Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamkną jedną jezdnię na pół roku. Utrudnienia w ruchu w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2018 r. o 06:56 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Dobrze, dobrze, niech robią, bedzie lepiej za rok może dwa. A dziady marudne niech autobusami jeżdżą skoro nie pasuje.
 To według ciebie autobusy nie będą stały w tych korkach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porazka. nie moge pokoleji robic a nie wszystko na raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieszą się zamim PiS znowu zrobi wsamraśny Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@jest wsamrasnie. Trzeba być niezłym deklem żeby widzieć sens w takiej inwestycji o której mowa w artykule. Dodam tylko ze nie jestem zadnym "pisuarowym malkontentem" ani "pełowcem". Głosowałem na Żuka bo uważałem go za dobrego prezydenta. Niestety już na niego nie zagłosuję i mam nadzieje, że większa część lublinian sięgnie po rozum do głowy.. bo wku**ia mnie to co zaczął wyprawić ze swoją kliką i deweloperskimmi ziomkami!!!!!!!!!! Lublinowi są potrzebne remonty oraz różne inwestycje ale robione z głową i w jakimś porządku a nie tak jak w tym momencie wszędzie budowlany chaos, daje się pozwolenia na budowę byle czego i byle gdzie...żeby tylko budować ku uciesze imbecylom dla których synonimem rozwoju jest BETON. Powodzenia z takim podejściem!! A na miejskie inwestycje są wydawane kosmiczne pieniądze które nie idą w parze z jakością (prosty przykład: droga rowerowa wzdłuż ul. filaretów. Takich bubli jest mnóstwo).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź pod uwagę, przedmówco, że prac jest tyle po to, żeby wykorzystać na maksa środki UE które też się kiedyś skończą. A mieć lub nie mieć 80% dofinansowania to OGROMNA róznica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Weź pod uwagę, przedmówco, że prac jest tyle po to, żeby wykorzystać na maksa środki UE które też się kiedyś skończą. A mieć lub nie mieć 80% dofinansowania to OGROMNA róznica.
 Urzędnicy w ratuszu zobaczyli góry euro z Unii i stracili rozum. Budują bez sensu byle tylko wykorzystać środki. Wystarczyłoby zwykłe rondo jak rondo Berbeckiego, bez świateł i wiaduktów. Bardziej potrzebna jest Trasa Zielona wzdłuż Starego Lasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały ratusz to jakąś samowolke odpiedala!!! Lotnicza rozgrzebana, Grygowej(tam coś wogole sie dzieje) Grabskiego lada chwila zblokują, Krochmalna, Diamentowa i co jeszcze POpaprańcy ??? Najlepiej postawić na rogatkach zakaz ruchu i przesiadać sie na furmanki taka to inspiracja w waszym wykonaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodaj jeszcze do listy remont  Abramowickiej, budowa Wyścigowej, remont ronda przy Gali, nowy most na Fabrycznej, przebudowa al. Racławickich, Lipowej, Sowińskiego i krótkiego odcinka Głębokiej. Oraz dalszy remont Krężnickiej. Dodatkowo sygnalizacja świetlna na skrzyżowniu Krańcowa/Elektryczna. Wszystko przypadkiem w jednym czasie... Pieszo będzie szybciej niż autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem jeszcze o remoncie wiaduktu kolejowego na Janowskiej i Drodze Męczenników Majdanka co spowoduje zamknięcie połowy jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak czy nie napisał:
Dodaj jeszcze do listy remont  Abramowickiej, [...]
 
tak czy nie napisał:
Zapomniałem jeszcze o remoncie wiaduktu kolejowego na Janowskiej i Drodze Męczenników Majdanka co spowoduje zamknięcie połowy jezdni.
 Te ostatnie to akurat inwestycje PKP. Można nic nie robić. Na pewno będzie się szybciej jeździło po mieście... Funduszy z UE nie będzie (do których i tak dopłacamy i wcale nie musimy walczyć o ich odzyskanie, bo po co) i skończą się "problemy Lublina". Też nie zawsze widzę logikę w planowaniu inwestycji w naszym mieście, ale należy się zastanowić kiedy jest ten odpowiedni czas na budowę? Kto chce zeby budowali obok niego w tylko nocy, ręka w górę. Kto chce żeby roboty były budowlane na ulicach Lublina prowadzone były tylko w wakacje, a w pozostałe 10 miesięcy niech nic się nie dzieje i zwolnijmy ludzi z pracy, ręka w górę. Kto chce, aby w Lublinie wykonywać 1 a nie 5 dużych inwestycji rocznie, ręka w górę. Kto z tych co są za jedną inwestycją rocznie, wybierze najważnieszą i wytłumaczy, że zamiast w czteroleciu zostanie któraś wykonana za 20 lat, ręka w górę. Niech budują. Jeśli ktoś uważa, że mogłoby być lepiej, niech się zapisze do PiS lub PO lub załozy swój komitet i niech to zrobi lepiej. Obecnie lepiej zapisać się do PiS, są na fali, bombardują na szczeblu centralnym chyba wszystko, co dzieje się u nas, ale można nic w zyciu nie zrobić i zostać posłem Tułajewem. Piękny poseł to mój symbol Misiewicza z Lublina. Zawsze przeciw wszystkim inwestycjom w mieście, a na koniec fotogrfować się z nimi po wykonaniu. Pozdrawiam wszystkich za i przeciw. Żyjemy w jednym mieście i każdy na swój sposób chce dla niego dobrze. Pamiętajmy jednak o tym, że możemy się pozagryzać i problemy się skończą albo możemy współpracować na szczeblu lokalnym i będzie nam się żyło łatwiej. Pamiętajmy też, że w demokracji 10 głupich przeglosuje 9 mądrych, dlatego trzeba rozmawiać merytorycznie i walczyć o to, aby druga strona też została wysłuchana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...