Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatrzymują samochody i oferują sygnety. Uwaga na oszustów drogowych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 kwietnia 2017 r. o 12:26 Powrót do artykułu
"Do takiego zdarzenia miało dojść m.in. we wtorek rano" No skoro miało dojść, no to doszło... Logiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może rzyczywiście potrzebuje pomocy? I ktos sprawdził, że sygnet nie jest złoty? Nie mozna oczerniac ludzi bez dowodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Zachodniopomorskiem też grasują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam rok temu takie zdarzenie w Ignacowie koło Bełżyc. Później widziałam tego gościa na stacji benzynowej , płacił gotówką z grubego portfela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To cyganie i ich stary numer,czasem w ten sposób oferują garnitury że niby z targów wystawowych jadą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To stary numer. Podobny miałem jadąc ciężarówką. Zatrzymują, maska w górze, że niby się zepsuł samochód. Oferują tanio obrączkę. Zaproponowałem im holowanie do najbliższego warsztatu. I i.... zrezygowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cygan nie sieje cygan nie orze a i tak ma pelno w komorze Polak jest i bedzie duren
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu te ciapate cygany!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mężczyźni o ciemnej karnacji?To chyba zwrot niepoprawny politycznie.Powinno być:Romoeuropejczycy albo mężczyźni o nieco mniej białej skórze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogła tam pojechać kamola to zobaczyła by jak to wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba być kretynem by wierzyć Romom, że sprzedają złoto, albo wróżą z jajka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***lubelskiradca.blogspot.com/2017/04/o-oszustwie-sow-kilka.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mężczyźni o ciemnej karnacji?To chyba zwrot niepoprawny politycznie.Powinno być:Romoeuropejczycy albo mężczyźni o nieco mniej białej skórze.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
podwędzane jakby nie bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...mogę tylko dodać, że nie są to byle jakie sygnety, ale relikwie święte!!!! Każdy jeden z tych sygnetów był potarty o szatę liturgiczną, którą mógłby nosić sam JP2, gdyby mu ją sprezentowano ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być kretynem żeby pomagać cyganom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję zawsze podwózkę pod lombard w zamian za procent od sprzedanego "złota". Jeszcze żaden brudas nie skorzystał z propozycji pomocy białego Pana. Nosz ku..wa dziwne to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do GAZU Z NIMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Londynie miałem podobny przypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Ślasku juz 5 lat temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem ich na parkingu pod lidl em przy rondzie BERBECKIEGO w ostatnią niedzielę stary granatowe chyba audi z rejestracją numery i CZ na końcu, wysiadł z niej kulejąca gruby w średnim wieku w skórze poruszał się wolno tak na oko koło 50 Cygan i zaczepiał idących do sklepu i na przystanku... W ręku miał sygnecik Prosze Pan... stary numer. w środku auta był Cygan młodszy i dwie Cyganichy to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...