Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zamiast tracić czas w Grecji otrzymali lekcję życia. I tak tanio im wyszło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wy wiecie, że ten wyjazd w 2013 roku był promowany na stronach uniwersytetu jako Adpaciak, obóz integracyjny dla studentów. Nie dziwie się, że ludzie wyjeżdżali. Ja sama byłam 3 lata temu, bo wydawało mi się, że jak na stronie uniwersytetu jest polecenie, to wszystko będzie ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel B. gada głupoty od mojego kolegi pożyczył rok temu 1 tys. złotych i nigdy nie oddał. Zawsze czekał na przelew, zapłatę itd. Osobnik ten jest zwykłym naciągaczem i oszustem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich Danieli jest na pęczki, lansują się w mediach na celebrytów, znawców tematu z tytułami uczelni, a w rzeczywistości czekają żeby coś przywłaszczyć i dla niepoznaki zatrudnić się w renomowanej placówce typu Teatr NN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast tracić czas w Grecji otrzymali lekcję życia. I tak tanio im wyszło...
  Aha, fajna lekcja życia. Na którą naciąć mógł się każdy. Faktycznie, lekcja życia. Na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, fajna lekcja życia. Na którą naciąć mógł się każdy. Faktycznie, lekcja życia. Na 100%
  Ja bym się nie dał bo wczasy organizuję sam. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie wyjazdy to juz od lat kiedys były na KULU  Sas Centrum fundacja i Daniel Bą... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze, że żona figlowała z kochankiem!! pewnie nadal figluje!! Facet, uważaj, aby ci czegoś nie wyfiglowała, bo będziesz alimenty płacił!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się z bąkiem nie sądzę, chociaż dostałem w dupę na jego kreowaniu wizerunku firmy, a jak nie chciałem zapłacić ostatniej raty to ta od "kochanka" meile do mnie pisała z poczty organizacji związanej z unijnymi dotacjami. mam tę korespondencję razem z szantażem, że moi współpracownicy dowiedzą się że nie płacę. No i jeszcze te wezwania od kancelarii pana mecenasa. No cóż dałem się nabrać panie bąku Danielu. Niech cię inni osądzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie sądy są jak dzieci we mgle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja straciłem przez jego krętactwa i oszustwa dużą sumę pieniędzy, moja wina bo się na nim wcześniej nie poznałem. Teraz nawet nie wiem gdzie go szukać żeby "podziękować" Może ktoś wie w jakiej norze się schował i komu teraz opowiada swoje bajki!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...