Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pies z dwoma chu..mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
pies z dwoma chu..mi
Oj dziecko dziecko, do szkoły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
pies z dwoma chu..mi
Z Twojej "zabawnej" wypowiedzi wnioskuję, że posiadasz w "tym temacie" jakieś braki. Za to wielkie brawa dla panów z policji za uratowanie psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
pies z dwoma chu..mi
Mam nadzieje, ze ciebie nie wyciągnął jak bedziesz sie topić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie była jednak próba morderstwa? Wczorajsze komentarze nie swiadczą dobrze o czytelnikach tego dziennika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Pablo Internet to fajna sprawa. MOzna wszystkim wokół ogłosić że jest sie deb***em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
pies z dwoma chu..mi
Jesteś zerem i idiotą i ch*** ci w dupę. PWJ na 200% (Policja was jebie na 200%) Co do ciężarnej siostry.. to już nie będzie ciężarna.. powiedziałem, że potne to potne.. już akurat uwierze, że zwierze samo wskoczyło do bystrzycy i się zaplątało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciałabym podziękować i pogratulować Panom policjantom! Jesteście SUPER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawa dla tych dwóch policjantów! brawa dla nich bo większość z nas machnełaby ręką i poszła dalej a oni ruszyli z pomocą zwierzęciu! miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do naszych mniejszych braci zwierząt! my mamy rozum, więc zacznijmy z niego korzystać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla mundurowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
@Pablo Internet to fajna sprawa. MOzna wszystkim wokół ogłosić że jest sie deb***em.
Obawiam się, że ów "Pablo" nie zna znaczenia tego słowa. Brawa dla policjantów, nie można być obojętnym wobec krzywdy, czy to ludzkiej czy zwierzęcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie kaganiec?Od 50 do 500 mandat,i nie gadać,że tylko smycz wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rawdziwych polakow po zachowaniu do innego polaka sie poznaje. A wy jak ten Tusek i inne tylko jadem pluc na rodaka ale co by sie z nim podzielic to - nie! A co nam tam kondel jak czlowiek do gara wsadzic nie ma co, tylko w dzicz noco idzie i zwierza szarpac musi, a policja zaras za klosownika bierze czlowieka bozego i do karania. A co tam kundel jakis nam da, jak za duzo to wont ze scierwem.'Ale wy tak mondrze piszecie i poczekajcie do wyborow to minister Ziobro wam pokaze co to narud i Polacy sa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies się zgubił, akurat! Niech się przyzna, że ktoś od niej puścił kundla bez smyczy i jak widać bez kagańca. Jeszcze jej laurkę wystawcie. A jeśli kogoś ugryzł? Dosyć bezpańskich sraczy na mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szelki nie zaplączą się tak łatwo wokół psich łap... Proponuję monitorowac dalsze losy tego psa. Często tak jest, ze gdy ciąża to zwierzę won z domu. Teraz pewnie wywiozą sunię do lasu i przywiązą do drzewa, żeby jej nikt nie znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty-kundel i jego pan napisał:
Pies się zgubił, akurat! Niech się przyzna, że ktoś od niej puścił kundla bez smyczy i jak widać bez kagańca. Jeszcze jej laurkę wystawcie. A jeśli kogoś ugryzł? Dosyć bezpańskich sraczy na mieście.
Sam jesteś taki jak napisałeś Kun.. nie dosięgasz do poduszek tego w psa w skali inteligencji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że to kolejny dowód na to żeby wywalić redaktora naczelnego on-line panne Mazuś.Okazało się kolejny raz że nie ma pojęcia o dziennikarstwie i powinna zając się biologią. Kolejny raz ośmieszyła Media Regionalne. Na miejscu tej pani wytoczył bym proces Mazusiowej o zniesławienie to nie pierwszy proces tej gazety o naruszenie dóbr. Kompromitujesz nasze miasto swoim poziomem i manipulowaniem internautami. Może ujawnisz w końcu pradziwe statystyki i pokażesz że poprzez dodawanie linkow na wykop masz blisko 200.000 unikalnych uzytkowników miesiecznie więcej i płacisz za to ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Szelki nie zaplączą się tak łatwo wokół psich łap... Proponuję monitorowac dalsze losy tego psa. Często tak jest, ze gdy ciąża to zwierzę won z domu. Teraz pewnie wywiozą sunię do lasu i przywiązą do drzewa, żeby jej nikt nie znalazł.
Coś i mi się wydaje, ze to nie było przypadkowe. I w ogóle dlaczego osoba która wyszła z psem nie zaregowała, dlaczego psa nikt nie szukał? Natomiast włascicielka chętnie pozowała z pieskiem do zdjęć więc być może chęć zaistnienia w mediach skłoniła ją do zgłoszenia się po psa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anoim napisał:
Sam jesteś taki jak napisałeś Kun.. nie dosięgasz do poduszek tego w psa w skali inteligencji !!!
odezwał się sraczo-obrońca zrozum człowieku, popieram uratowanie zwierzęcia i popieram ukaranie tego kto to zrobił ALE NIE POPIERAM OBSRYWANIA MIASTA PRZEZ NIE PILNOWANE KUNDLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi tych policjantów na zdjęciu bo gdyby wcześniej pogadali z dzielnicowym z Zamoyskiej i ochroniarzami w galeriach handlowych to w życiu nie wystąpiliby na zdjęciu w towarzystwie właścicielki suczki Lucy. Postąpili pięknie ale później zostali wykorzystani medialnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...