Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zieleń zasłoni kioski przy al. Tysiąclecia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 kwietnia 2017 r. o 20:52 Powrót do artykułu
ciekawe ile będzie płaczy jak ruszy przebudowa tego terenu i zaczną wycinać tą zieleń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal !! Wywalić te śmierdzące obrzydliwe budy a nie zasłaniać jak u ruskich !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się nie dziwię. Lublin to miasto wschodu. A wszak wiadomo, że na wschodzie najważniejszy jest bazar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I będzie syf za krzakami. Centrum miasta a koło dworca tragedia. Czy ktos tam sprząta?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drzewa to dobry pomysł, będą mieli wreszcie żule gdzie sikać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację niech szlak trafi tego debila co wymyślił bus-pas kosztem jezdni zamiast dobudować obok bo jest miejsce. Co widać na załączonym zdjęciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak to taki człowiek któremu nigdy się nie dogodzi.Żal mi Was tylko narzekać potraficie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozebrac te budy to tylko syf a za zielenia bedzie jeszcze wiekszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładny hanzeatycki "Rynek" zaprojektujcie i zbudujcie zamiast Placu PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to już po projektach rewitalizacji starego dworca -skoro sadzą tam drzewa żeby to dziadostwo zakryć to znaczy że nie ma kasy na ten projekt .Pytanie .To po co bijecie pianę pokazujecie jakieś durne projekty -po co to ? Nie ma kasy to nie ma po co ten cyrk .Moja propozycja za drzewami ustawcie coś za zasadzie ekranów akustycznych -cały płot tylko jakiś estetyczny z Panoramą miasta albo projektem na ten plac który nigdy nie dojdzie do realizacji beż Żuka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...