Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tomaszu Pietrasiewiczu - zły człowieku - Łotrze Voldemorcie, jak czytam aresztowano ludzi za protestowanie przeciwko tobie i twojej złej władzy za plakaty które wyśmiewały i piętnowały mafię którą stworzyłeś ... ja się zgadzam z przesłaniem tych plakatów i póki co nie siedzę w kazamatach jakie na twoje wredne polecenie czekają na każdego kto odważy się cię albo twój pomiot skrytykować mogę więc stanąć z tobą twarzą w twarz ... jeśli liczysz że zamykając kilku ludzi pozbędziesz się krytyków - mylisz się ja nie przestanę tropić twojej podłości nazywam się Przemysław Leniak któż to wie może siepacze wysłani przez ciebie dopadna mnie nocą a może nie? jeśli nie to bądź w niedzielę na tym pro wojennym wiecu jaki z horkruksami organizujesz przed CK na tym na którym chcecie wzywać Ukraińców do bratobójczej walki o ile będę wolny przyjdę spojrzeć ci w gadzie oczy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś jeszcze zechce spojrzeć w oczy Voldemorta? ... kiedy trzeba było się zebrać i powstrzymać Tekturę przed radosnym koncertowaniem w czasie narodowej żałoby - pojechałem sam stawić czoło synowi Tomasza P. i jego zdegenerowanym towarzyszom ... dziś oczywiście również mogę wybrać się sam popatrzeć w gadzie oczy Łotra Voldemorta ale nie będę wam zabraniał zrobić tego samego co i ja kto chce niech przybywa z tym że ten prowojenny majdan to chyba jednak zły pomysł jeszcze kto pomyśli że ja albo podobnie do mnie myślący ludzie popierają wzywanie do rozlewu krwi dlatego myślę o innym miejscu w Niedzielę o godzinie 17 w Bramie Grodzkiej ma sie odbyć spektakl :"Sztukmistrz z Lublina" - adaptacja książki I.B. Singera.   Reżyseria - Tomasz Pietrasiewicz.   Opowiada Witold Dąbrowski. 26 stycznia (niedziela) 2014 roku godz.17.oo   Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN", ul. Grodzka 21 kto wie może rezyser który tak pragnie spojrzeć w oczy bezrobotnym i pracownikom muzeów zechce pojawić się o godzinie 15 w Bramie grodzkiej popatrzeć sobie w oczy zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę spojrzeć w oczy Tomasza Pietrasiewicza https://www.facebook.com/events/361156094025847/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokalne politbiuro Wyborczej musi piać z zachwytu. Jak rozumiem nazwanie kogoś syjonistą jest znieważaniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualizacja z godz. 19:36 Sąd Okręgowy w Lublinie, tuż po godzinie 19, zdecydował o zastosowaniu tymczasowego trzymiesięcznego aresztowania czwórki zatrzymanych mężczyzn.Aktualizacja godz. 16.20 Prokuratorzy wystąpili do sądu o tymczasowe aresztowanie czterech podejrzanych. Chodzi o 35-letniego Krzysztofa K., 34-letniego Bartłomieja I. i Łukasza P. (bezrobotni mieszkańcy Lublina) oraz 50-letniego Krzysztofa K., pracownika Muzeum na Majdanku. 3 miesiące w więzieniu za domniemane wydrukowanie dwu plakatów jest jak za PRL czy nie jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha tego cwaniaczka w środku kojarzę! paradował pajac w koszulce White Pride. 
No i co z tegoo? Jest dumny z tego, że jest biały i co w tym złego? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 miesiące w więzieniu za domniemane wydrukowanie dwu plakatów jest jak za PRL czy nie jest?
Aresztował bym jeszcze do tego producenta drukarki, producenta tuszu, dostawcę prądu do tej drukarki i sprzedawcę który ją sprzedał ponadto pracowników stacji benzynowych na których Ci bandyci tankowali samochody żeby jeździć i rozklejać plakaty a jak pracownika stacji to i dostawcę paliwa jako współwinnych tej strasznej zbrodni...to cała szajka jest!   Czy lubelska Policja naprawdę musiała powoływać specgrupę do rozpracowania ludzi którzy mówią o kimś prawdę? Lepiej by się zajeła prawdziwymi przestępcami a nie takimi pierdołami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aresztował bym jeszcze do tego producenta drukarki, producenta tuszu, dostawcę prądu do tej drukarki i sprzedawcę który ją sprzedał ponadto pracowników stacji benzynowych na których Ci bandyci tankowali samochody żeby jeździć i rozklejać plakaty a jak pracownika stacji to i dostawcę paliwa jako współwinnych tej strasznej zbrodni...to cała szajka jest!   Czy lubelska Policja naprawdę musiała powoływać specgrupę do rozpracowania ludzi którzy mówią o kimś prawdę? Lepiej by się zajeła prawdziwymi przestępcami a nie takimi pierdołami!
oczywiście że musiała naciskał na to Pietrasiewicz Hołda Gazeta wyborcza a nawet i Helsińska Fundacja Praw Człowieka policjanci tez ludzie mogli się bać że jak nie powstanie specgrupa to ich antifa potraktuje jak pewnego lubelskiego biegłego tu nie ma że nie musisz owszem możesz się przeciwstawić ale wtedy masz 3 mce  na południowej w prezencie od Tomasza Pietrasiewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś co chciałbym dedykować Krzysztofowi K. lat 50 byłemu pracownikowi Muzeum Na Majdanku - obecnemu więźniowi na Południowej http://www.youtube.com/watch?v=Mxq2gd9uEUc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś skazał kiedyś choćby jednego żyda za to, że źle wypowiadał się o Polakach? Z mojej wiedzy wynika, ze nie. Dlaczego zatem karze się Polaków w ich własnym kraju za to, że pokazują czarno na białym kto tu rządzi? Co to jest antysemityzm? Dlaczego gloryfikuje się żydów w Polsce? Może czas poszukać w historii co to było powojenne UB, MBP? Kto skazywał Fieldorfa, Pileckiego i innych wielkich polskich patriotów? Kto ich wymordował w mokotowskim wiezieniu? Wspomnę choćby nazwisko jednego z największych katów Polaków - Józef Różański (pochowany na cmentarzu żydowskim na Powązkach pod "oryginalnym" nazwiskiem) Dlaczego nie ściga się tych morderców? Za plakaty do więzienia a za mordy na Polakach już nie? Co to za kraj???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"z naszych symbolów"
Polaku, używaj słownika języka polskiego!   symbole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska zawsze była wielokulturowa i tym bardziej w Lublinie mieszańcy są na porządku dziennym. Tak tak - wy Lubelacy nie jesteście prawdziwymi Polakami! W Lublinie ponad połowa ludności stanowili żydzi i na 100% sporo z was to kundle zmieszani z Żydami, Ukraińcami, Białorusinami... Powinno się was izolować, żeby uchronić Wielką Katolicką Polskę przed taką zmieszaną chołotą. Kudle z was i tyle. Przypuszczam, że te pajace też mają w sobie krew żydowska dlatego tak na pokaz walczą z żydostwem. Ale na szczęście Lublin to ekonomiczne zadupie, zaścianek z którego wszyscy uciekają i przestaliście się też rozmnażać. Macie niski przyrost, niedługo wyginiecie i skończy się historia tego skundlonego miasta. Pół Żydzi pół Polacy. Tylko pół Polacy. Za mało na to, żeby się uważać za Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żyjemy w Polsce i żadne mniejszości nie będą nami żądzić.
NA PEWNO nie będą "żądzić".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś skazał kiedyś choćby jednego żyda za to, że źle wypowiadał się o Polakach? Z mojej wiedzy wynika, ze nie. Dlaczego zatem karze się Polaków w ich własnym kraju za to, że pokazują czarno na białym kto tu rządzi? Co to jest antysemityzm? Dlaczego gloryfikuje się żydów w Polsce? Może czas poszukać w historii co to było powojenne UB, MBP? Kto skazywał Fieldorfa, Pileckiego i innych wielkich polskich patriotów? Kto ich wymordował w mokotowskim wiezieniu? Wspomnę choćby nazwisko jednego z największych katów Polaków - Józef Różański (pochowany na cmentarzu żydowskim na Powązkach pod "oryginalnym" nazwiskiem) Dlaczego nie ściga się tych morderców? Za plakaty do więzienia a za mordy na Polakach już nie? Co to za kraj???
Bo ci co skazują w tym dzikim kraju to w 87 % żydzi, jeszcze ze starego nadania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska zawsze była wielokulturowa i tym bardziej w Lublinie mieszańcy są na porządku dziennym. Tak tak - wy Lubelacy nie jesteście prawdziwymi Polakami! W Lublinie ponad połowa ludności stanowili żydzi i na 100% sporo z was to kundle zmieszani z Żydami, Ukraińcami, Białorusinami... Powinno się was izolować, żeby uchronić Wielką Katolicką Polskę przed taką zmieszaną chołotą. Kudle z was i tyle. Przypuszczam, że te pajace też mają w sobie krew żydowska dlatego tak na pokaz walczą z żydostwem. Ale na szczęście Lublin to ekonomiczne zadupie, zaścianek z którego wszyscy uciekają i przestaliście się też rozmnażać. Macie niski przyrost, niedługo wyginiecie i skończy się historia tego skundlonego miasta. Pół Żydzi pół Polacy. Tylko pół Polacy. Za mało na to, żeby się uważać za Polaków.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi się robi kiedy widzę że są wśród nas ludzie tak bardzo bezpodstawnie chorzy z nienawiści.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska zawsze była wielokulturowa i tym bardziej w Lublinie mieszańcy są na porządku dziennym. Tak tak - wy Lubelacy nie jesteście prawdziwymi Polakami! W Lublinie ponad połowa ludności stanowili żydzi i na 100% sporo z was to kundle zmieszani z Żydami, Ukraińcami, Białorusinami... Powinno się was izolować, żeby uchronić Wielką Katolicką Polskę przed taką zmieszaną chołotą. Kudle z was i tyle. Przypuszczam, że te pajace też mają w sobie krew żydowska dlatego tak na pokaz walczą z żydostwem. Ale na szczęście Lublin to ekonomiczne zadupie, zaścianek z którego wszyscy uciekają i przestaliście się też rozmnażać. Macie niski przyrost, niedługo wyginiecie i skończy się historia tego skundlonego miasta. Pół Żydzi pół Polacy. Tylko pół Polacy. Za mało na to, żeby się uważać za Polaków.
żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi się robi kiedy widzę że są wśród nas ludzie tak bardzo bezpodstawnie chorzy z nienawiści.. 
Oto co żydzi robili z Polakami. Scena z filmu "Generał Nil" i śledczy Józef Różanski (żyd): http://www.youtube.com/watch?v=Vq5epVcNatI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzyjcie to: http://www.youtube.com/watch?v=vPXmfGY37Do  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=kpH34YFs3ps Co pan na to panie Pietrasiewicz???!!! Może zorganizujesz pan wystawę o żydowskich katach i mordercach Polaków? Prawda działa tylko w jedną stronę...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...