Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niezbyt oryginalnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo to obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi wydarzenie... Warte pokazania w DW :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom w głowach się poprzewracało. Ciekawe czy za rok będzie też tak niecodzienny rozwód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panna w ciąży to i trzeba się spieszyć z weselem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat już oklepany, jak gośc jest tak samo nudny w życiu to współczuję. Ludzie chcecie robić show to róbcie to sobie w 4 katach, naprawdę nikogo na sali wasze zaręczyny nie obchodziły, mnie tez to leje i zwisa, przyszedłem na film a nie na żenujące przedstawienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto by nie myślał, kogo obchodzą czyjeś zaręczyny, wielkie aj waj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
temat już oklepany, jak gośc jest tak samo nudny w życiu to współczuję. Ludzie chcecie robić show to róbcie to sobie w 4 katach, naprawdę nikogo na sali wasze zaręczyny nie obchodziły, mnie tez to leje i zwisa, przyszedłem na film a nie na żenujące przedstawienie.
Wiesz, myślę, że tej parze ze zdjęcia leje i zwisa opinia takich wiecznie narzekających malkontentów. Chłopak chciał się oświadczyć swojej dziewczynie w sposób, który ta zapamięta i zarówno ją jak i jego będzie "grzała" opinia czy było to oryginalne czy nie. A to czy dziewczyna jest w ciąży to myślę, że nie jest nikogo z forumowiczów sprawą, gdyby jej się nie oświadczył - to dopiero byłoby gadanie jaki on zły i nie dobry. Ja parze (jeśli tutaj zajrzy) życzę wszystkiego najlepszego, pięknego ślubu i hucznego wesela i.. zwyczajnie - gratuluję A wy geje dalej walcie konia przed red tubem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zerżnął od mojego kolegi z osiedla który kilka miesięcy się oświadczył sie tak w kinie w plazie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było.. już wczęsniej było o tym, że oświadczał się ktoś w kinie w Plazie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Wiesz, myślę, że tej parze ze zdjęcia leje i zwisa opinia takich wiecznie narzekających malkontentów. Chłopak chciał się oświadczyć swojej dziewczynie w sposób, który ta zapamięta i zarówno ją jak i jego będzie "grzała" opinia czy było to oryginalne czy nie. A to czy dziewczyna jest w ciąży to myślę, że nie jest nikogo z forumowiczów sprawą, gdyby jej się nie oświadczył - to dopiero byłoby gadanie jaki on zły i nie dobry. Ja parze (jeśli tutaj zajrzy) życzę wszystkiego najlepszego, pięknego ślubu i hucznego wesela i.. zwyczajnie - gratuluję A wy geje dalej walcie konia przed red tubem.
Don czego sie obruszasz, widać że jesteś prostym człowieczkiem, który za duzo wysiłku wkłada w czytanie postów. Współczuje rodzinie że musi sie męczyć z takim deklem i baranim dzbanem jak ty, naserio, chociaz pewnie takiego dupka jak ty to każdy wali w tyłek skoro juz poruszasz gejowskie tematy, pa cwelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za noob pisał artykuł? W Lublinie nie ma starówki! Jest Stare Miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
Don czego sie obruszasz, widać że jesteś prostym człowieczkiem, który za duzo wysiłku wkłada w czytanie postów. Współczuje rodzinie że musi sie męczyć z takim deklem i baranim dzbanem jak ty, naserio, chociaz pewnie takiego dupka jak ty to każdy wali w tyłek skoro juz poruszasz gejowskie tematy, pa cwelu.
Cwelem to sam możesz być "menie" buhehe, poza tym prosty to najwyraźniej jesteś sam, skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem lubelski ćwoku. Spier***aj CIOTO, jak cie mamusia nie kocha i tatuś wchodzi ci do wanny to wypisujesz takie kretynizmy. Muł z ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I przypadkiem był tam oczywiście fotoreporter DW Zwykły spam za kilkaset złotych zafundowany przez kino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta krytyka, po co to oburzenie, nawet jeśli ten pomysł byłby powielany wiele razy, to i tak dla każdej z par z osobna będzie to niezwykły moment. Nie ze względu na miejsce oświadczyn, ale ze względu a sam ich fakt. Bo czyż zaręczamy się codziennie? Ja osobiście wolę czytać takie informacje, niż artykuły w których pisze się o morderstwach, wypadkach samochodowych... . A malkontenctwo... , mam wrażenie, że im powszechniejszy dostęp do internetu tym bardziej narasta... . Pozdrawiam czepialskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś, wieś i jeszcze raz wieś.......... Smutne że ludzie nie maja gustu i odrobiny oryginalności i wszystko z zachodu sciągają!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre miejsce sobie wybrał.To również ulubione miejsce "galerianek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja parze serdecznie gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kwiaty go nie było stać i znalazł sobie sponsora w postaci Plazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sernik napisał:
Wieś, wieś i jeszcze raz wieś.......... Smutne że ludzie nie maja gustu i odrobiny oryginalności i wszystko z zachodu sciągają!!!
Ja nie slyszalem, by na zachodzie na wsiach kina byly ... Wiec jak sciagnal z zachodu to nie wies a miasto ;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...