Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złota Kaczka już nie będzie karmić

Utworzony przez Gość, 19 grudnia 2008 r. o 17:57 Powrót do artykułu
I dobrze im tak, brudasom, cud, że zaden z klientów się nie zatruł. Nie rozumiem jak można tak ignorować przepisy, płacić kary i nic nie zmieniać, przecież w gastronomii czystość to podstawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odchody?? dobry żart nie jest zły...proponuje badania wzroku dla niektórych pracowników naszego sanepidu..Ludzie co Wy wymyślacie??ile można??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze juz drugi artykuł na ten temat, szczerze to wątpie że jest tak. Ile można o tym pisać. Ktoś bardzo się uwziął na tą firmę taki rozgłos ... pewnie w innych miejscach pracy są jeszcze gorsze rzeczy o których po prostu się nie mówi i nie pisze. Konkurenci robią swoje niszczą powoli takie małe firmy jak ta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowniczy czy właściciele?, brudasy do gnoju nie do gazet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśle że konkurencja bardzo chce się pozbyć tej firmy...dlaczego??? bo taki jest nasz bezwzględny świat...po trupach do celu...ALE TRZYMAM KCIUKI I MAM NADZIEJE ŻE SIE NIE PODDACIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam wypowiedzi w obronie tej brudnodajni to myślę sobie gdzie mają rozum Ci którzy tego syfu bronią?? Ludzie tą budę sanepid PO RAZ CZWARTY ZAMYKA Z POWODU SYFU !!! CZY WY CZYTAĆ NIE UMIECIE ?!?!?! JAK KONKURENCJA SAMI SIĘ ROZŁOŻĄ I DOPROWADZĄ DO ZAMKNIĘCIA NIE TRZEBA IM POMAGAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kupiłem dwa razy niedopieczonego kurczaka na Jutrzenki w pawilonach , tam też brud i opryskliwa robiąca łaskę obsługa niechlujnie ubrana z brudem za paznokciami. Kiedy tam Sanepid zajrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja żona pracoe=wała tez w jednym takim barze o nazwie :Złoty****ak" heh... co tam się działo, a może dzieje... kazano wyjmować łyżki, widelce noże jednorazowe ze śmieci i podawac ponownie. Apel: Łamcie jednorazówki po skończeniu jedzenia bo wrócą niedomyte przy następnej okazji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...