Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zima zaatakowała Lubelszczyznę (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez ~anonim~, 14 października 2009 r. o 07:53 Powrót do artykułu
a ja wczoraj zmieniłem oponki i zadnego problemu z jazdą nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zachowałam się jak typowa blondynka i pierwszy raz nie zdążyłam z wymianą opon no i po herbacie , cipełe buty wyciagnęłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie dzisiaj jest ta odważna policja drogowe ??!! No gdzie ja sie pytam ?!! Piesi łażą jak samobójcy wlażą przed nadjeżdzjący samochód który na zasnieżonej nawierzchni nawet nie ma szans aby wyhamować, a policji brak !! Jak do wkładania fortoradarów do śmietnika to sa pierwsi ale do zapewnienia FAKTYCZNEGO bezpieczenstwa na drodze to juz ich nie ma. No tak jeszcze by im główki przemroziło (chociaz jak przemrozi pustke to i tak żalu nie będzie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu drogowców zaskoczyła zima
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek Mróz napisał:
Znowu drogowców zaskoczyła zima
A Ciebie nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na rondzie podczas jednej zmiany świateł przez skrzyżowanie przejeżdża zaledwie około samochodów. Fatalne warunki są na ul. Świętoduskiej. Jezdnia jest, co prawda pusta, ale i tak nie można nią przejechać, bo na stoi tam autobus MPK i ciężarówka wodociągów. co to jest ?? jak to zrozumiec? czyta to ktoś przed opublikowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejechalam dzis rano z Weglina do Świdnika i nie widzialam śladow dzialania zadnego z tych 8 zapowiadanych pługow snieznych. masakra . i jak co roku to samo ! pierwszy snieg sparalizowane zakorkowane miasto , autobusy blokujące podjazdy . czy to na prawde trudno wyciagnąc wnioski i cos zmienic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"na cały Lublin w gotowości jest osiem pługopiaskarek. To zdaniem Urzędu Miasta powinno wystarczyć" Po pierwsze: co to jest 8 piaskarek na 400-tysięczne miasto? Co za idiota pieprzy, że to powinno wystarczyć? Po drugie: gdzie jest te, nawet tylko 8 piaskarek? W garażach? Akumulatory pozamarzały? Bo nikt mi nie powie, że na ulicach! A po trzecie: zanim zaczniecie bluzgać pod kierunkiem odpowiednich służb, że drogi nie odśnieżone, spojrzyjcie proszę na swoje samochody, czy są do tych warunków przygotowane. Bo to co widać na ulicach to jakiś czeski film! Jedzie taki kretyn z odśnieżonym kawałkiem szyby przedniej i kawałkiem bocznej, z zasypanymi światłami i walczy z kierownicą. A takiego widziałem nie jednego i nie dwóch, ale całe dziesiątki. A potem znowu będzie że drogi nieodśnieżone i stąd wypadki. Bzdura! Większość wypadków jest dlatego, że kierowcy nie umieją myśleć!
Ostatnio edytowany 14 października 2009 r. o 08:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Na al. Kompozytorskich korek w kierunku śródmieścia zaczyna się na zakręcie. Na rondzie podczas jednej zmiany świateł przez skrzyżowanie przejeżdża zaledwie około samochodów.... , co za manekin to pisał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://przymierzsie.pl/projekty/projekt83.php - zaglądaj codziennie, każdy Twój głos to szansa dla Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga z czubów na tatary... po drodze żadnej piaskarki. to miasto jest przeklete chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie nie ma 400000 ludzi , tylko 350 462 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za analfabeta pisał ten artykuł?? Aleje Kompozytorskie??? cytat: " Na rondzie podczas jednej zmiany świateł przez skrzyżowanie przejeżdża zaledwie około samochodów." I tak dalej... Ludzie szanujcie czyrtelników albo przestańcie wogóle pisać "newsy" bo to się nie da czytać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, co za niedorajda pisała ten tekst? "Na al. Kompozytorskich korek w kierunku śródmieścia zaczyna się na zakręcie." Gdzie jest taka ulica? No, ale to już prawdziwy majstersztyk: "Na rondzie podczas jednej zmiany świateł przez skrzyżowanie przejeżdża zaledwie około samochodów." czy wyrażenie "zaledwie około" ma jakiś swój wyznacznik wyrażający się określoną liczbą? O błędach interpunkcyjnych nawet nie chce mi się pisać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vfwvwv napisał:
W Lublinie nie ma 400000 ludzi , tylko 350 462 !!!
Ale mamy teraz studentów więc jest ponad 400 tys., poza tym pracuje tu połowa Świdnika, oraz dojeżdża sporo osób z Lubartowa, Łęcznej, Nałęczowa itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k*wa je*any śnieg... Nie można wpi*du dojechać do tego poj**anego Lublina!!!!!!!!!!!!!!!! żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urlop na żądanie, grzaniec, ciepły żur na obiad...trzeba jakoś zimę przywitać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Węglina do Świdnika - pługopiaskarek brak Z Czubów na Tatary - pługopiaskarek brak Z Czubów na Czechów - potwierdzam - pługopiaskarek brak Chyba odśnieżają podjazd pod Urząd Miasta :] A tak na marginesie - widział ktoś dzisiaj jakąkolwiek państwową 26.? I niech pani rzecznik nie p.pieprzy, że wyjechały wszystkie autobusy - tylko mają opóźnienia i problemy z podjazdem pod górkę, bo wygląda to na wierutne kłamstwo! Z Filaretów odjechały dwie prywatne 31., 39. i 26.! Ponieważ doczekać się nie mogłam niczego z MPK - poszłam na piechotę. Stwierdziłam, że pewnie będą miały 20-30 minutowe opóźnienia, więc zdąże na nie na następnym przystanku. Nie ma mowy nawet - na całej trasie - Filaretów-Jaczewskiego nie widziałam ani jednej państwowej 26. czy 31.!! Prywaciarze jakoś sobie dają radę pod górkę, tylko państwowe nie ;] Swoją drogą - chyba wszystkie auta pojechały dzisiaj jako linia 10. - takiego absurdu jak 4 autobusy linii 10. na raz na przystanku jeszcze nie widziałam :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś mądry napisał:
k*wa je*any śnieg... Nie można wpi*du dojechać do tego poj**anego Lublina!!!!!!!!!!!!!!!! żal...
Nie przyjeżdżaj... nikt takich ludzi tu nie zaprasza :/ ... i obraź się jeszcze na zimę - to takie dorosłe będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego gościa, który mówił o tym, że UM jest przygotowany do zimy to powinno się wywieźć w pole i zostawić w samych gaciach na śniegu. "Przygotowani"?! Od tygodnia było wiadomo że będzie śniego, a oni co? W całym mieście i na drogach dojazdowych panuje totalny paraliż. Na Krakowskim śniegu po kolana! Autobusy ledwo, ledwo wspinają sie na 3-go Maja. Totalna porażka. Ludzie z UM "od dróg" do odstrzału!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...