Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł abp Józef Życiński. Miał 62 lata

Utworzony przez ana, 10 lutego 2011 r. o 20:08 Powrót do artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był na prawdę wspaniały człowiek, ludzki... wielka wielka strata [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawialiśmy kilka tygodni temu o Centrum Jana Pawła II w Lublinie - to było przedsięwzięcie, które traktował bardzo poważnie i z przekonaniem, że jest to inwestycja w przyszłe pokolenia. Wierzę, że lublinianie wybudują to Centrum i tym samym oddadzą hołd jego pracy, którą włożył w nasze miasto i region.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDŻ W OTCHŁAŃ WIECZNEGO NIEBYTU ZARAZO!!!! IDŻ W OTCHŁAŃ WIECZNEGO NIEBYTU ZARAZO!!!! IDŻ W OTCHŁAŃ WIECZNEGO NIEBYTU ZARAZO!!!! IDŻ W OTCHŁAŃ WIECZNEGO NIEBYTU ZARAZO!!!! IDŻ W OTCHŁAŃ WIECZNEGO NIEBYTU ZARAZO!!!! IDŻ W OTCHŁAŃ WIECZNEGO NIEBYTU ZARAZO!!!! DOŁĄCZ DO GEREMKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowałem Go jako biskupa i księdza ale osobiście nie lubiłem (zwłaszcza tego jak jawnie POpierał pewną partię, GAZETĘ W. i jak pchał się zawsze przed kamery itd.). Dlatego teraz żyję tylko nadzieją, że kolejny biskup może być już tylko lepszy. Mimo tego pokój jemu duszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takim PASTERZEM jak św. pamięci ks. arcybiskup Życiński nasz lubelski kościół był bezpieczny. A co teraz? Wierzę, że z Nieba będzie czuwał nad nami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy wspóczucia dla wiernych koscioła odszedł za szybko .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Mu świci Światłość Wieczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(( pamiętam jak mnie bierzmował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, wielka szkoda... Jeden z niewielu prawdziwych księży z powołania, niebojący się mówienia prawdy takiej jaką jest. Niech spoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] dokładnie 10 lat temu, arcybiskup udzielał mi Pierwszej Komuni Świętej. pozostały zdjęcia i pamięć. Niech spoczywa w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mój Boże...spoczywaj w pokoju
Dlaczego Bóg ma spoczywać w pokoju?A może to było do ś.p. biskupa,ale puki co=-jeszcze nie został wyniesiony na ołtarze aby mówić o nim "Mój Boże."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bardzo przykro, Był dumą Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[.]
Ostatnio edytowany 10 lutego 2011 r. o 20:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[!]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"odszedł pasterz nasz..." rozsądny, skromny, ale i nowoczesny hierarcha-intelektualista Dzięki Ci za to kim byłeś, Arcypapo! Nikt Cię nie zastąpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vacancy na "kaplana" Gazety Wyborczej od zaraz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że nie napiszecie o nim jako TW Filozofie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...