Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie trzech aut i motocykla w centrum Lublina. Droga zablokowana [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 czerwca 2019 r. o 15:47 Powrót do artykułu
Typowa baba - wymusić, a potem... "to nie ja! to nie ja! to tamten winny, bo na motorze, i szybko jechał, i w ogóle wszyscy jeżdżą źle, tylko ja dobrze!". Ergo: zabrać lejce, niech wali z buta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobie to rozum zabrało nie baba tylko kobieta wiesniaku co za pospulstwo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobie to rozum zabrało nie baba tylko kobieta wiesniaku co za pospulstwo.
 Nie nie, dobrze napisał, bo to była BABA. Pojąłęś to wieśniaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie wypadki motocyklistów,czy to oznacza że skończą się kolejki po przeszczep organów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem podnóżkiem kobiet gdyż liczę na ich atencję 20 lat poszukiwań i każda mną gardzi może tu znajdę jakąś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędy ortograficzne to twoja domena bo brak kultury to odziedziczyłeś po rodzicach claim. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZEUS, wieśniaku w czapce z nutrii, gdzie ty tam widzisz błędy ortograficzne??? Wiesz co to jest błąd ortograficzny? Widzisz "ę", bo miało być "e" i już drzesz ryja, że błąd ortograficzny. A to po prostu literówka. Znasz takie trudne słowo: L I T E R Ó W K A?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja stara miesza w kotle a ze starym szukam w wannie potwora z loch-ness.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaa i ja twoich rodziców nie obrażam, czereśniaku, tonący jak brzydko się chwyta. Nie ładnie. Chyba nie mamy argumentów, prawda? Ja twojej rodziny nie obrażam. No ale brak kultury to jak widać tylko i wyłącznie twoja domena. Nie będę się zniżać do twojego poziomu bo pewnie pokonałbyś mnie doświadczeniem w tym swoim chamstwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i przez takich nierozgarniętych posiadaczy prawa jazdy mamy wypadki, mam nadzieję że policja zatrzymała "damie" prawko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety muszą być szanowane jakie by nie byly i popełnialy błędy  mam nadzieje ze przynajmniej szanujesz swoją żonę i mamę publicznie jesteś na minus pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swiatełka nie pomogły ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...