Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nieh sie cieszy glupia psioha ze niebylo ih 6 jak w indiah tam by ją dopiero ujehali,baby śa dla hłopa tak bylo i jest baba ma dawac kiedy facet hce mata być uległe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się cieszy,że jej łba nie ukręcił! Głupia i naiwna dziewczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Nieh sie cieszy glupia psioha ze niebylo ih 6 jak w indiah tam by ją dopiero ujehali,baby śa dla hłopa tak bylo i jest baba ma dawac kiedy facet hce mata być uległe.
Adamek mądralo....chciałbyś tak po najmniejszej linii oporu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Nieh sie cieszy glupia psioha ze niebylo ih 6 jak w indiah tam by ją dopiero ujehali,baby śa dla hłopa tak bylo i jest baba ma dawac kiedy facet hce mata być uległe.
Adamek... a staje Ci już? buhahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był ktos kiedyś w kaczarni dyskoteka kolo urszulina,tam sie puszczaly od 13 do 40roku obciagaly za browara fajne czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu zgwałcił, jak ładna była to co, miał stać i sie gapić jak sroka na gówno, nie ma się co czaić, laska też jakaś przewrażliwiona, myślała że straci cnote z przystojnym, bogatym i inteligentnym księciem w lśniącej zbroi na białym rumaku, ku*** bez jaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludwik kiedys andrew leper powiedzial ze jak mozna zgwalcic prostytutke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img2.demotywa..._3ukik5_600.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pierwszej randce chciał jej pokazać działkę pewnie widziała oczami wyobraźni jak stawia jej dom rzeczywistość okazała się brutalna... postawił co innego... naiwna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcialabym zabrzmiec arogancko,,lub byc zlosliwa, ale prokuratura powinna na spokojnie podchodzic do takich rewelacji. Dziewczyny sa bardzo rozne, ale takze swiadome mozliwosci oskarzenia bez podstawy kazdego faceta... Do mojego ogolniaka chodzila kolezanka chetnie spotykajaca sie z kolegami z naszej, ale nie tylko szkoly. Kiedys jeden bedacy w zwiazku z inna dziewczyna odmowil jej spotkania... Skonczylo sie wlasnie na oskarzeniu o gwalt po prywatce u mojego brata. Chlopakowi zajelo siedem miesiecy, aby zostac oczyszczonym ze stawianych zarzutow...... Oczernic jest bardzo latwo, ale zmyc te skaze o wiele trudniej......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Leszczynianka" napisał:
Kiedys jeden bedacy w zwiazku z inna dziewczyna odmowil jej spotkania... Skonczylo sie wlasnie na oskarzeniu o gwalt po prywatce u mojego brata.
może tak być, działka okazała się rolna a nie budowlana i czar prysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki gwałt!? Wszystko odbyło się w małym samochodzie. Czy seks oralny jest gwałtem. Według mnie nie jest. Jerst to pewien rodzaj przemocy ale to nie gwałt. Formalnie powinni napisać: zmusił ją do "innej czynności seksualnej" Kobieta była bardzo lekkomyślna, mogło to się skończyć dla nie o wiele gorzej. Niech się cieszy że się skończyło tylko na lodach. Żyjemy w czasach gdy pełno jest różnego rodzaju zboczeńców i dewiatów. Kobieta która przy pierwszym spotkaniu wsiada z facetem starszym o kilkanaście lat i jedzie za miasto jest po prostu głupia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam sie zglosil.... troszke to daje do myslenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arek napisał:
jaki gwałt!? Wszystko odbyło się w małym samochodzie. Czy seks oralny jest gwałtem. Według mnie nie jest. Jerst to pewien rodzaj przemocy ale to nie gwałt. Formalnie powinni napisać: zmusił ją do "innej czynności seksualnej" Kobieta była bardzo lekkomyślna, mogło to się skończyć dla nie o wiele gorzej. Niech się cieszy że się skończyło tylko na lodach. Żyjemy w czasach gdy pełno jest różnego rodzaju zboczeńców i dewiatów. Kobieta która przy pierwszym spotkaniu wsiada z facetem starszym o kilkanaście lat i jedzie za miasto jest po prostu głupia.
Jak seks oralny nie jest gwałtem to życzę ci żeby tobie się to przytrafiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się kiedy ludzki gatunek wyginie, bo skoro poznanie się i chęć zbliżenia kończy się w prokuraturze to niedługo strach będzie z kimś się umówić, spotkać i kochać. Albo to będzie paragraf, albo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że prokuratura ma kłopoty z myśleniem. Chłopa oczerniała a pewnie na internecie obiecywała mu wszystko co zechce. Przecież w pół godziny można na necie znaleźć laskę od "tych" spraw. A potem oskarża się niewinnych facetów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha spoko. zgwalcil ja, odwiozl do Lublina i jeszcze sam sie zglosil. Od razu sprawa smierdzi skladaniem nieprawdziwych zeznan przez te laske. a tak poza tym - nie ma hali Nowa, jest "Nova"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba tylko dla statystyk prokurator się tym zajął, żadnych dowodów tylko słowo za słowo i faceta aresztowali, tak to można w naszym państwie bezprawia bo jak naprawdę coś się stanie i są dowody to szanowna prokuratura robi wszystko by sprawę umorzyć, nie wiem jak taki prokurator patrzy w lustro przy goleniu, wiedząc jak podle postępuje, sędzia piłat wszechmogący, zakłamany a wszystko na stołku osoby która ma dochodzić sprawiedliwości. jak ktoś szuka sprawiedliwości to niech nie myli jej z prawem bo to nie jest tożsame i niech nie szuka jej przed wymiarem sprawiedliwości gdzie pracują najwięksi oszuści skorumpowani i zepsuci do szpiku kości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Nieh sie cieszy glupia psioha ze niebylo ih 6 jak w indiah tam by ją dopiero ujehali,baby śa dla hłopa tak bylo i jest baba ma dawac kiedy facet hce mata być uległe.
synu ku*** splodzony w rowie tobie prawiczku zadna jeszcze nie dala , bo nawet jakby chciala to nie mial bys czym.. krypto geju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
chyba tylko dla statystyk prokurator się tym zajął, żadnych dowodów tylko słowo za słowo i faceta aresztowali, tak to można w naszym państwie bezprawia bo jak naprawdę coś się stanie i są dowody to szanowna prokuratura robi wszystko by sprawę umorzyć, nie wiem jak taki prokurator patrzy w lustro przy goleniu, wiedząc jak podle postępuje, sędzia piłat wszechmogący, zakłamany a wszystko na stołku osoby która ma dochodzić sprawiedliwości. jak ktoś szuka sprawiedliwości to niech nie myli jej z prawem bo to nie jest tożsame i niech nie szuka jej przed wymiarem sprawiedliwości gdzie pracują najwięksi oszuści skorumpowani i zepsuci do szpiku kości
obciagniesz mi jak bedziesz szla po bulki lachociagu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...