Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapal świeczkę dla Rosjan

Utworzony przez Antykomunista, 9 maja 2010 r. o 08:10 Powrót do artykułu
Wczoraj z kolegą przespacerowałem się przez cmentarz wojskowy na lubelskiej nekropolii w Lublinie. Widac zdrowe reakcje na apel TW „Filozofa”. Przy hełmie pamięci „wyzwolicieli” z czerwonej armii ktoś zareagował wbrew zamierzeniom uwikłanego we współprace z sowiecka bezpieką Józefa Ż. ######img535.imageshack.us/img535/3737/dscn4711.jpg ######img156.imageshack.us/img156/6363/dscn4709y.jpg ######img219.imageshack.us/img219/5136/dscn4707h.jpg ######img263.imageshack.us/img263/4563/dscn4705.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antykomunista napisał:
Wczoraj z kolegą przespacerowałem się przez cmentarz wojskowy na lubelskiej nekropolii w Lublinie. Widac zdrowe reakcje na apel TW „Filozofa”. Przy hełmie pamięci „wyzwolicieli” z czerwonej armii ktoś zareagował wbrew zamierzeniom uwikłanego we współprace z sowiecka bezpieką Józefa Ż.
na wiecach złozonych przez hełmem czerwonej armii były napisy "nieznanym gwałcicielom -społeczeństwo polskie" oraz "włascicielom zegarków naszych dziadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw zapalmy świeczki na grobach naszym żołnierzom i tym wszyskim, którzy poległych za niepodległóść naszego Państwa bo o nich nie pamiętamy. Ciekawe czy arcbiskup Życiński tak czyni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdorazowy pobyt w niemczech oraz na terenie rosji czy tez ktoregokolwiek z jej "bylych" satelitow cisnie sie na usta tylko jedno pytanie - pocosmy tamte wojne "wygrywali"? Biorac pod uwage powyzszy fakt warto sie nad tymi pochylic, ktorzy tego nie dozyli - bo zapewne nie o taki swiat walczyli. Helm na Lipowej jest "chelmem radzieckim" i takim juz pewnie na zwasze zostanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smash the reds napisał:
na wiecach złozonych przez hełmem czerwonej armii były napisy "nieznanym gwałcicielom -społeczeństwo polskie" oraz "włascicielom zegarków naszych dziadków
######img535.imageshack.us/img535/3737/dscn4711.jpg ######img156.imageshack.us/img156/6363/dscn4709y.jpg ######img219.imageshack.us/img219/5136/dscn4707h.jpg ######img263.imageshack.us/img263/4563/dscn4705.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też nie lubię gdy katabasy mówią mi co mam robić. Tak samo było po śmierci szkodnika Jana Pawła 2. Nawoływali do pojednania, organizowali sztuczne spędy ze zniczami pod jego pomnikami itd. Oczywiście owoce tego jakie są każdy widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbmy z szamba perfumerii! Znamy historię i wiemy jak zasłużyła się nam Armia Czerwona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPAL ZNICZ POD SIEDZIBA BISKUPA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu mam palic swieczke ??? Tym co wywiezli mi dziadka za Ural latem 1944 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...