Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
39 lat i emerytura ja je..e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
39-letni żandarm jest na emeryturze, a ja mam zapierdzielać do 70-go roku życia? Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijany żandarm 5 miesięcy temu spowodował wypadek po pijanemu i nie został zawieszony w czynnościach przez przełożonych,- którzy pozwolili mu pójść na emeryturę w trakcie prowadzonego śledztwa? Niezłe lody kręcą we wojsku polskim, no i popatrzcie ile czasu potrzeba prokuraturze i sądowi by takiego bandytę- mordercę drogowego pijaka kierowcę ukarać. PATOLOGIA OPANOWAŁA RZECZPOSPOLITĄ OD GÓRY DO DOŁU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
safe napisał:
39 lat i emerytura ja je..e
i na takich skur...synów musimy harowć do śmierci. Co zapewnili nam lewacy i Palikot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbych napisał:
pijany żandarm 5 miesięcy temu spowodował wypadek po pijanemu i nie został zawieszony w czynnościach przez przełożonych,- którzy pozwolili mu pójść na emeryturę w trakcie prowadzonego śledztwa? Niezłe lody kręcą we wojsku polskim, no i popatrzcie ile czasu potrzeba prokuraturze i sądowi by takiego bandytę- mordercę drogowego pijaka kierowcę ukarać. PATOLOGIA OPANOWAŁA RZECZPOSPOLITĄ OD GÓRY DO DOŁU.
a co ma do tego emerytura idioto? gdyby to byl sklepikarz tez bys go za to co zrobil pozbawil prawa do emerytury? wez nie chrzan glupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie głupie prawo to pewnie byśmy nie poruszali tematu wieku emerytalnego. Dlaczego pracownik prywatnej firmy złapany za jazde po pijaku pracuje dalej i nie mozna go zwolnić bo poddał się leczeniu po tym jak okazało się, ze jest alkoholikiem, a żołnieża, czy policjanta wyrzuca się na bruk, nawet, gdy przestępstwo popełni w czasie prywatnym. To przynajmniej ma możliwość przejścia na emeryturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi zostało 39 lat tyrania do emerytury, a niektórzy .... by żyło się lepiej. Głosuj na PO - PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepiciel glupoty napisał:
a co ma do tego emerytura idioto? gdyby to byl sklepikarz tez bys go za to co zrobil pozbawil prawa do emerytury? wez nie chrzan glupot [/quote] [quote name='tepiciel glupoty' timestamp='1361968290' post='739215'] a co ma do tego emerytura idioto? gdyby to byl sklepikarz tez bys go za to co zrobil pozbawil prawa do emerytury? wez nie chrzan glupot
A ma -idioto- bo sklepikarz nie poszedł by na emeryturę w tym wieku!! I czy ci się to podoba, czy nie to to te wspisy mają uzasadnienie. My wszyscy będziemy pijakowi fundować emeryturkę. Ot dlaczego to denerwuje, bo są równi i równiejsi - za coś takiego powinien odejść z wielkim hukiem, a nie z emeryturą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbych napisał:
pijany żandarm 5 miesięcy temu spowodował wypadek po pijanemu i nie został zawieszony w czynnościach przez przełożonych,- którzy pozwolili mu pójść na emeryturę w trakcie prowadzonego śledztwa? Niezłe lody kręcą we wojsku polskim, no i popatrzcie ile czasu potrzeba prokuraturze i sądowi by takiego bandytę- mordercę drogowego pijaka kierowcę ukarać. PATOLOGIA OPANOWAŁA RZECZPOSPOLITĄ OD GÓRY DO DOŁU.
Ject tuSSk,jest i patologia i Bimber-Gold,wszystko to CZERWONA PAJĘCZYNA. Śierpem i młotem.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cc napisał:
A ma -idioto- bo sklepikarz nie poszedł by na emeryturę w tym wieku!! I czy ci się to podoba, czy nie to to te wspisy mają uzasadnienie. My wszyscy będziemy pijakowi fundować emeryturkę. Ot dlaczego to denerwuje, bo są równi i równiejsi - za coś takiego powinien odejść z wielkim hukiem, a nie z emeryturą.
typowa polska wsza, skoro on ma takiego prawo to na stos z nim, przeciez kazdy z was mogl sie uczyc i pojsc na zolnierza/policjanta zawodowego i pierdziec na emeryturce po 15 latach (kiedys podczas gdy funkcjonowal pobor bylo to praktycznie za pstryknieciem palca, gorzej jest teraz) ale nie, bo przeciez po co, lepiej wylewac swe zale na forum, dlatego wlasnie idiota jestes ty, mamy takie prawo a nie inne i on wykorzystal swoja szanse bo pewnie myslal, a ty jestem tepym bucem i jedyne na co cie stac to frustracja na forum, haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
39-letni żandarm jest na emeryturze, a ja mam zapierdzielać do 70-go roku życia? Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
chory kraj. Popracował sobie człowiek, do którego nic nie mam, raptem kilkanaście może dwadzieścia lat, a przez pozostałe lata będzie żył na garnuszku pozostałej części społeczeństwa i nawet złotówki nie musi oddać do ZUSu a emeryturę będzie brał. Absurdem jest to że będzie ją brał dłużej niż wpłacał składki do ZUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRZĄC NA TEN KRAJ CORAZ BARDZIEJ MAM OCHOTE ZOSTAĆ BRUNONEM K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkraczne panstwo Tuskmenistan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odsunąć POstbolszewików od władzy i po bólu, a innym zdrajcom z CZERWONEJ PAJĘCZYNY i Ryżemu Trybunał stanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście Syk-Jankowska znowu łże. Łże jak pies.(manus manum lavat).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! Niejaki "tepiciel glupoty" na tym forum to były pies albo blacharz...no ale bez wątpienia analfabeta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chory kraj. Popracował sobie człowiek, do którego nic nie mam, raptem kilkanaście może dwadzieścia lat, a przez pozostałe lata będzie żył na garnuszku pozostałej części społeczeństwa i nawet złotówki nie musi oddać do ZUSu a emeryturę będzie brał. Absurdem jest to że będzie ją brał dłużej niż wpłacał składki do ZUS.
Nic nie wpłacał do ZUS. Policja, wojsko prokuratura nie płaci skladek ZUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo napisał:
Trzeba odsunąć POstbolszewików od władzy i po bólu, a innym zdrajcom z CZERWONEJ PAJĘCZYNY i Ryżemu Trybunał stanu [/quote] [quote name='Olo' timestamp='1361989970' post='739309'] Trzeba odsunąć POstbolszewików od władzy i po bólu, a innym zdrajcom z CZERWONEJ PAJĘCZYNY i Ryżemu Trybunał stanu
...A władze dać Kaczyńskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ego napisał:
...A władze dać Kaczyńskiemu.
Władzę BUCU biorę na siebie , władza to ja CWELU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...