Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbliża się piknik naukowy na nowym stadionie w Lublinie

Utworzony przez Jeremi, 18 września 2014 r. o 16:14 Powrót do artykułu
Ruszam na nowy stadion z dzieciakami i szanowna małżonkom :) A tak poważnie dobry pomysł PL na taka imprezkę pod chmurką nauka z zabawą w tle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, autobusy maja tez podwozić z Litwy czytałem także wybiore się z moimi dzieciakami również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie tylko Politechnika, bo  również IPN,  PAN, ML, Muzeum na Majdanku i inni  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no w końcu stadion na żywo zobaczymy, a nie tylko zdjecia codziennie prasa nam serwuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no w końcu stadion na żywo zobaczymy, a nie tylko zdjecia codziennie prasa nam serwuje.
Tak stadionik najważniejszy mnie dzieciaki już męczą kiedy otwarcie, myslałem ze to za tydzien a to niespodziankę będa mieli,ze już w niedzielę na stadion pójdziemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To cykliczna impreza, a w tym roku jest możliwość organizacji na stadionie- bardzo dobry pomysł organizatorów, oczywiście wybieram się na wystawy, a później emocjonujący mam nadzieję mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...