Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wyremontowane nowoczesne cmentarze każdy by chciał a płacić nie ma komu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będę już stary lub śmiertelnie chory to jak tylko będę w stanie to tak zrobię że zaginę w niewyjaśnionych okolicznościach...! Wolę żeby moje ciało zjadły dzikie psy lub ryby niż żeby hieny cmentarne poniewierały finansowo mają rodziną... Rodzina jak ma o mnie pamiętać to będzie pamiętać, nie chcę żeby moja rodzina po mojej śmierci w wyniku presji społecznej wykupowała dla mnie za zawrotne kwoty "rozkładowego M1 w cichej okolicy...". "Katolicki" kult trupa wbrew podstawowym dogmatom wiary jest chory... Ciało jest potrzebne i należy o nie dbać ale za życia a nie dopiero po śmierci...! Dziś jeszcze dochodzi bezwzględny nekrobiznes, który nie bacząc na tragedie rodziny która straciła bliskiego zmusza (przepisy dotyczące pochówku...) do wydawania ogromnych kwot pieniędzy bo przecież "co ludzie powiedzą jak mężowi (nawet największemu draniowi nie wystawię marmurowego pomnika po śmierci niech ludzie patrzą i zazdroszczą a co". Później trzeba też zapalić parę najdroższych zniczy żeby nikt nie pomyslał że rodzina nie pamięta o zmarłym. Wszystko na pokaz, mdło się robi... jak koszt pomnika i zminczy jest miarą pamięci do zmarłej osoby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też tak pomyślałem jak forumowicz jOOj. Co mi po ciele po śmierci, i jeszcze po co obarczać rodzinę kosztami utrzymania. Jak umrę to niech moje truchło/ścierwo czy jak tam kto woli rozniosą psy, wilki, lisy albo kruki. Przynajmniej przydam się przyrodzie i pierwiastki wrócą "do obiegu". Jakieś pomniki, drogie trumny, urny nie są mi do niczego potrzebne. To tylko nabijanie kabzy firmom pogrzebowym i samorządom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeśli już to samorząd powinien radykalnie podnieść opłaty właśnie za "pomnikowanie" nowych terenów. Urny są o tyle lepsze, że zajmują mniej miejsca (no chyba że ktoś wymuruje sobie "domek" na cmentarzu i wstawi do niego urnę). Spopielanie zwłok powinno być premiowane przez niższe opłaty. Do tego należy w grobie ustawiać maksymalnie dużo urn i upamiętnić małą tabliczką na powierzchni fakt złożenia prochów danej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie kończą  "czyny społeczne" Pamiętajcie NIGDY NICZEGO NIE RÓBCIE ZA DARMO , A W SZCZEGÓLNOŚCI  NIE RÓBCIE TEGO CO POWINNY ZROBIĆ WŁADZE, bo i tak przywłaszczą sobie efekty waszej pracy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
     Podstawowe wytyczne dla urzędnika lubelskiego to nie obrona mieszkańców a  ich wydojenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przesadzajcie, że 2 tysiące za wieczyste użytkowanie to dużo albo że to jakieś dojenie, rozkładając to na długie lata wychodzi psi grosz, zachęcam też do zerknięcia jak prezentują się ceny w innych miastach - spadniecie z krzeseł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tera to wszyscy by chcieli mieć wszystko za 1gr   A potem narzekanie, że teren przed cmentarzem straszy, że nie ma melexa który podwiezie osoby starsze i chore pod grób itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łęczna 4 tys na20 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łęczna 4 tys na20 lat
  a u nas 2 tyś "na zawsze" i jeszcze narzekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IYO 100 % racji. Prawdę mówiąc robią to, bo na niczym więcej się nie znają, o czym świadczy nie jednak sprawa administracyjna  w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tera to wszyscy by chcieli mieć wszystko za 1gr   A potem narzekanie, że teren przed cmentarzem straszy, że nie ma melexa który podwiezie osoby starsze i chore pod grób itd
Nie rozumiesz,że stowarzyszenie samo wszystko ze SWOICH pieniędzy to zrobiło, a nie TWOICH i chcą cenę utrzymać dla członków stowarzyszenia. Nic nie zrobiłeś w tym kierunku, a potrafisz narzekać..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W innych mias tach to NISZE w KOLUMBARIUM TYLE kosztują   - wraz ze złożeniem urny do niszy!!  W Lublinie TO WYSYSANIE z ludzi ile sie da , BO SAMI TRWONIĄ   NASZE pieniądze  na lewo i prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiesz,że stowarzyszenie samo wszystko ze SWOICH pieniędzy to zrobiło, a nie TWOICH i chcą cenę utrzymać dla członków stowarzyszenia. Nic nie zrobiłeś w tym kierunku, a potrafisz narzekać..............
  i pewnie stowarzyszenie płaci jeszcze za dzierżawę, media itd ogarnij się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podatki, zdzieranie z obywateli jak się da..co miasto zrobiło w kierunku budowy nisz? Nic, a kase za to chcą mieć. I tak jest ze wszystkim, gdzie wyczują pieniądze. Nic tylko sp-lać z tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pewnie stowarzyszenie płaci jeszcze za dzierżawę, media itd ogarnij się :)
Ty się ogarnij, stowarzyszenie jest oburzone podniesieniem opłat.Ja też bym wolała płacić mniej jeśli byłaby taka możliwość. Państwo nie zapłaciło nawet złotówki więc jakim prawem chce tak jakby "zwrot" w postaci podniesionch kosztów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet nie wiecie na co pójdą pieniądze z podwyżek a już bijecie pianę, fajnie wygląda Majdanek? fajnie, uporządkowany? uporządkowany? skąd na to wzięli pieniądze? a no z naszych podatków, chcecie mieć kolejne inwestycje na miejskich cmentarzach? pewnie chcecie, no tylko skądś trzeba te pieniądze wziąć, same z bankomatu nie wylecą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet nie wiecie na co pójdą pieniądze z podwyżek a już bijecie pianę, fajnie wygląda Majdanek? fajnie, uporządkowany? uporządkowany? skąd na to wzięli pieniądze? a no z naszych podatków, chcecie mieć kolejne inwestycje na miejskich cmentarzach? pewnie chcecie, no tylko skądś trzeba te pieniądze wziąć, same z bankomatu nie wylecą...
a może pójdą na socjal dla urzędników, albo ciasteczka, albo na inwestycje typu Muzeum Żydowskiego.. wiesz można by tak wymieniać. A propos Majdanek pobiera opłaty za wstęp, więc już wiesz skąd są pieniądze na tego typu modernizacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieswoje najlepiej się spżedaje :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto spija śmietankę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...