Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł prof. Ryszard Bender. Miał 84 lata

Utworzony przez Guest, 24 lutego 2016 r. o 13:31 Powrót do artykułu
Zmarł tydzień temu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie był mi zmarły przyjacielem , ani też wrogiem , ale jeśli w tej ostatniej sekundzie ziemskiego żywota nie miał wyrzutów sumienia ,to niechaj po sobie pozostawi na tym ziemskim padole dobrą energię !!!Bo ostatecznie każdy z nas w tej sytuacji się znajdzie i to jest ta sprawiedliwość boża ,która istnieje tylko w tym jednym momencie naszego istnienia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zmarłych podobno należy mówić dobrze albo wcale. Więc niech zapadnie cisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z Szanownej Redakcji kontroluje nadużycia? Właśnie zgłaszam wpis z godz. 14:00. Co za podły człowiek tak pisze o zmarłym? - a może Państwo sprawdzą nazwisko właściciela tej opinii i podadzą je do publicznej wiadomości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka redakcja taka treść komentarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....po prostu przemilczę ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„De mortuis aut bene, aut nihil” (O zmarłych należy mówić dobrze albo wcale).   Polacy, chrześcijanie trzymajmy się tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie mało komentarzy bo jak to mówią o zmarłych mówi się dobrze albo wcale, myślę że rodzinie czyta się z przykrością te komentarze bo to nasowa refleksję jakiego mialo się męża, ojca czy dziadka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był porządny człowiek i wspaniały wykładowca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie mało komentarzy bo jak to mówią o zmarłych mówi się dobrze albo wcale, myślę że rodzinie czyta się z przykrością te komentarze bo to nasowa refleksję jakiego mialo się męża, ojca czy dziadka
  Na pewno się czyta takie komentarze z przykrością. Co nie znaczy, że jak ktoś zmarł, to nie należy mówić prawdy. Pan Bender miał bardzo dziwne spojrzenie na historię, często wygadywał głupoty, a jego wystąpienia i poglądy prezentowane na antenie Radia Maryja były często skandaliczne. Nie znam i nie znałem nigdy zmarłego osobiście, ale znam osoby, które - napisze delikatnie - najlepszego zdania o nim nie miały. Był osobą publiczną i teraz nie ma co biadolić, że będą przykre komentarze. Historia sama oceni jego dorobek - w każdym tego słowa znaczeniu. Moje kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na niego do senatu w roku 2005 , znałem go osobiście . Dziękuję mu za to , że w roku 1994 miał odwagę - jako szef Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - przyznać ogólnopolską koncesję Radiu Maryja , za sprawą którego głos uzyskali ci obywatele polscy , którzy po roku 1989 z różną intensywnością byli sprowadzani do poziomu podludzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Bender jako pierwszy wezwał Jaruzelskiego do rozmowy z Wałęsą. Jaruzel śmiał się wtedy szyderczo. To było chyba w 1987 alblo 1988 roku. No cóż wtedy nikt nie miał odwagi, by publicznie stwierdzic że istnieje taka prywatna osoba ja Wąłęsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...