Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szczególnie zapadły mi w pamięci jego felietony pisane we Wprost kiedy naczelnym był Marek Król (kiedyś to był świetny tygodnik liberalny - później się zeszmacił i teraz nie ma sensu tego czytać), miał duży wkład w kształtowanie myślenia ekonomicznego wielu polityków (tych myślących) i mojej skromnej osoby również. Dla mnie to był jeden z największych autorytetów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety każdego to czeka, współczuje rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że tak znamienici dziennikarze odchodzą nie pozostawiając po sobie następców. W przypadku Pana Zielińskiego jest to ogromna strata dla środowiska lubelskiego ale także polskiego dziennikarstwa, gdyż nikt nie będzie w stanie pokazać takiego poziomu erudycji jaki reprezentował swoją osobą oraz Pan Zieliński nie tylko w publikacjach ale również w życiu codziennym. Żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Michał Zieliński był nie tylko świetnym dziennikarzem, ale również wspaniałym wykładowcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. ISBP czyli IDEALNE SERCE BUDŻETU PAŃSTWA - najlepsze na świecie systemy: emerytalny, rentowy, zasiłkowy, zdrowotny i podatkowy z formułą na VAT maksimum. Idea siatki płac dla sfery budżetowej czynnej i sugestia dla sektora prywatnego. Pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAUKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, ul. Chmielna 2 w Lublinie. TNOiK już nie istnieje. ISBP zasługuje na dwie nagrody Nobla: pokojową i ekonomiczną. Ekonometrysta Dr Zińczuk powiedział, że jestem Wielkim człowiekiem z uwagi na ISBP, choć dowodu WTF mojego autorstwa jeszcze nie było. 2. The Guła's Theorem. Twierdzenie szersze od twierdzenia Pitagorasa i od twierdzenia Diofantosa. The Guła's Theorem zasługuje na Medal Abela czyli na nagrodę Nobla w dziedzinie matematyki. 3. Pierwotna definicja częstości obiegów w ruchu jednostajnym po kole. Rewelacja na skalę światową. 4. Przepiękne obalenie hipotezy: Disproof the Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture. Jeden z problemów milenijnych za 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 5. Jedyne na świecie rozwiązanie tzw. najtrudniejszej zagadki świata. Unikalny zapis rozwiązania. Rewelacja na skalę światową. 6. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla n=4. 7. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla nieparzystych n>1. 8. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Leona Jeśmanowicza. 9. Przepiękny i jedyny na świecie THE PROOF OF THE ERDŐS-STRAUS CONJECTURE. 10. Przepiękny i jedyny na świecie dowód wprost hipotezy Beala. Nagroda 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 11. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Goldbacha? Wyglada znakomicie. 12. THE MARVELLOUS PROOF OF THE COLLATZ CONJECTURE. Google: lwgula
Pamiętaj o badaniach okresowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie zapadły mi w pamięci jego felietony pisane we Wprost kiedy naczelnym był Marek Król (kiedyś to był świetny tygodnik liberalny - później się zeszmacił i teraz nie ma sensu tego czytać), miał duży wkład w kształtowanie myślenia ekonomicznego wielu polityków (tych myślących) i mojej skromnej osoby również. Dla mnie to był jeden z największych autorytetów.
gw to dopiero szmata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam wykłady na studiach Pana Michała Zielińskiego. Było to w latach siedemdziesiatych ub. wieku. Czasy gierkowskiego komunizmu a na wykładach z ekonomiki obrony, sporo wiedzy naprawdę ekonomicznej bez krzty propagandy i mnóstwo humoru. Pamiętam do dziś fragment pierwszego wykładu. Dlaczego Ekonomika Obrony? A patamu szto my nie agriesory! Dzisiaj refleksyjnie i smutno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętaj o badaniach okresowych
Rzeczywiście trzeba być naprawdę kimś, aby podlegać obowiązkowym badaniom okresowym u wielu specjalistów. Jednakże piękno pracy na wysokościach i 960m p/z już mnie nie dotyczy. W związku z antypolskim wpisem zobowiązuję Cię do spowiedzi. Wyznasz księdzu szczerze, że bardzo zgrzeszyłeś przeciwko Ojczyźnie LWG i przeciwko LWG. Bóg Cię wysłucha. W przeciwnym razie zostaniesz wysłany do Św. Piotra. TAMŻE cierpliwie zaczekasz na mnie, gdzie sobiście wrzucę Cię do otchłani. Ale to być nie musi. Masz wybór: spowiedź albo inna rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ISBP jest dziełem wartym trzech nagród Nobla: pokojowej, ekonomicznej i Medalu Abela? Wszystkie wpływy do budżetu państwa są uzależnione bezpośrednio od poziomu bezrobocia w państwie i od stanu zdrowotnego obywateli. Ponadto funkcja podatkowa jest o wiele lepsza do linii poziomej. Zrozumiano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...