Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zlekceważyli kwarantannę i poszli po zakupy. "Jestem zdrowy":

Utworzony przez Aaron_Langman, 21 marca 2020 r. o 14:47 Powrót do artykułu
30 000 kary na otrzeźwienie potencjalnych zakażających może ich czegoś nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... dlaczego MSW migusiem nie wprowadzi nakazu śledzenia położenia komórek osób zakażonych i będących na kwarantannie? Izrael i kilka innych państw już to prawo stosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mysle ze najlepszym rozwiazaniem nie sa kary poeniezne tylko wyrok ppzbawienia wolnosci. Orzeczony w 24 h zamknac na rok w zakladzie karnym jednego drugiego .poscic info na kraj i moze wtedy sie beda bali wyjsc z domu. Szlak mnie trafia jak slysze o tych idiotach bo ze swojego zdrowia i zycia oraz swoich bliskich nie szanuja i maja w du....to ich sprawa. Ale sprowadzaja na innych zagrozenie ktorzy nieswiadomi wszystkiego mijaja ich albo obsluguja w sklepie czy gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...