąś ostrą broń do ręki i ogrodzić teren, żeby nie pouciekali. Ostatniego, który przeżyje - zastrzelić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do komentatorow:wasi rodzice to naprawde fajni faceci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ML: twoja stara jutro zostanie nabita na pal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ML, szkoda, że Twoi już dawno w ubojni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ML napisał:
do komentatorow:wasi rodzice to naprawde fajni faceci.
Ojej, taką wielką przykrość mi sprawiłeś, ML. Chyba się powieszę z rozpaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci na mecze powinni brać karabiny a nie pałki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niespodziewałem się że lubelskie gazety reprezentują tak niski poziom. Na stadionie źle zachowywali siętylko kibice widzewa. Motorowcy wzorowo. Pod stadionem nic się nie działo a biegali tylko fotoreporterzy poszukując sensacji. Pismaki nie niszczcie tego Klubu. Dzisiaj naprawdębyło świetnie zarówno na trybunach jak i pod nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystrzelać te wszystkie kurvvy w szalikach!!! I nie z gumek, tylko ostrą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I komu ten Wasilewski chce dlug umorzyc? Czlowieku zastanow sie i zacznij cos robic bo Ci stolek ucieka z pod tylka! Zajmij sie czyms powaznym nie tymi bandytami i zerami bez jakiej kolwiek przyszlosci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że ten ze zdjęcia to totalny bezmózg. Dlatego ja wieloletni kibic Motoru obiecałem sobie że nie pójdę na mecz dopóki nie będzie porządku w tym burdelu. Finansowych, personalnych i z deb***ami w szalikach uważających się za wielkich kibiców i chuliganów. Precz z tym bydłem!!! Ile będę musiał się jeszcze wstydzić za swoje miasto i ukochany klub???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś bydło w dresach w cztery paski (czwarty dostają gratis od adidasa) będzie znowu piłować mordę na Wrotkowie oj przydałyby się brygady szturmowe na to bydło zwane młodzieżą do kamieniołomów z tymi półgłówkami precz z Lublina chamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystrzelać to można takich idiotów jak wy pozyżej, byłem na meczu z rodzina i było spokojnie. Nic sie nie działo złego. Było dużo ludzi i Motorowcy kulturalnie dopingowali swoją drużyne, a nagonka na nich jest wielce przesadzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja Najpierw w Gazetach piszą glupoty a potem tacy co nie byli na meczu to komentuja bezsensownie po co takie cos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INTERNETOWI NAPINACZE MOTOREK SLASK CHEŁMIANKA NA WIEKI CHEŁM ZAWSZE Z WAMI TACY JAK WY NISZCZYCIE KLUB MOTOREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykłe poszukiwanie sensacji. NIkt nie napisze o świetnym dopingu przez 90 minut, bo przeciez to by się nie sprzedało, nikt by nie kliknął i nie zajrzał. Lepiej napisać o "awanturze" żeby strona była częściej odwiedzana. Pod stadionem nic wielkego się nie działo. Kilku pseudo hooliganów rzucilo kilka butelek z wodą, poleciały może 2 kamienie. Tyle...Na każdej dyskotece co sobote dochodzi do zatarczek i bójek, ale to chwytliwy temat nie jest i o tym się nie pisze ;/. Szkoda, że pomino problemów jeszcze lubelskie media sątak wrogo nastawione na Motor. Co do meczu: fajnie sięchłopaki zaprezentowali, walczyli z teoretycznie lepszym Widzewem. Doping jak i frekwencja jak na środe rownież dopisała. DO KOLEJNEGO MECZU ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni siłą ściągnąć radnych którzy przyznali dofinansowanie i wpuścić ich miedzy walczące grupy niech z bliska zobaczą co dofinansowują z miejskiej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziennik!!!!!!! W końcu jakieś zaaajeee biste zdjęcie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakaś masakra, że przez takich ćwierćmózgów całe miasto jest zakorkowane, ludzie nie mogą w normalnym czasie dojechać z punktu A do punktu B. Stałem przez tą całą sytuacje w korku około 45 minut. Mam propozycje dla władz miejskich- Wybudujcie stadion gdzieś w szczerym polu, dajcie po meczu bandzie deb***i po pistolecie niech się wystrzelają i będzie święty spokój , a prawdziwi kibice chętnie przyjdą na stadion kibicować swojej drużynie. Pozdrawiam KIBIC MOTORU I KIEROWCA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...