Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodzieje rowerów nagrani przez kamery. Kto ich rozpoznaje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 sierpnia 2016 r. o 09:02 Powrót do artykułu
Tęczowy alert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zamiast pierwszego filmu mam napis materiał nie dostępny. Może oni są też hakerami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedsiębiorcza młodzież, być może przyszli biznesmeni z listy stu najbogatszych, albo krajowi i europejscy liderzy polityczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja zamiast pierwszego filmu mam napis materiał nie dostępny. Może oni są też hakerami?
Wyłącz adblocka, złodzieju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowery były wogule niezabezpieczone. Właściciele są sami sobie winni. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szumowina niedouczona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos ich zna, to proponuje zamiast na policje, zlapac ich i uciac lapy, albo skatowac smieci, zeby nie mogli juz lazic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bravo jest 500 + i rower +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Rowery były wogule niezabezpieczone. Właściciele są sami sobie winni. Taka prawda.
Widać, że logika i inteligencja jest u Ciebie na takim samym poziomie jak gramatyka. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimb obesrany w polsce wychowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ospen z wykopu to s***ina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest policja ?! Juz widzę drugi film z tego miejsca. Zostawiam przynętę (z gps-em w razie "w") i poluję. Gości można zdjąć na gorącym. To internauci mają pisać jak to się robi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
bravo jest 500 + i rower +
no bo ja szydłowa daje tylko 500+ to musza sobie dorobić, co najmniej winni dostawać 1000+ a pracującym obniżyć wynagrodzenia do polowy natomias podatki podnieść dwa razy tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic im nie zrobią głosowali na PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za frajerska gazeta sie zrobila !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po samym chodzie widać ze to jakiś "skakaniec". Ale nie ma czym sie przejmować. Chwasty takie jak on kończą zawsze tak samo. Pod sklepem 24h w wieku 40 lat z wysraną wątrobą i tekstem dorzuć 50gr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na pierwszym filmie zamaskowano wspulników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...