Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamknięte oddziały, brak rąk do pracy? Im szpital mniejszy, tym problem większy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 grudnia 2017 r. o 15:09 Powrót do artykułu
To szantaż ze strony rezydentów! Jeszcze dobrze nie zaczęli pracować nie mówiąc już o jakim kolejek doświadczeniu zawodowym , a już mają wymagania !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki szantaż...Człeniu. Ustalmy jedno. Nie masz prawa wymagać aby ktoś szedł na dyżur 24h a po dyżurze szedł znowu do pracy (bez odpoczynku) - bo takie są realia. Nikt nie ma obowiązku pracować non stop przez 48h aby leczyć twoją KSIĄŻĘCĄ DvPĘ. Taką sytuację mam w rodzinie gdzie rezydent pracuje na 1/10 etatu w szpitalu KLINICZNYM bo takie umowy podpisuje szpital z lekarzami. Wg umowy powinien cie rezydent zdjąć z BUTA o godz. 10:00 rano i iść do domu...Także GWNO masz do gadania. Dlaczego? Bo twoje życie i praca są GWNO warte w porównaniu z pracą lekarza...Sorki ale prawda jest bardzo niewygodna. Bo jak ty naprdlasz na klawiaturze albo leżysz na kanapie to oni własnie pracują lub uczą się. GDYBY mogli pracować normalnie 8h z umową o pracę za normalne pieniądze to uwierz mi: NIE MUSIELIBY dyżurować w 5 innych zadupiarskich szpitalach...Bo każdy chce mieć NORMALNE życie, być dobrze wynagrodzony za swoją pracę a nie ŻYĆ W PRACY !!! Pozdro JEMIOŁY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach powinni zamknąć cały szpital bo to masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łaski nie robią. Dobrze znali sytuację służby zdrowia. Trzeba było uczyć się na hydraulika, ja pracuję 8 godzin dziennie i mam wyj.. ne. Ale nie, mama lekarz, tata lekarz tradycja musi być, tylko to nie te już czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że masz na wszystko wy...bane ale nie każdy tak ma. Są ludzie, którzy zwyczajnie kochają swoją pracę i żyją tym. Chcieli się uczyć na lekarzy i pracują jako lekarze. Kochają to co robią. I tak samo jak TY chcą być po ludzku traktowani i nie chcą być wykorzystywani. Nie jestem lekarzem...ale znam conajmniej kilkunastu świetnych młodych lekarzy, którzy NIE MAJĄ rodziców lekarzy. WOW!!! SERIO nie mają!! Zwyczajnie byli dobrzy w szkole i DOSTALI się na studia. Ale musisz pamiętać o jednym. Oni też w pewnym momencie powiedzą OK DOŚĆ. I pójdą leczyć do innej placówki lub do innego kraju. A co jest najlepsze TY nie masz prawa narzekać na to. Powinieneś się cieszyć bo przecież twoje marzenia się spełnią i służba zdrowia upadnie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze.. Niech się  szanują. Nie chciałbym być leczony przez zmęczonego lekarza. Normalny człowiek to zrozumie.. Gorzej z zawistnym buractwem od rozklekotanych audic,  rozdetych tłuszczem dzieciaków i wielkocalowych telewizorów. Ci nigdy nic nie zrozumieją. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie widziałem biednego lekarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKIM LEKARZOM KTÓRZY NIE DBAJĄC O DOBRO PACJENTA WYPOWIEDZIELI KLAUZULĘ OPT-OUT,ZAKAZAĆ PODEJMOWANIA PRACY NA OBSZARZE POLSKI.PODLICZYĆ KAŻDEGO LEKARZA KTÓRY DZIĘKI PODATNIKOWI SIĘ WYKSZTAŁCIŁ O PIENIĄDZE ZA NAUKĘ DO ZWROTU.WTEDY DOPIERO DAĆ KLAUZULĘ WOLNOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezydenci to przykład ludzi urodzonych po 85 roku. Do pracy mają inne podejście niż obecni 40-50 latkowie. Najlepiej pracować od poniedziałku do piątku 8 godzin a weekend wolne. A jeszcze w pracy oby nikt od nich nic nie chciała. A pensja minimum 4000 na rękę. Mam takich w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To szantaż ze strony rezydentów! Jeszcze dobrze nie zaczęli pracować nie mówiąc już o jakim kolejek doświadczeniu zawodowym , a już mają wymagania !
 Od razu widać, że nic z tego nie kumasz, co nie przeszkadza ci się wypowiedzieć :) Ciekawe, czy ty chciałbyś stale pracować dwa razy (co najmniej) tyle godzin, niż masz w etacie. Nie raz czy dwa w miesiącu, ale stale! I co by ci twoja baba na to powiedziała. Jak komentujesz, to najpierw dowiedz się może "o co biega"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W Puławach powinni zamknąć cały szpital bo to masakra.
 A co, myślisz, że wszyscy pomieścicie się w Lublinie????? Nie żartuj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Łaski nie robią. Dobrze znali sytuację służby zdrowia. Trzeba było uczyć się na hydraulika, ja pracuję 8 godzin dziennie i mam wyj.. ne. Ale nie, mama lekarz, tata lekarz tradycja musi być, tylko to nie te już czasy.
 No to szanowny hydrauliku przyjmnij do wiadomości, że lekarz też chce pracować te 8 godzin dziennie, a nie znać swój dom "tylko z widzenia".  A twój synalek to też hydraulik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwała dla Bełżyc - mądry dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja hydraulik, syn hydraulik, wnuk hydraulik i nikt nie strajkuje bo hydraulik to porządny zawód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewolnicy nie chcą pracować non stop i tragedia.Aj waj, skepikarz powinien być z rodziną a tu masz, lekarzom się zachciewa. W głowach im się poprzewacało. Do roboty, nawet 10 dni pod rząd, nieroby, w końcu nie jesteście tirowcami, aby mieć limit godzin pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle jaki dyżur to minimum 50 zł za godzinę. 100 godzin po za macierzystą placówka to 5000 zł. Jestem ratownikiem medycznym i pracuję około 320-350 godzin w miesiącu i tak od 8 lat.Nie zarobię tego przez miesiąc co rezydent przez 100 godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"WSZYSTKIM LEKARZOM KTÓRZY NIE DBAJĄC O DOBRO PACJENTA WYPOWIEDZIELI KLAUZULĘ OPT-OUT,ZAKAZAĆ PODEJMOWANIA PRACY NA OBSZARZE POLSKI.PODLICZYĆ KAŻDEGO LEKARZA KTÓRY DZIĘKI PODATNIKOWI SIĘ WYKSZTAŁCIŁ O PIENIĄDZE ZA NAUKĘ DO ZWROTU.WTEDY DOPIERO DAĆ KLAUZULĘ WOLNOŚCI. " ...przeczytaj raz jeszcze te idiotyzmy i zastanów się, dlaczego tych samych norm nie zastosować wobec szoferów autokarów, spawaczy, pilotów itp. grup zawodowych? Wszyscy kształcili się z naszych podatków, ale jakoś nikt nie żąda od nich pracy w wymiarze około 72 h tygodniowo... Moja córka jest lekarzem, a zarówno jak, jak i mój małżonek ekonomistami! Tak więc teoria o dziedziczności zawodu raczej upada ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbujmy zadać sobie pytanie czy lekarz pracuje te swoje 8 godzin. Kiedy lekarze mieli zamiar strajkować podpowiadano dyrektorowi, aby wprowadził karty pracy takie jakie kiedyś mieli robotnicy np. na WSK. Przychodzi odbija kartę, kiedy wychodzi - to samo. Gabinety prywatne musiałyby być czynne w większości po 16-tej. Niestety widzę jak snuja się panowie tuż przed ósmą, a po 14 trudno jakiegokolwiek spotkać w szpitalu, czy przychodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba będzie wprowadzić równoważny czas pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak oto Radziwiłł rozwiązał propblem szpitali.Zawiązał sobie sieć tzn stołek dla siebie,bo niedługo wyleci,a problem się nasilił.Szkoda ,że potomkowie zdrajców nie odpowiadają karnie za swoje decyzje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...