Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zima sparaliżowała rano Lublin. Karambol na Filaretów (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez ~chlopakZsasiedztwa~, 15 marca 2010 r. o 09:03 Powrót do artykułu
powiem brzydko... KUR.A... Gdzie podziały się dzisiaj służby odpowiedzialne za odśnieżanie?? Godzina 5:30 - idę z psem do parku ludowego na spacer (Narutowicza-Piłsudskiego). Biało, śniegu od cholery. Na ulicach łącznie byłem 30 minut - żadnej piaskarki, żadnego pługu. Dosłownie nic, co zajmowałoby się przygotowaniem nawierzchni. Godzina 7:00 jadę do pracy (Zana), po drodze muszę "odwiedzić" Czechów. Kłopoty zaczynają się na Poniatowskiego - po 30 minutach udaje mi się dojechać do skrzyżowania z Popiełuszki, jednak po kilku zmianach nadal stoję w miejscu, bo w kierunku Racławickich nic się nie rusza. Decyduję się na skręt w prawo i przelot Legionową-Pagi. Niestety na Legionowej pod górkę jest problem z podjechaniem - istne lodowisko. Po 10 minutach udaje się dojechać do Racławickich. Później już "pikuś" Pagi w dół (tutaj widać kilka samochodów, które łudzą się, ze uda im się podjechać pod górkę. 15 minut w koreczku na Głębokiej i jestem prawie na miejscu. 8 kilometrów, łączny czas przejazdu 1h15m. Nie byłoby nam wszystkim łatwiej, gdyby solarki przejechały miastem przed godziną 6:00, gdy nie było praktycznie ruchu?? Wystarczyłoby posypać konkretniej wszystkie podjazdy. Teraz stoją razem z resztą kierowców w korkach i gówno pomogą. Powtarza się po raz kolejny identyczna sytuacja - kiedy ktoś wreszcie oberwie za to po du***??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".... ale urwał"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
".... ale urwał"
Ale to było dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odśnieżanie zlecono prywatnym firmą. Jak wyegzekwujesz od prywaciarza poranne odśnieżanie? Karą pieniężną? HA,HA, on sobie odbije podnosząc ceną za co innego. Taki jest kapitalizm!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież zapowiedzieli opady to poszli do domów. Śnieg wiosną w marcu. Nie uwierzyli w to. BARANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by pan operator filmiku przepisów nie łamał? Czy dla dobra społeczeństwa informacyjnego prowadzenie jedną ręką i ciągła jazda lewym pasem w takich warunkach jest ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy katoliki !!! Skoro rzeczywiście macie takie chody u boga to zamiast paplać jakieś mantry po ludzku zapytajcie gościa o co mu chodzi z tą zimą? No i przede wszystkim za jaką to karę bo z tego co wiem o religii Polaków wszystko na tym świecie jest za jakąś karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież niedawno miłościwie nam panujący obwieścił, że roczny budżet na walkę z zimą już został wydany. A więc śniegu w marcu nie ma prawa być!!! Nie mówiąc już o śniegu w październiku, listopadzie, grudniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ażeby pocieszyć powiem tylko tyle-kiedyś na tych terenach zamieszka inteligentny naród ,wybierze mądrych rządzących,którzy poradzą sobie z opadami śniegu w zimie....................!!!Szczęść Boże!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
partyzant napisał:
a może by pan operator filmiku przepisów nie łamał? Czy dla dobra społeczeństwa informacyjnego prowadzenie jedną ręką i ciągła jazda lewym pasem w takich warunkach jest ok?
I z przednią szybą zrobił porządek, bo zafajdana niemiłosiernie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka dni temu ,TVP pokazywała atak zimy w Niemczech, Hiszpanii czy Włoszech - to bogatsze kraje a też sobie nie radzą !!! Na pocieszenie powiem ,że w Szwecji całą zimę na drogach zalega śnieg . Może kupić porządne opony zimowe i skończyć tą bzdurną krytykę ? Ja tak zrobiłem i dopóki nie zawieszę się na podwoziu to jadę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Kilka dni temu ,TVP pokazywała atak zimy w Niemczech, Hiszpanii czy Włoszech - to bogatsze kraje a też sobie nie radzą !!! Na pocieszenie powiem ,że w Szwecji całą zimę na drogach zalega śnieg . Może kupić porządne opony zimowe i skończyć tą bzdurną krytykę ? Ja tak zrobiłem i dopóki nie zawieszę się na podwoziu to jadę ...
Tak się składa, że mam porządne oponki zimowe założone... Dopóki był śnieg - było OK. Zaczął się lód - skończyła się jazda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
partyzant napisał:
a może by pan operator filmiku przepisów nie łamał? Czy dla dobra społeczeństwa informacyjnego prowadzenie jedną ręką i ciągła jazda lewym pasem w takich warunkach jest ok?
ej panie z ORMO, leć donieś na najbliższy komisariat MO .... blokowanie przejazdu ,jak na zdjęciu, gdy nie ma ofiar, też jest łamaniem przepisów, leć donieś, nawet widać numer rejestracyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~chlopakZsasiedztwa~ napisał:
Tak się składa, że mam porządne oponki zimowe założone... Dopóki był śnieg - było OK. Zaczął się lód - skończyła się jazda.
To zapisz się na kurs nauki jazdy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~chlopakZsasiedztwa~ napisał:
Tak się składa, że mam porządne oponki zimowe założone... Dopóki był śnieg - było OK. Zaczął się lód - skończyła się jazda.
Przerzuć się na komunikację miejską dla bezpieczeństwa innych użytkowników !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
To zapisz się na kurs nauki jazdy !!![/quote] [quote name='dell fin' post='250324' date='15.03.2010, 09:56:43']Przerzuć się na komunikację miejską dla bezpieczeństwa innych użytkowników !
No to mi Panowie pojechaliście... Ciekawe, czy tych 4 czy 5 kierowców przede mnę nie powinno się zapisać. Bo ja akurat podjeżdżałem bez problemu, a kłopot mieli ci stający przede mną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna rada: noga z gazu; warunki są ciężkie, a większość kierowców cisnie jakby był czarny asfalt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie znowu jakieś wojny? Firma odśnieżająca znowu dała d*** i są skutki. Może najwyższy czas wyciągnąć wnioski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZIMA jest, tak czy nie? Wiec skończcie biadolić jak ostatnie cioty, jest zima i ma być zimno i ma być śnieg. Jak ktoś ma problemy z jazdą samochodem, to niech się na narty biegowe przerzuci. Sypało od wczorajszego wieczora, można było dzisiaj wstać pół godziny wcześniej i dojechać na czas. Robimy się zniedołężniałym, zdegenerowanym społeczeństwem, gdzie każdy liczy na kogoś, a to na jakieś "służby" a to na jakieś "władze". na SIEBIE trzeba liczyć, zasmarkane płaczki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka dni temu, gdy jednie były czarne, piaskarki pracowały aż miło. Na kilkukilometrowej trasie natknąłem się na dwa takie samochody. Pytanie, po co sypać, gdy na asfalcie nie ma śniegu ani lodu. Może jakiś mądry mi to wyjaśni. Ja po prostu tego nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...