Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zlikwidują gimnazja. Prezydent podpisał ustawę o reformie edukacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2017 r. o 15:25 Powrót do artykułu
"ZNP szacuje, że na skutek reformy pracę w całej Polsce straci 37 tys. nauczycieli"----czyli tyle etatów było niepotrzebne?to mozliwe tylko w polsce. dobrze ze ta reforma pozwoli oszczedzic sporo kasy ktora poszłaby na te niepotrzebne etaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem dlaczego jednym z najwazniejszych argumentów przeciw likwidacji gimnazjow jest zwolnienie czesci nauczycieli-mnie mało to kogo obchodzi, poza samymi nauczycielami, moga pracowac w innych miejscach. chyba zapomniano ze szkoła jest po to zeby w niej uczyc!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"ZNP szacuje, że na skutek reformy pracę w całej Polsce straci 37 tys. nauczycieli"----czyli tyle etatów było niepotrzebne?to mozliwe tylko w polsce. dobrze ze ta reforma pozwoli oszczedzic sporo kasy ktora poszłaby na te niepotrzebne etaty
Najgorzej, jak takie nieuki  jak ty zabierają głos w sprawie, którą znają tylko z przekazów posłusznych władzy mediów. Kolejny głąb się odezwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że notariusz podpisze to było pewne . Ten cały taniec że niby się waha to tylko zmyla. A co do reformy to uwazam że robi się ja w bardzo szybkim tempie . Na dzień dzisiejszy tak naprawdę wiadomo tylko tyle że likwidują gimnazja ale nie wiadomo już np. czego będą się uczyć od 1 września uczniowie 7 klasy . Wszak zamknęli pewien cykl szkoły podstawowej. I co? kontynuacja ale czego ?Jeszcze jedno pytanie , mamy bardzo ale to bardzo dobre układy z unia europejska , w moim mieście dostali kupę kasy na ocieplenie budynków gimnazjów . I co teraz z ta kasa? Wszak to były pieniądze na konkretne projekty. A jeśli jest tam małymi literami to co ? Obawiam się że takich niespodzianek jest jeszcze sporo I to mnie najbardziej wkurza. Jak zwykle to my podatnicy za wszystkie te reformatorskie zapedy polityków zapłacimy. Jak zwykle !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudoreforma. Zobaczycie rodzice jakie to kształcące gdy wasz 7 latek będzie z 15latkiem z jakiejś patologicznej rodzinki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super ze gimnazja zlikwidowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys bylo 8 klas bylo lepiej byla i wiedza i bezpieczeństwo wiec super ze wracamy do tego co bylo gimnazja testy to niedobre bylo dla naszych dzieci w tak młodym wieku testy i zmiana szkoły.W końcu jest zmienione na lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kiedys bylo 8 klas bylo lepiej byla i wiedza i bezpieczeństwo wiec super ze wracamy do tego co bylo gimnazja testy to niedobre bylo dla naszych dzieci w tak młodym wieku testy i zmiana szkoły.W końcu jest zmienione na lepiej
 Do szkoły było chyba mocno pod górkę i pod wiatr, więc polszczyzna (i chyba nie tylko ona) nie jest twoją mocną stroną. Taki jest poziom wielu zwolenników "reformy". Nakarmieni frazesami powtarzają je jak prawdę objawioną. A jak będzie naprawdę? Bóg raczy wiedzieć, bo pani minister chyba nie wie. Słuchałem jej dywagacji dzisiaj i ręce mi opadły. Żadnych konkretów - tylko hasła, ogólniki i zaklinanie rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z 8+4 cieszą się rodzice i nauczyciele podstawówek oraz szkół średnich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...