Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapalili znicze dla Piotra S. przed biurami PiS w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 października 2017 r. o 19:46 Powrót do artykułu
Cmentarne hieny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani poseł ładnie powiedziała: opozycja również powinna czuć się współwinna, bo daje nam zbyt mało nadziei. Ale i my którzy się jeszcze nie obudziliśmy, również ponosimy w jakimś stopniu odpowiedzialność za tą śmierć. Wielki żal i smutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODeraści nie mogą doczekać się palenia świec, zakupili za dużo w lecie kiedy w lipcu wylegli jak larwy z psującego się kawałka mięsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od cholery mu te znicze pomogą jak my pracujący, bez bachorów tj. 500+  zapieprzamy za nainiższą krajopwa. Jakby wyjście na ulicę i rozpieprzenie z pół  kraju to tak a nie zapalenie głupiego znicza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winę za to samobójstwo POnosi po. Ta partyjka zmanipulowała bardzo wielu Polaków. Jeśli p. Piotr był doradcą to ja nie chciałbym korzystać z rad takich doradców. Żal mi ludzi, że tak łatwo dają się zmanipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Łamanie zasad demokracji"- Zawsze padają ogólniki, żadnych szczegółów. Panująca po nie łamała zasad demokracji?. Widać to w Warszawce, w Gdańsku, w sądach, w markietach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis to palanty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrze, budzimy się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta się palił ***s://youtu.be/ivbabxggh2o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 tak sie palil.  ***s://youtu.be/ivbabxggh2o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS=PRL=PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Winę za  to samobójstwo POnosi po. Ta partyjka zmanipulowała bardzo wielu Polaków. Jeśli p. Piotr był doradcą to ja nie chciałbym korzystać z rad takich doradców. Żal mi ludzi, że tak łatwo dają się zmanipulować.
winę za to ponoszą cholerne PiSowce bo karzą mi orać za jałmnużne na 500+ dla młodych zdrowych jak byk rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH SIE I ONI PODPALA ZAWSZE O KILKU KRETYNOW MNIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moszki protestują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna władza nie jest warta tego, żeby przez nią umierać. Ale ktoś nie dość silny, widząc to, ile agresji i nienawiści zbudzili w Polakach politycy, głownie prawicowi politycy, mógł tego po prostu nie wytrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 osób, prawdziwe tłumy. W przyszłym roku Dziennik zrobi obszerną fotorelację z kilkuosobowego "marszu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZESŁANIE PANA PIOTRA: Ja zwykły, szary człowiek wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej! Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj, zanim całkowicie pozbawi nas wolności. A ja wolność kocham ponad wszystko, dlatego postanowiłem dokonać samospalenia i mam nadzieję, że moja śmierć wstrząśnie sumieniami wielu osób, że społeczeństwo się obudzi i że nie będziemy czekać aż wszystko zrobią za was politycy, bo nie zrobią. Obudźcie się jeszcze nie jest za późno! PIOTR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie te 30 osób to zwykłe sk..syny. Wykorzystują śmierć niezrównoważonego psychicznie człowieka by tylko dopier...ić PIS. Pytam sk...wiele gdzie byliście jak podpaliła się kobieta wyeksmitowana przez kolesiów bufetowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze zeby pisowcy wyznawcy umilki i przestali obrazac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...