Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wolnosc dla lisow, pawie precz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzieliśmy kiedyś rano lisa jak przebiegł przez Głęboką w kierunku Racławickich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed psami też się paw nie obroni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
specjalna ekipa do wyłapywania "ludzi"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam dzisiaj watahę wików w ogrodzie saskim. Czy one sa inne od lisów i pawi? Boję się....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lisy chodzą także po głębokiej bardzo często,jakby władza nie wiedziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw wyłapcie żuki, a dopiero potem zajmijcie się lisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY TO SĄ PAWIE WYBORCZE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego firma sprzątająca, zabiera wszystkie liście z parku? Na kompost? Nikt nigdy tak nie robił. W liściach żyły jeże i inne stworzenia. Teraz firma wyczyszcza wszystkie liście  do gołej ziemi. Używa do tego dmuchaw- robiących dużo hałasu i smród spalin. A park ma być miejscem odpoczynku na świeżym powietrzu.  Ponadto wygrabiając liście  zabrali zapasy wiewiórkom.  Przecież one w liściach schowały sobie orzechy . A oni to wygrabili i wywieźli.  Wiewiórki są wielką atrakcją w każdym parku, tylko w Lublinie nikt o nich nie dba. Było ich latem kilka, teraz można spotkać tylko jedną- no bo czym będą się żywić.  Ludzie protestujcie w urzędach żeby myśleli o zwierzętach żyjących w parku.  Sprzątanie poinno też odbywać się w sposób dyskretny, nieuciążliwy dla ludzi. A teraz jest jak na budowie. Hałas, smród spalin i jeżdżące po parku samochody bez potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawie to w saskim były są i będą, sam ostatnio w jednego mało nie wdepnąłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do bezpieczeństwa. Po pierwsze szczepienia dotyczą lisów z kompleksów leśnych ( miejskie szczepione nie są - jeśli tak to kiedy i gdzie wykładano szczepionki), po drugie lisy mogą być nosicielami bardzo groźnych dla ludzi form larwlnych robaczyc. Co z tym problemem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawie to w saskim były są i będą, sam ostatnio w jednego mało nie wdepnąłem
naprawdę dobre:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pragne przypomnieć sytuację z przed paru laty kiedy to w saskim mieszkały łabędzie komuś przeszkadzały więc wysłał psy czy taki sam los czeka pawie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wolę lisy od głupich pawi. Ale przecież pozostawienie tej sprawy w spokoju odwróciloby uwagę władz miasta od ważniejszych problemów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...