Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Historii trzeba chcieć się uczyć i tego kto wymordował tych, których dzisiaj chowamy na nowo... Trzeba mieć świadomość przynależności narodowej, swoich korzeni, tradycji i wreszcie dziedzictwa... Do myślenia dla wielu obojętnych: http://www.youtube.com/watch?v=6stVzGOB6vc  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słów kilka o Różańskim z Wikipedii... http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_R%C3%B3%C5%BCa%C5%84ski   Panie Pietrasiewicz, za co chcesz pan ukarać tych, którzy otwarcie walczą o prawdę??? Odpowiedz! Kiedy zorganizowałeś wystawę w TNN o tym, jak żydostwo niszczyło i mordowało wolną Polskę???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietrasiewicz wcale nie jest prożydowski poczytajcie sobie ten wątek - tu właśnie sieje Pietrasiewicz i sieje dokładnie to co tu rośnie ... pójdzcie potem kiedyś do lubelskiej synagogi i spytajcie tam czy Żydzi (ale tacy co to sie przychodza pomodlić mimo braku minianu) uważają Pietrasiewicza za zbawcę czy raczej z przekleństwo za upamietniającego holokaust czy za wzniecającego najgorszy prymitywny emocjonalny antysemityzm - taki stereotypowy do bólu   zróbcie eksperyment i spytajcie przecie was nie ugryzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>>>   dokładny szukacz telefoniczny --->  http://fw.pl/szukacz  <---   <<<  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałam kiedyś taka opowieść od znajomej opowiadała Mi historie swojego dziadka !!! Był Żyd ,Polak i Niemiec ....Niemiec oddał swój pistolet Polakowi i mówi strzelaj do Żyda ,ten powiedział ze nie zabije bezbronnego człowieka , wiec zabrał mu go,i oddał Żydowi ta sama sytuacja powiedział strzelaj do Polaka, Żyd bez wąchania wymierzył prosto w skron Polaka ... Wtedy Niemiec patrząc na przerazonego Polaka powiedział ,widzisz Wy im pomagacie we własnych domach ukrywacie wiedząc jaka kara może Was spotkać a Oni bez wąchania strzelili by Wam prosto w głowę ..... Daje domyslenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow! Ale grożnych przestępców zatrzymali ha ha ha. No to teraz wreszcie wyjdę spokojnie na ulicę bo już nic mi nie grozi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami nieudacznicy. Nie dają sobie rady w życiu i szukają winnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jakikolwiek inny temat spowodował, aż tak duże zainteresowanie mediów? Artykuły sypią się jak z rękawa, jeden za drugim. I tak przez co najmniej  pół roku, tylko dlatego, że ktoś wskazał jakiej narodowości są określone osoby, czy też namalował gwiazdę Dawida. Przepraszam bardzo, czy osoby z plaktatów wstydzą się swojej narodowości? Czy malowania gwiazdy Dawida to przestępstwo? Tak tylko pytam. Obawiam się, że niedługo to będą nas zamykać za sam fakt, że jesteśmy Polakami, żyjącymi jeszcze w Polsce...
Nazwij żyda,żydem i już z ciebie zrobią antysemitę. Chory kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksenofobia, rasizm idą w parze z ciemnotą, zacofaniem i prymitywizmem i może to "dotknąć" każdego - czy to zwykłego Kowalskiego czy profesora. Ktoś może być wybitnym specjalistą w jednej wąskiej dziedzinie ale poza tym może być prymitywem i tyle.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha tego cwaniaczka w środku kojarzę! paradował pajac w koszulce White Pride. 
a ty w czym paradujesz w rajstopach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówicie, że Żydzi wprowadzili w Polsce komunizm? Wygoniono ich w 68 roku, a komunizm jakoś został. Głupotą jest obarczanie całej narodowości za zbrodnie, za które odpowiedzialna jest mała jej część. Dotyczy to Żydów, ale też Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytaj trochę człowieczku książek z historii. Tak, oni wprowadzili komunizm, byli jego twórcami i piewcami. Lenin (Blank) dostał dużo kasy za swoją akcję w Rosji. Kim był Marks? Kim był Engels? Kim był Trocki?  Skąd u Ciebie przekonanie, że rok 1968 doprowadził do wyjazdu wszystkich przedstawicieli Eskimosów? Pamiętaj, że oni trzymają się zasady by tworzyć tzw. drugi garnitur. Nie są na samym świeczniku lecz kryją się w cieniu.   Kim był minister Rostowski? Nawet na wikipedii jest informacja, że jego prawdziwe nazwisko brzmiało Rotfeld! Ilu ministrów spraw zagranicznych, po 1989r.,a przed Radosławem S. było z pochodzenia Polakami, no ilu?   Ktoś zaczął po prostu dostrzegać, że w tym kraju jest tzw. nadreprezentacja pewnej mniejszości narodowej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak prawdziwy bohater, żołnierz wyklęty, człowiek honoru, cichociemny bohater, prawie powstaniec warszawski, rycerz Jedi  walczący z ciemną stroną mocy. Panie Leniak szczerze mówiąc widzę u Pana duże problemy emocjonalne. Nie chcę być okrutny, ale powinien się Pan udać do lekarza specjalisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd my to znamy? Dostrzegam u pana tęsknotę za towarzyszem Stalinem i ludobójczym komunizmem. To w tym systemie wprzęgnięto tzw psychuszki do systemu politycznego, gdzie umieszczano niewygodne osoby. Co niektórych ciągnie do takich rozwiązań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś żarty!!!do 7 lat pozbawienia wolności. Kur.wa zad pojeba.ny.Chlopaki maja swoje zdanie i sa za to karani .szkoda ze nie dajecie takich kar tym co pod wplywem alkoholu zabijają ludzi samochodami.kazdy ma prawo lubic kogos lub nienawidzić. Żyd co on w pl robi dlaczego nie walczył podczas 2 ws!!tez bym stanął twarzą w twarz z tobą i splunol!!oni maja rodziny a 7 lat za plakaty.opamietajcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze co ???? 7,5 lat za to ze rozwieszali plakaty ?? To jakaś komedia !!!! Zajmijcie się prawdziwymi oszustami, bandziorami i złodziejami. .. wielki sukces lubelskiej policji naprawdę jest się czym chwalić .... nie ośmieszajcie się i wypuscie tych biednych chłopaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy syjonizm jest chronioną ideologią w Polsce. To już może i komunizm ( z jego niestety żydowskimi korzeniami )będziemy chronili? W wikipedii : Syjonizm (od nazwy wzgórza Syjon w Jerozolimie, na którym stała Świątynia Jerozolimska) – ruch polityczny i społeczny, dążący do stworzenia żydowskiej siedziby narodowej na terenie Palestyny. Syjonizm doprowadził do powstania państwa Izrael w 1948 r. Współcześnie jego celem jest także utrzymanie jedności narodu żydowskiego żyjącego w rozproszeniu i jego więzi z Izraelem. Ruch zapoczątkowany pod koniec XIX wieku miał wiele nurtów i postaci, powszechnie utożsamiany z syjonizmem politycznym, interpretowanym w różny sposób{...] Syjonizm od początku był przedmiotem krytyki zarówno ze strony innych ruchów żydowskich, jak i nieżydowskich. Zasadniczy konflikt, nierozstrzygnięty do dziś, trwa między syjonizmem a palestyńskim ruchem narodowym, nacjonalizmem arabskim oraz fundamentalizmem islamskim.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak prawdziwy bohater, żołnierz wyklęty, człowiek honoru, cichociemny bohater, prawie powstaniec warszawski, rycerz Jedi  walczący z ciemną stroną mocy. Panie Leniak szczerze mówiąc widzę u Pana duże problemy emocjonalne. Nie chcę być okrutny, ale powinien się Pan udać do lekarza specjalisty
Jedi - owszem 21 lat byłem członkiem Polskiej Partii Socjalistycznej - wystąpiłem niedawno gdy część czlonków rady naczelnej zdecydowała się sfałszować dokument RN - dokument ów stanowił wyraz poparcia dla celebryty Piotra Ikonowicza - byłego czlonka i szefa PPS-u Ikonowicza skazał sąd na 3 miesuiace więzienia za pobicie człowieka... Niektórzy członkowie PPS uznali że trzeba mu wystawić świadectwo moralności wbrew doskonale znanym w PPS faktom i do tego fingując dokument Rady Naczelnej tak się składało że i ja byłem członkiem RN PPS nie wahałem się ani chwili wysłałem do członków Rady list - upubliczniłem go również nosił tytuł Wstyd i Hańba a taką miał treść Z wielkim oburzeniem przyjmuję wystosowanie w imieniu RN PPS stanowiska sprzeciwiającego się aresztowaniu Piotra Ikonowicza To wstyd że ktokolwiek w PPS stanął po stronie łotra i bandziora. Czyżby członkowie rady naczelnej już zapomnieli jakimi metodami zwykł był działać Piotr Ikonowicz? Ja z pewnością nie zapomniałem i pozwolę sobie tu je przypomnieć. piszecie zatem tak: "Piotr Ikonowicz przez wiele lat był działaczem PPS, dlatego wiemy, że jego działalność społeczna ma silne i niezmienne podstawy ideowe."to ja przypomnę że mówimy o człowieku którego działalność dobrze znamy w PPSszczególnie dobrze znana jest ona w Lublinie w którym sporo złego narobiłto w pobliskich Puławach na jego zlecenie fałszowano listy poparcia w wyborach do sejmuto w Lublinie w związku z istnieniem biura poselskiego i wyborami pozostawił Piotr długito w pobliskim Lubartowie gdzie również istniało biuro były nieustanne problemy z wypłacanie pracownicom tegoż biura pensjito w Lublinie Piotr Ikonowicz "obronił" przed eksmisją oszustkę która sprzedała mieszkanie młodym ludziom a następnie zapomniała się z niego wyprowadzić To tu odbywały się liczne libacje i wybryki Piotraja tego nie zapomniałemja nie umiem zapomnieć tego jak ów człowiek nie szanował partii i pracy jej członkówjak z powodu chorobliwego parcia na szkło gotów był do każdego skurwysyństwa...oczywiście taki ktoś jak Piotr Ikonowicz nie jest mi potrzebny bo jego "działalność" to zwykły cyrk i nic nie ma wspólnego z obroną kogokolwiek czy działalnością społeczną...Piotr odszedł z PPS - przypominam że odszedł wtedy kiedy to wy nie pozwoliliście mu na dalsze niszczenie partiiNie umiem zrozumieć co kieruje wami dziś Doskonale wiecie że wina Piotra jest ewidentnaDoskonale wiecie że kara jest słuszna i sprawiedliwaa jednak wykonujecie to moralne salto i stajecie po stronie łotrostwa i bandytyzmuWSTYDByły członek RN PPS Przemysław Leniak   dziś również piszę do dawnych Towarzyszy z PPS tym razem w sprawie tych pięciu zamkniętych prawicowców Ikonowicz jak wiadomo po kilku dniach bez kielicha zmiękł i wpłacił 1800 zł grzywny która uwolniła go od 3 miesięcy słusznej odsiadki tych ludzi których zamknął Pietrasiewicz nikt nie wypuści - mafia Pietrasiewicza to nie cyrk Ikonowicza tylko prawdziwe kajdany i prawdziwa niewola że powinienem iść do specjalisty to wiem - stomatolog jest mi potrzebny bo psuje mi się ząb nie wiem tylko czy zdążę do dawnej koleżanki z PPS która jest stomatologiem pójść na wolności czy tez skorzystam z usług stomatolog na południowej gdzie trafiają wrogowie Pietrasiewicza i jego mafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje odwagi Panie Pietrasiewicz! Nie ma większego heroizmu, niż spojrzeć w oczy komuś, kto ma na rękach kajdanki! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w mediach niepolskiego kapitału takich jak np. dziennik wschodni nie ma ani słowa o planowanych na poniedziałek 27 stycznia obradach izraelskiego Knessetu na terenie POlski ?????????? Ewenement na skalę światową, oto rząd obecego Państwa będzie obradował na terenie Polski i nikogo to nie bulwersuje!!! Jeszcze jedna sprawa, czy ja dobrze przeczytałem ??? Tym chłopakom za rozklejanie ulotek grozi 7.5 roku więzienia ????????? To przecież w POlsce często za gwałt czy zabójstwo siedzą krócej.http://www.youtube.com/watch?v=e1dSEuDqZb0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...