Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaparkowała na środku skrzyżowania i poszła. Wróciła po pół godziny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2017 r. o 11:19 Powrót do artykułu
No i co takiego się stało? Jagby staneła na torach tramwajowych to problem, a tak to każden normalny kierowca wyminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW? Czy LUB?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziś mamy środę... wow !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam, przecież to droga jednokierunkowa, a rowerem można samochód wyminąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa kobieta za kierownicą. Zero myślenia o innych. Liczę się tylko "ja", a inni? A co mnie inni obchodzą?! Ja wiem, że faceci też tak mają tylko jest to jakiś tam odsetek. Natomiast wśród kobiet za kierownicą to praktycznie 100%. Zauważcie, że przed przejściem dla pieszych zatrzyma samochód facet. Kobieta nigdy się nie zatrzyma żeby przepuścić pieszych (nawet jeśli na przejście oczekują dzieci). Niestety kobiety jeżdżą fatalnie i totalnie bez wyobraźni. Mam wrażenie że dla kobiety sam fakt że samochód się porusza, jest już tak absorbujący że nie ma ona czasu na patrzenie w lusterka i myślenie o innych uczestnikach ruchu. Niestety poprawność wymaga żeby je komplementować i mówić jakimi to dobrymi kierowcami one są. No i mamy tego efekty. Bo jeśli wmawia się kobietom, że są takim dobrymi kierowcami, pomimo tych wszystkich ich wyczynów, to one myślą że tak właśnie trzeba i to jest normalne. więc koniec końców takie gadanie wyrządza im tylko krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Typowa kobieta za kierownicą. Zero myślenia o innych. Liczę się tylko "ja", a inni? A co mnie inni obchodzą?! Ja wiem, że faceci też tak mają tylko jest to jakiś tam odsetek. Natomiast wśród kobiet za kierownicą to praktycznie 100%. Zauważcie, że przed przejściem dla pieszych zatrzyma samochód facet. Kobieta nigdy się nie zatrzyma żeby przepuścić pieszych (nawet jeśli na przejście oczekują dzieci). Niestety kobiety jeżdżą fatalnie i totalnie bez wyobraźni. Mam wrażenie że dla kobiety sam fakt że samochód się porusza, jest już tak absorbujący że nie ma ona czasu na patrzenie w lusterka i myślenie o innych uczestnikach ruchu. Niestety poprawność wymaga żeby je komplementować i mówić jakimi to dobrymi kierowcami one są. No i mamy tego efekty. Bo jeśli wmawia się kobietom, że są takim dobrymi kierowcami, pomimo tych wszystkich ich wyczynów, to one myślą że tak właśnie trzeba i to jest normalne. więc koniec końców takie gadanie wyrządza im tylko krzywdę.
Chyba cię mamusia nie kochała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podzielam obserwacji mizogina poniżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- prowadzenie pojazdu mechanicznego w ruchu lądowym w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego (Art. 178 a par. 1 k.k.) - 76 747 to liczna podejrzanych mężczyzn (96,3 proc), kobiet podejrzanych o taki występek jest 2840 (3,7 proc.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- prowadzenie innego pojazdu niż mechaniczny na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu - w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego (Art. 178 a par. 2 k.k.) - 56 069 to liczna podejrzanych mężczyzn (97,3 proc). 1444 - to liczba pań podejrzanych o taki występek (2,6 proc.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- spowodowanie wypadku w ruchu lądowym, gdzie skutkiem jest średni lub lekki uszczerbek na zdrowiu (Art. 177 pa. 1 k.k.) - mężczyźni - 9277 mężczyzn (80,5 proc.); kobiety - 1810 (19,5 proc.).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- spowodowanie wypadku w ruchu lądowym, gdzie skutkiem jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na jego zdrowiu (Art. 177 par. 2 k.k.) - 1631 to liczna podejrzanych mężczyzn (88,7 proc), kobiet podejrzanych o taki występek jest 184 (11,3 proc.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2015 roku najczęstszymi przyczynami wypadków powodowanych przez mężczyzn były: niedostosowanie prędkości do warunków jazdy (ponad 4 tysiące wypadków), nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu (ponad 3 800 wypadków), niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami (prawie 1 400 wypadków) i nieudzielenie pierwszeństwa pieszemu (prawie tysiąc wypadków). Chociaż w przypadku kobiet kolejność jeśli chodzi o powód wypadku jest podobna, to liczby te są znacznie mniejsze. W bieżącym roku roku były one sprawcami ponad 1,5 tys. wypadków spowodowanych nieudzieleniem pierwszeństwa przejazdu, niedostosowanie prędkości do warunków na drodze skutkowało ponad 900 wypadkami, a nieudzielenie pierwszeństwa pieszemu – 334. Brak zachowania bezpiecznej odległości między autami przyczyniło się do 326 wypadków spowodowanych przez kobiety. Panie są ponadto o wiele rzadziej niż panowie zmuszone do gwałtownego hamowania z powodu zbyt dużej prędkości. W ciągu 2015 roku spowodowały one 20 wypadków (0 ofiar śmiertelnych) przez nagłe naciśnięcie hamulca, podczas gdy mężczyźni o ponad sto więcej, na skutek czego zginęły 2 osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badacze przez miesiąc analizowali zachowania na drodze obywateli Wysp Brytyjskich. Swoje obserwacje zawarli w raporcie firmy „Privilege Insurance”. Okazało się, że kobiety nie tylko korzystniej wypadają w testach teoretycznych (wzięło w nich udział 1383 uczestników), ale też lepiej odnajdują się w sytuacjach kryzysowych na drodze – w korkach czy na najbardziej zatłoczonych i niebezpiecznych przecznicach podejmują o wiele bardziej adekwatne decyzje niż panowie. Dowód? Badanie 200 kierowców na zatłoczonym skrzyżowaniu Hyde Park Corner w Londynie. Na 30 możliwych punktów kobiety zyskały średnio 23,6 pkt. Mężczyźni tylko 19,8 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie posty to chyba wypisuje ta blondyna od 300+1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądre mamy prawo - za zablokowanie skrzyżowania 300zł i 1 punkt karny, za wjazd na stare miasto bez uprawnień 500zł i 10 punktów. Waga wykroczenia chyba nieco inna ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadki może i tak, ale inteligencji jazdy brak. O wpuszczaniu, zostawianiu miejsca itp nie mówiąc....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holowniki już nie działają???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co się z ludźmi dzieje, ale kiedyś aż tak beznadziejnych zachowań nie było, albo były bardzo rzadkie. Teraz co parę kroków widzę ludzi parkujących jak im pasuje i gdzie im pasuje bez cienia zastanowienia. Może rzeczywiście holownik za 500 zł + zatrzymanie prawa jazdy na 2 tygodnie? Kto za?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA BYLO JESZCZE OBCIAZYC KOSZTAMI WEZWANIA HOLOWNIKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepa picza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...