Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zielony Budżet Lublina. Zgłoszono 133 pomysły, te przeszły pierwszą ocenę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2020 r. o 08:13 Powrót do artykułu
Brawo :) cieszą mnie takie informacje - pamiętajmy że potrzeba także czasu aż te wszystkie drzewa beda dorosłe, Wazne jest zeby miasto ( firmy zajmujace sie zielenia ) PODLEWAŁO ROŚLINY W OKRESIE SUSZY ! bo około 70% drzew uschło :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łąki to wywalanie kasy w błoto. zasadzą je we wrześniu i ścinają listopadzie. najpierw hajs na zasadzenie, a potem na panów z kosiarkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejskie łąki miały cieszyć oko i poniekąd poprawiać estetykę miejsc w których się znajdowały, a tymczasem stare baby z okolicznych bloków wyrywały kwiaty razem z korzeniami pozostawiając po nich tylko dziurę. W Polsce jak w lesie i nie warto dla ogółu robić nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz się zieleni nagle wszystkim zachciało, no to skoro tak to niech ludzie zgłaszają pomysły jak przyozdobić takie miejsca jak plac Teatralny i plac pod Centrum Kultury. Obydwa te miejsca powstały tylko po to by za długo na nich nie przebywać - 5 minut i ma się dosyć wszystkiego, te betonowe grobowce przepełniają depresją, zero jakiejkolwiek roślinności, zero fantazji. Ja mam co do placu Teatralnego taki pomysł - te kamienne leżaki won, quasi-kamienne ławki( bez oparcia) także won - co w zamian? na skrajach placu Teatralnego umieścić ze 4-5 kamiennych donic i posadzić krzewy, w kształcie najlepiej kulistym, coś na modłę francuskich ogrodów, by nadać temu miejscu odrobinę finezji a nie że takie miejsce w centrum i wygląda jak potężny grób faraona Tutenchamona. A co do ławek to umieścić klasyczne drewniane( z oparciem) zwrócone przodem w kierunku budynku CSK. Definitywnie uważam, że plac Teatralny wymaga zabiegów kosmetyczno-estetycznych. Plac pod Centrum Kultury - to samo - jakieś krzewy w kamiennych donicach - bo tam nic nie ma. Betonu, szkła, kamienia i modernizacji na modłę unijną ci u nas dostatek, czas na lekkie inżynierie w obiekty już przebudowane by nie były smutne i pozbawione jakiejkolwiek fantazji. Tylko zastrzegam - do tego trzeba mieć wyczucie i zmysł artystyczny. A poza tym uważam, że czas najwyższy aby komunikacja miejska oraz taksówki powróciły na odcinek trasy koło poczty polskiej na Krakowskim Przedmieściu( należy zatem przebudować ten odcinek nadając uprawnienia do przejazdów pojazdom MPK oraz taksówkom, wyznaczyć ponadto - kilka miejsc postojowych dla taksówek oraz rozlokować zespół przystankowy pod dawną nazwą "pl. Litewski 03 i 04 - jeden przystanek w okolicy samej poczty, drugi zaś na przeciwko, w miejscu, w którym niegdyś był baobab - teraz to trudno to wskazać).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] Cieszymy się że łąki kwietne są takie popularne, największe projekty łąkowe w Polsce to nasze dzieło ***laka.org.pl zapraszamy także na naszą nową stronę ***panilaka.pl za dwa tygodnie. [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...