Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatrzymał pijanego kierowcę. Pomogli policjanci z konwoju

Utworzony przez Muka, 9 listopada 2013 r. o 17:29 Powrót do artykułu
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!Wielka szkoda, że się ten pijany śmieć nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram zyczenia pijani na drzewa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!Wielka szkoda, że się ten pijany śmieć nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
pijani kierowcy powodują coś ok. 11 % wypadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem świadkiem tego wydarzenia. Uważam wspomnianego człowieka za bohatera, być może uratował komuś życie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeźwi kierowcy powodują coś ok 89 % wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli zakładasz, że po polskich drogach jeździ tyle samo trzeźwych co pijanych kierowców. TYLKO WTEDY TWOJA WYPOWIEDŻ MA SENS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie to chyba jakaś epidemia pijaków za kierownicą. Ostatnio jak stałem na światłach wjechał we mnie dziad pod wpływem, nawet nie hamował. Próbował najpierw się tłumaczyć bez ładu i składu, śmierdziało od niego alkoholem a później kiedy dowiedział się, że policja została wezwana normalnie wsiadł do auta i zanim cokolwiek zdązyłem zrobić,  odjechał zahaczając jeszcze o autobus. Dobrze że chociaz nr spisałem. Takim dziadom to się powinno dożywotnio odbierać prawo jazdy i to bez żadnej dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijani kierowcy powodują coś ok. 11 % wypadków
    Nawet te 11% to dużo za dużo bo zazwyczaj taka przejażdżka z pijanym kończy się śmiercią lub kalectwem a pijak wychodzi z wypadku cało. Pijany za kierownicą to potencjalny zabójca i nie broń ich no chyba, ze sam lubisz jeździć pod wpływem. Takie zachowania należy tylko i wyłącznie potępiać a nie cieszyć się, że "tylko" 11%. Aż 11.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale trzeba być sory za wyrażenie pojebanym żeby ryzykując własnym życiem zatrzymywać jakiegoś pijanego zasrańca. Od tej roboty są psy i niech oni nadstawiją kark. Lepiej był zrobił jak by zadzwonił na policję i opisał samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale trzeba być sory za wyrażenie poje***ym żeby ryzykując własnym życiem zatrzymywać jakiegoś pijanego zasrańca. Od tej roboty są psy i niech oni nadstawiją kark. Lepiej był zrobił jak by zadzwonił na policję i opisał samochód.
Gościu, właśnie dzieki takiemu człowiekowi jak ten bohater być może ocalało czyjeś życie, Własnie tym sie rozni dzisiejsza Polska od tej kilkaset lat temu że w dzisiejszym świeci bohaterowie sa uważani za poje***ów. Teraz większość mówi: mnie to nie dotyczy, w du*** to mam. Ale wyobraż sobie ze istnieje ogromne prawdopodobienstwo ze jeśli nie ebdzie takich bohaterów to problem ten może też tyczyć ciebie, lub kogoś z twojej rodziny, czego naprawdę ci nie życze! Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...