Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i co?? teraz będzie bez błędów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i redachtorów zmienili.Ło jejku to tera bedzie piknie napisane wsyćko i bez błędów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje redakcji nowej siedziby Dziennika Wschodniego.Widzę poprawe w D.W więcej o inwestycjach sporcie i planach rozwoju Lublina i regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obyście trzymali poziom także w nowej siedzibie. Niech Wam się dobrze pracuje. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprosiliście? Ok. wpadnę, ale jak nie dostanę kawy (pewnie macie nowy ekspres) to sobie pójdę do kawiarni... swoją drogą skoro mogliście pracować przez internet to po co wam siedziba? koszty tylko nabijacie ;-) w kawiarni robić zebrania zawsze jest przyjemniej niż w biurze... znaczy że jesteście jednak nadal zacofani jakby pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki artykuł powinien być płatny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadchodzę ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem ;-) Zerknąłem nawet do samej paszczy lwa czyli newsroomu - bardzo fajny - sprzyja temu typowi pracy ale od początku... ... Nowa siedziba nie jest jeszcze oznaczona tradycyjnym wielkim szyldem. Jest tylko niewielka plansza w witrynie parteru. Wchodzi się od ul. Kołłątaja i na dole wita nas przemiła pani. potem schodkami choć jest jak widziałem i winda na II pietro gdzie juz z chłodnej (co było istotne bardzo wczoraj) klatki schodowej utrzymanej w odcieniach kamiennej szarości, słychać redakcyjny gwar ;-) sirota ze mnie bo idąc w gości nie zabrałem prezentu postaram się poprawić następnym razem ... wszystko jest jeszcze świeżutkie i za-kartonowane - wiadomo urok przeprowadzek nie mniej miejsce fajne po redakcji zaś chodzą i biegają znani i lubiani redaktorzy ... zdaje mi się że widziałem nawet makietę (mam na myśli taki projekt gazety na następny dzień) cóż polecam wizyty w corner house to jest tam gdzie siedziba redakcji Dziennika Wschodniego ;-) pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOŁ FULLLLLLL WYPAAAAAAAAAAAAAAAS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOŁ FULLLLLLL WYPAAAAAAAAAAAAAAAS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze nie full ale czytajcie uważnie bo nie będę powtarzał ;-) I shall say this only once
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...