Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zjechali do Lublina z całego świata. Każdy ma jakąś historię

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lipca 2017 r. o 10:07 Powrót do artykułu
a co mnie obchodzą ich historie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO BISKUPII I UCZENI W PISMIE NIE SPIESZA Z DOBRA NOWINA DO SYRII TUNEZJI EGIPTU. CZY NIEMIEC???? CIEPLE I SYTE KURIE ZAL OPUSZCZAC ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego biskup katolicki nosi myckę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co palestyńczycy są zbyt waleczni o swoją ojczyznę z przybłędami światokrążcami ,trza zrobić nad Wisłą drugi szabesland ?Rekonesans osadników trwa z pomocą purpuratów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historie sa takie: obywatele III rzeszy niemieckiej "nadludzie" razem z obywatelami nawiekszego z tatalitaryzmow stalinowskigo postanowili ZAWLADNAC EUROPA i zamordowali MILIONY POLAKOW ZYDOW I INNYCH NACJI. POLACY DO DZISIAJ NIE PODNIESLI SIE PO OST WOJNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszych wiekach chrzescijanstwa nastepcy sw Piotra byli bardziej odwazni niz zolnierze. A dzisiejsi ??? Pojedynczy ksieza jsk POPIELUSZKO sprostali wyzwaniu, co z reszta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo stosowne połaczenie sygnet i krymka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficer. Czego ludzie żałują przed śmiercią - Sumliński Wojciech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych opowieści jest więcej. Dzieci powierzonych w opiekę rodzin, rolników, szczególnie na północny-wschód od Lublina, było dużo takich sytuacji. Te przyszywane rodziny przetrwały do dzisiaj. Po wojnie ich rodziny nie zgłaszały się, losu wielu dokłądnie nie ustalono, a też tu na miejscu ludzie się przywiązywali do dodatkowych dzieci, i nie chcieli żeby one musiały się tułać po świecie, nawet nęcone wizjami nowego świata Izraela. Kilka z tych opowieści, a przynajmniej jedną, odnajduję w tym artykule, i jest ona lustrzanym odbiciem historii z wioski mojej babci. Całkiem nieopodal Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To były straszne czasy, gdy niemcy robili rajd po wioskach, to ludzie chowali się i rzeczy w sadach, lasach, daleko na opłotkach. Wtedy była wojna, i niemcy jako silniejsi mogli działać bez zasad. Więc nie wiadomo było z jaką agendą przybywają. Czy tylko chcieli płodów rolnych, szukali kogoś, czy mordować. Dzisiaj, kiedy słyszę o wojnach na bliskim wschodzie i w Afryce, to często zastanawiam się, czy za kilkadziesiąt lat, nie usłyszę, że to NATO wystąpiło w roli napadającego wilka. Bardzo boję się dezinformacji. I nie chciałbym, stać w jednym rzędzie z okupantem. Dlatego, to co dzieje się w Syrii, jest dla mnie niezrozumiałe. Nie rozumiem, kto tam walczy z kim. Media nie pokazują mapek konturówek z rozkłądem potencjału militarnego. A piepsheni Dziennikarze zajmują się głupawymi politykami i talk-showami, zamiast tłumaczyć nam krok po kroku, kto podjął decyzję na froncie, jakie akcje zostały podjęcte, jakie ich były skutki. Informować nas, czyli społęczeństgwo o zmianach ukłądu sił w różnych częściach np. Syrii. O pobudkach, o tym, dlaczego są podejmowane takie działania militare, a nie inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JRI-Poland board member, Robinn Magid, was recently awarded a medal by Dr. Krzysztof Zuk, Przydent Miasta Lublin (Mayor of the City of Lublin) on the occasion of the 700th anniversary of Lublin's founding in 1317. The medal reads: "In recognition of her contribution and commitment to the city's development and contribution to its residents, with thanks for the effort to inspire the future and shape the local identity of Lublin".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...