Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego ta jedyna uczelnia nie prowadzi rekrutacji ??? Nie musi , bo dobrego towaru na rynku niewiele, za to dziadostwa pełne sklepy, apteki (suplementy;-))))) czy tzw. uczelnie ....;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego, że na "jedynej uczelni" żaden kierunek nie kończy się tytułem inżyniera. Inżyniera robi się 3,5 roku (7 semestrów) na każdej uczelni i żeby nie mieć przerwy jest rekrutacja na te kierunki w ziemie na II stopień. Także proszę nie siać tutaj żadnych fermentów, bo tak jest i już. Magister trwa wtedy 3 semestry czyli półtorej roku. Inaczej oczywiście może być przy trybie zaocznym, ale to już indywidualna sprawa uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda czasu na Lubelskie uczelnie KUL i UMCS to kołchozy tworzące rzesze bezrobotnych "wykształconych" którzy potem i tak jadą zagranice na pieczarki lub podcieranie pupy ssmanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Tobie człowieku nie wyszło - nie obrażaj lubelskich uczelni - i ja i moim rówieśnicy dostaliśmy prace po naszych lubelskich uczelniach - pracę dobrą jak na początek kariery i co istotne bez znajomości. 90 % nas pracuje w zawodzie. Wiadomo, że są i złe przykłady, ale nie zapominajmy o tych pozytywach. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie sa bardzo dobre uczelnie i na poziomie. Studenci jednak częst wybierają z różnych powodów inne miasta. Podam dla rozważenia studia na WSE w Krakowie być może komus pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tutaj spis uczelni prowadzących rekrutację na studia dzienne i stopnia: ***zainwestuj10minut.pl/inwestycje/inwestycje-w-czlowieka/zaczac-studiowanie-lutego-semestr-letni/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja skorzystałem z opcji naboru zimowego na wyższej szkole bezpieczeństwa i wybrałem pod kątem wojska zarządzanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...