Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdychajaca lewica podjela rozpaczliwe proby Wyjscia z niebytu Ale to prozny trud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby w ogóle załapać się do Sejmu to ta "zjednoczona lewica" musi uzyskać minimum 8 % głosów (bo to koalicja różnych partii). Nie ma na szans. 25 października sztandar zostanie wyprowadzony. Miller uroczyście zamknie wieko trumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś jeszcze wierzy temu człowiekowi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrzeknę się mandatu zanim mi go zabiorą. Cudo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrzeknie się mandatu? Znowu? Akurat... Tyle w Palikocie honoru i godności co w leszku kaczyńskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjednoczone Lewactwo, wasz czas już minał, deprawantów nie potrzebujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare komuchy i Palikot. Hehe:) Mieszanka kupy z gnojem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosowałbym na Palikota - ale nie chcę aby moim głosem wszedł ktoś inny z tej listy. Większość w referendum powiedziała że chce JOWów, więc ma tak być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się zrzekać,bo wpierw trzeba być wybranym,a wyborcy zboczeńców nie wybierają.Koniec z rzekomą lewicą,bo SLD dało się nabrac na Palikota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Lew to jeszcze coś takiego istnieje? Jedźcie towarzysze budować raj do Korei Północnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kruchty, prawackie przygłupy, doopy czarnym nadstawiać! Nie zapomnijcie zabrać własnych dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot już nie jedną formację przewiózł, ale teraz przewiózł i siebie. Powinien zdawać sobie sprawę, że właśnie stał się bankrutem politycznym. Sejm traktował jak prywatny folwark a teraz się znudził, więc zabrał zabawki i poszedł na swoje podwórko. To jest kpina z wyborców, którzy na niego głosowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest, dlatego w naszym regionie tylko Włodzimierz Karpiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, że wydaje mi się iż mówienie przed wyborami zachęcamy do Polski przyjaznej, sprawiedliwej, pięknej jest jakby nie bardzo czymś co może kogoś zachęcić do głosu. Ja całe życie będę powtarzać, że Palikot urwał się z jakiejś bajki i to na pewno nie była polityka oj nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM Z WAMI CAŁYM SERCEM I NAMAWIAM ZNAJOMYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...