Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapal Światło Wolności o 19:30

Utworzony przez Gość, 13 grudnia 2014 r. o 07:07 Powrót do artykułu
ale mamy wolność, kto umie kombinować ten żyje, to wolność, uczciwi klepią biedę, może zapalmy  światełko za tych uczciwych biedujących, min. za górę, która zamroziła płace budżetówce po to aby mieć dla siebie, np. wyjazdy, gdzie nie jeden pracownik tyle przez cały  rok nie zarobił pracując niż nie jeden wydał na przejazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka wolność, teraz jestem gorzej zniewolona jak za komuny, na ulicy oko brata, w pracy oko brata, na własnej działce nie mogę nic postawić bez pozwolenia, wyciąć głupiego drzewa, które sama posadziła, obecnie nie sadzę nic, niech będzie pustynia, bo później muszę błagać na kolanach aby mi pozwolono je wyciąć np. na postawienie domu, lepiej rząd woli jak mam mieszkać pod mostem ale drzewa nie wolno mi wyciąć na własnej ..... własnej ..... własnej .... działce. Chore to. Ze wszystkiego co mam robić dla siebie muszę się spowiadać w urzędzie skarbowym itp. instytucjach. To wolność, nie przesadzajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jak nie szukałam zwady to mnie tam nikt nie pałował, a teraz zapalmy światło za tych co głodują, co nie mają gdzie mieszkać, co nie mają pracy, albo pracują za ok. 1 tys.- 1,5 tys. gdzie za takie pieniądze to wegetacja a nie życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GAZETA PRAWNA   Domek letniskowy do rozbiórki. Brak świadomości nie chroni nowego właściciela przed odpowiedzialnością     oto wasza wolność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to brał Sikorski pieniądze: strzelanki, wyżerki i kampanie           13.12.2014 04:15aktualizacja: 13.12.2014 04:15       to ze strony faktu   faktycznie mamy wolność, żyje ten co umie brać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAKT
  • Jak zrobić tanią wigilię. Jak wydać mało pieniędzy na święta
TO JEST MOŻLIWE Tak zrobisz wigilię za 45 zł!           13.12.2014 05:15   e, chyba nam obniżą najniższą krajową do ok. 500 zł netto, bo jak mamy ok. 1200 zł to za duży luksus mamy w tym kraju.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne i kabaretowe jest to że z taką inicjatywą dzisiaj wychodzą spadkobiercy PZPR,całego tamtego systemu represji,szczyt chamstwa i hipokryzji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego 13 grudnia, a nie 4 czerwca powinniśmy palić światełka i obchodzić rocznicę odzyskania wolności ?  Dajcie spokój z tym kombatanctwem, cierpiętnictwem i ponuractwem. Nic nie palcie w oknach, to grozi pożarem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne i kabaretowe jest to że z taką inicjatywą dzisiaj wychodzą spadkobiercy PZPR,całego tamtego systemu represji,szczyt chamstwa i hipokryzji !!!
  to  są osoby co skorzystały i to bardzo na tej niby wolności, bo ja jak po tylu latach orki mam najniższą bo jestem uczciwa to  nie popieram i też jestem spadkobiercą PZPR, spójrz wałęsa popiera bo stać go na utrzymywanie tylu dzieci, wnuków,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to  są osoby co skorzystały i to bardzo na tej niby wolności, bo ja jak po tylu latach orki mam najniższą bo jestem uczciwa to  nie popieram i też jestem spadkobiercą PZPR, spójrz wałęsa popiera bo stać go na utrzymywanie tylu dzieci, wnuków,
Wałęsie to komuchy,konfidenci,Moskwa do dzisiaj płacą za bezkrwawe oddanie im właśnie władzy,dlatego teraz tyle mamony ,dzieci,wnuki po ustawiane na najbliższe stulecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego Patronat nad tym wydarzeniem objął POstkomunista, bohater afery marszałkowej? czy to nie chichiot historii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałęsie to komuchy,konfidenci,Moskwa do dzisiaj płacą za bezkrwawe oddanie im właśnie władzy,dlatego teraz tyle mamony ,dzieci,wnuki po ustawiane na najbliższe stulecie.
  co ty opowiadasz, przecież to gorliwy katolik, ostatnio sobie  złamał łapę (nogę)  wychodząc z kościoła  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego Patronat nad tym wydarzeniem objął POstkomunista, bohater afery marszałkowej? czy to nie chichiot historii?
Jest po prostu pierwszym,i prawowitym spadkobiercą SYSTEMU i nic dziwnego,to właśnie jest ta uśpiona kiedyś agentura soviecka w naszej ojczyżnie o której się tyle pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty opowiadasz, przecież to gorliwy katolik, ostatnio sobie  złamał łapę (nogę)  wychodząc z kościoła
Zawsze przez płot skacze do i z kościoła,nigdy konfident nie wejdzie przez drzwi jak CZŁOWIEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światełko wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapale świecy dla prezydenta,dla POstkomunistow czy Wałesy. Zapale swiatełko w oknie bo pamietam stan wojenny, pacyfikacje WSK. A przede wszystkim ze w czasie stanu wojennego zgineli niewinni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie komoRUSKI w tajemnicy i w wielkim sekrecie chce POdpalić POlskę, od małego światełka w oknie po wilki POżar naszej ojczyzny,chichot historii,ironia losu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapale świecy dla prezydenta,dla POstkomunistow czy Wałesy. Zapale swiatełko w oknie bo pamietam stan wojenny, pacyfikacje WSK. A przede wszystkim ze w czasie stanu wojennego zgineli niewinni ludzie
  to po cholerę strajkowali, wcale nie było źle, kotlet drożał raz na kilka lat a nie jak teraz co dostawa to nowa droższa cena. Ja jak nie wychodziłam an ulicę i nie robiłam burdy to żyję. Także po co wychodzili. Pracować leniom się nie chciało i z nudów rozrabiali, była praca dla każdego, nie tak jak teraz.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapale świecy dla prezydenta,dla POstkomunistow czy Wałesy. Zapale swiatełko w oknie bo pamietam stan wojenny, pacyfikacje WSK. A przede wszystkim ze w czasie stanu wojennego zgineli niewinni ludzie
  tak samo jak śp. Popiełuszko, szkoda każdego kto zginął, ale on powinien się modlić a nie podjudzać, ciekawie co na to biedacy, co liczą każdą złotówkę na chleb, czy ci co pracują za grosze są zadowoleni  a inni opływają w luksusach dlatego, że umieją kraść .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo jak śp. Popiełuszko, szkoda każdego kto zginął, ale on powinien się modlić a nie podjudzać, ciekawie co na to biedacy, co liczą każdą złotówkę na chleb, czy ci co pracują za grosze są zadowoleni  a inni opływają w luksusach dlatego, że umieją kraść .
Przecież bardziej od Popiełuszki konfident BOLEK podjudzał i zobacz jak ustawiony,dzieci,wnuki, na sto lat do przodu,tak mu komuchy i sovieci przy okrągłym stole obiecali, miał tylko wszystko wypier dolić i grzecznie władzę na powrót przekazać czyt.oddać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...