Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja tez jestem chora i bez pracy i nie robie nikomu krzywdy ,glopie tlumaczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....gdyby kobieta miala szanse zyc na takim poziomie, jak rozni nowobogaccy bez zmartwienia co da swojim dzieciom na stol to nie miala by takich pomyslow zeby sie zreagowac. Dajcie sprawiedliwie zarobic zeby na wszystko starczalo i nie bedzie taklich drobnych incydentow!
    To niech się do pracy weźmie a nie całe życie na zasiłkach i pod wpływem alkoholu. Na picie i ćpanie to ma kasę. To nie jest "drobny incydent", widac, że nie masz samochodu bo inaczej byś gadał gdyby tobie tak szkód ktoś narobił i to bez wyraźnej przyczyny a jedynie dla zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś się zastanowił skąd wycena dwóch elementów do naprawy na kwotę 1000 . Malowanie elementu max 300
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry 10000tys . Ktoś powinien za to też odpowiedzieć za próbę wyłudzenia kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10000 tys na 7samochodow to nie jest duzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry 10000tys . Ktoś powinien za to też odpowiedzieć za próbę wyłudzenia kasy
Oj matematyka się kłania 10000tys = 10 000 000. a tu jest "tylko" 10 tys. A po dwa, jesli ktoś tu wyłudza to ubezpieczyciel, który ciągnie z nas kasę OC i AC, a potem masz naprawić wszystko za 1000 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleksandra S-o??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dolicz sobie utrate wartości pojazdu jako że elemet był naporawiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy nową celebrytkę. Teraz będzie codziennie w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"10000 tys" to 10 000 000zł, nauczcie się liczyć drodzy komentujący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kobieta p[orysowala rowniez inne samochody na jakims parkingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotka jakby sama przyszła i się przyznała to by inaczej wyglądało. Przecież w całym mieście jest monitoring, w instytucjach, na uczelniach - przecież policja przeglądała. Musiałaby się zapaść pod ziemię, żeby jej nie złapali. A teraz to głupa tylko pali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejska siksa i menelówa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna z własnej kieszeni pokryć straty oraz zapłacić grzywne, a nie wsadzać ją od razu do więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem chory i często zdenerwowany, i czasem coś rozwalam. Telewizor dostał młotkiem, monitor komputerowy siekierą. Mój własny oczywiście nie czyjś..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka kobieta, jaka kobieta??? Zwykły pasztet po prostu. PASZTET!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś rano ; http://alle.pl/ronaldo-zginol    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na siłę wsadzić ją do burdelu, żeby odrobiła wszystkim straty podsiedlecka wieśniara. Wpuścić chamstwo na salony !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ufasz swojej drugiej połówce? Zgubił Ci się telefon lub po prostu chcesz sprawdzić gdzie ktoś się znajduje? Zlokalizuj go na stronie: http://lokalize.pl/v/qaia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty masz coś z głową??
hahaha ale czuby :-]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...