Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodzieje ukradli auta spod SPA przy ul. Orkana

Utworzony przez qwert, 2 grudnia 2011 r. o 14:20 Powrót do artykułu
Doskonała reklama dla SPA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklamy to Spa Orkana nie zrobi, ale pewnie wszystkich szafek nie otwierali wiec kradzież planowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spa zaoszczędziło na kosztach monitoringu, a teraz straci klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mialem sie tam wybrac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odjechali z kluczykami i dokumentami więc AC nie pomoze, współczucia! Ale co tam, kupicie sobie nowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na biednych nie popadło, więc żadna strata. Ktoś powie: "Kto broni Ci być bogatym?" A ja odpowiem: Uczciwość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Mirka. Jesteś głupszy niż ustwa przewiduje. Argument na poziomie zakompleksionego polaczka który nic nie osiągnął bo zamiast chodzić do szkoły to w nią "kamieniami rzucał" i wolał z kolegami na oślej łączce siedzieć. I teraz żal Ci d*** ściska, że to nie Tobie ktoś podprowadził to BMW gdy Ty siedziałbyś sobie i zaznawał rozkoszy w SPA! Zastanów się i nie popisuj się swoją gazetową inteligencją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PinkTerrorist napisał:
Do Mirka. Jesteś głupszy niż ustwa przewiduje. Argument na poziomie zakompleksionego polaczka który nic nie osiągnął bo zamiast chodzić do szkoły to w nią "kamieniami rzucał" i wolał z kolegami na oślej łączce siedzieć. I teraz żal Ci d*** ściska, że to nie Tobie ktoś podprowadził to BMW gdy Ty siedziałbyś sobie i zaznawał rozkoszy w SPA! Zastanów się i nie popisuj się swoją gazetową inteligencją.
Ty srulku gęby "polaczkami" sobie nie wycieraj, bierz sie za geszefty i nie oceniaj uczciwosci, bo nie wiesz co to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Ty srulku gęby "polaczkami" sobie nie wycieraj, bierz sie za geszefty i nie oceniaj uczciwosci, bo nie wiesz co to jest.
..Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.'' - Stanisław Lem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
avocado napisał:
odjechali z kluczykami i dokumentami więc AC nie pomoze, współczucia! Ale co tam, kupicie sobie nowy!
Jesteś w błędzie. To był włam... dostaną odszkodowanie kolego. Jeśli jeszcze firma ubezpieczeniowa będzie kombinować ( mówię o tych internetowych) to dojdą dodatkowe koszy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę się założyć ze widzieli w której szafce szukać,a dla picu otworzyli parę innych. Czasem trzeba uprac kase przez ubezpieczyciela i jego AC:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PinkTerrorist napisał:
Do Mirka. Jesteś głupszy niż ustwa przewiduje. Argument na poziomie zakompleksionego polaczka który nic nie osiągnął bo zamiast chodzić do szkoły to w nią "kamieniami rzucał" i wolał z kolegami na oślej łączce siedzieć. I teraz żal Ci d*** ściska, że to nie Tobie ktoś podprowadził to BMW gdy Ty siedziałbyś sobie i zaznawał rozkoszy w SPA! Zastanów się i nie popisuj się swoją gazetową inteligencją.
i Ty i Mirek pieprzycie takie same farmazony. Ciekawa teoria, ze niby ten co sie uczył jest bogaty a ten co się nie uczył jest biedny. Chłopie z księzyca spadłeś ? Liczą się tylko układy a nie wiedza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalinowskiemu ukradli samochody???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pewnie był napis "za rzeczy pozostawione w szatni, SPA nie odpowiada". Ciekawe czy ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie bo chyba jednym z warunków jest posiadanie dokumentów i kluczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była na pewno zaplanowana akcja. Wiedzieli w jakiej szafce są kluczyki do BMW i Mitsubishi. Na pewno jest to antyreklama dla SPA ale czy nie powinni bardziej pilnować kto otwiera szafki.. i gdzie monitoring..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Lubelaka. Określenie "polaczki" użyłem jako sarkazm. Nie wycieram sobie gęby polskością i Polakami.W moim poście nie oceniłem też niczyjej uczciwości tylko wyśmiałem szufladkowanie innych ludzi. Czytaj ze zrozumieniem. Do Gady. Osobiście znam ludzi którzy dorobili się dużych pieniędzy swoją wiedzą i ciężką pracą a nie tylko o wyłącznie znajomościami. Widzisz, generalizujesz tak samo jak Mirek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To była na pewno zaplanowana akcja. Wiedzieli w jakiej szafce są kluczyki do BMW i Mitsubishi. Na pewno jest to antyreklama dla SPA ale czy nie powinni bardziej pilnować kto otwiera szafki.. i gdzie monitoring..
monitoringu nie moze byc w szatniach bo to naruszenie prywatnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto zwróci im kasę za auta jeśli nie było AC ? do sądu ... i 5-6 lat rozprawy ? brawo a swoją drogą nikt nie zauważył jak tam wchodzą ? czy byli umówieni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...