Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie jaguara z toyotą w centrum Lublina. Są utrudnienia [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2018 r. o 08:32 Powrót do artykułu
Jak juz to lewe "boki" maja uszkodzone ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by powiedział Jeremy Clarkson - to ewidentnie wina gościa z Toyoty ,, because I`ve got a JAAAAAG,,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam bmw i jestem szybsxy na każdym skrzyzowaniu, pale gume a reszta to wacha zanim ruszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że taka stłuczka może być wydarzeniem dnia w jakiejś wiosce z 7 chałupami i drogą gruntową, ale czy naprawdę to jest temat na artykuł do Sztandaru Lud.. sorry, Dziennika Wschodniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się wziął jaguar w centrum Lublina? Jaguar powinien być w Afryce albo w ZOO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to było z przypowieścią o słoniu i jagularze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co samochody osobowe robily na jezdni po której jeżdżą autobusy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie Jaguar pana konsula?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przykre, jadąc samochodem wartym 150-350 tys. zł (zależnie od wersji), stłuc się ze szmelcem wartym 3500 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tej toyoty, taka biedna stoi rozbita. I kto był winien. Jak nie piszą to pewnie kierowca jaguara, ale znając życie to winę i tak zgonią na kierowcę toyoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...