Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbigniew Bujak "jedynką" u Biedronia w woj. lubelskim?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2019 r. o 11:34 Powrót do artykułu
Wpieprzali nam POwracające mośki, że to nasz i tak Im szło aż wyborcy POgonili gościa i zniknął. Udana ta nasi wiosna. Wygrzebała zaginionego od 20 lat "ulubieńca".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno lepszy od kandydatek PISU. Tępa jak but Mazurek i "potrafię coś tam" Kruk. No brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję. Zogłosuje na Muchę. Przynajmniej jedyna z Lublina z otwartą głową i nie katol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 NIE DLA SPADOCHRONIARZY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majac do wyboru muche i bujaka oddam glos na Wiosnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję. Zogłosuje na Muchę. Przynajmniej jedyna z Lublina z otwartą głową i nie katol
 Ale Katolem była. W I kadencji kiedy zasiadała w Sejmie slubowala Tak mi dopomóż Bóg i pracowała na KUL. A tak w ogóle to pochodzi z Płońska na Mazowszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiosna mogła pokazać nowe twarze, ale zdecydowała się odgrzać niestrawny kotlet. Nie Bujajcie Lublina takim kandydatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiiosna to nie moja bajka, ale widziałem zdjęcia ze spotkania i za Biedroniem był człowiek z Lublina, którego znam ze studiów i byłem pewny, że to jego dadzą. A tu taki zakurzony spadochron :-) Przynajmniej zero zagrożenia :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Bujak jest pedałem ? Tak tylko pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tych naszych walecznych "Solidarnościowcow" został sam popiół, diament dawno wyparował, Bujaki, Wałęsy, Rulewskie, Frasyniuki, Borusewicze, dawno rozmienili się na drobne i zostali anty autorytet ami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Bujak ma wspólnego z Lubelszczyzną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedotrzymanie obietnicy już PRZED kampanią wyborczą. To może przypomnę spindoktorom Wiosny którzy zapowiedzieli - Gawkowski OSOBŚCIE w Lublinie. Kompetentnych, znających UE ekspertów. Języki obce jako kryterium i żadnych spadochroniarzy- zaufanie NOWYM ludziom z regionu. Tracicie wyborców, sponsorów i wolontariuszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bujak z Lubelczyzną ma wspólne literki B i U. Ale se kandydata wzięli LOL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowość - to pierwsza partia która łamie obietnice już przed wyborami. Biedroń plus cała warszawska centrala prosimy biegiem i na kolanach do Wolontariuszy Wiosny w Lublinie i ludzi zgłoszonych przez nas centrali na NASZĄ listę i błagać o wybaczenie za naplucie nam w twarz! Macie czas do piątku, inaczej od soboty nie ma już Wiosny w Lublinie!!! To samo dotyczy sztabów w innych miastach KONIEC ZE SPADADOCHRONIARZAMI i KOCHANKAMI płci obojga jako jedynkami Kłamcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha tse-tse zostawila meza.dzieci na pastwe losu i wpadla w objecia niby bogatego w stolicy.Z tego co mi wiadomo to nawet kazde urodzone zwierze matka stara sie zabezpieczyc swoje dzieci przed glodem czy wrogami.Co mozna powiedziec o homo-sapiens ktora urodzone dzieci traktuje jak bole w tylnej czesci ciala.Ale wzor do nasladowania czy tepienia.Takie towarzystwo tepic wszystkimi srodkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z entuzjazmem byłam na kilku spotkaniach, ale tego spadochroniarza nie spotkałam w Lublinie! Byli inni i Nasi! Dlaczego ich nie ma na liście????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Bujak nie tylko "kapuś",ale i pedał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dinozaur. Będzie go Kopaczowa kamieniami obrzucała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę by kandydatki i kandydydaci na europosłów udokumentowali polskie pochodzenie do dwóch pokoleń wstecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed każdymi wyborami pojawiają się partie kabaret. Historia zna takie kwiatki. Pierwsza jaka byla nazywała sie Polska Partia Przyjaciół Piwa. Potem Ruch Palikota następna Nowoczesne a teraz że przed nami wiosna pojawiła się Wiosną. Jestem ciekaw skąd znajdują liderów tych parti i kto ich sponsoruje? Jak trzeba być bez honoru by zmieniać poglądy tylko po to by stawacdo wyscigu po stolki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...